Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korkacaklar Bakmasın! Cinlerle İlgili Verdiği Bilgilerle İç Ürperten Hesaptan 17 Tweet

-

Twitter'da Korku Bilgileri adlı hesap, cinler alemiyle ilgili yazdığı iddialarla kendisini takip edenlerin zihnine korku salmayı başarıyor.

Verdiği bilgileri dini veya bilimsel açıdan ele almayı tamamen sizlere bırakıyor, kendisinin en korkunç 17 tweet'ini paylaşıyoruz.

Kaynak: https://twitter.com/KBilgileri

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Cinlerin varlığına inanıyor musunuz?

Evet
Hayır

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bekir-kubilay-dursun

cin gelip beni dürtecekse eğer bu tanrının kaderimi böle yazmasındandır.... yani tanrı o cinin bana dürteceğini biliyordur..... yani kısacası korkmayın... kendinize vahşi kapitalizmde bir oyun daha oynamayın.... nerede bir cin hikayesi varsa orada cinci hocalar ve para vardır rant vardır kar vardır. cin min hikayyyyeeee

Gizli Kullanıcı

Abdestli gezin anacım.

niyazi-i-misri

Bu içerikteki bilgiler bir kısmı doğru olabilir ancak melek diye bir kavram var ve her insan için görevlendirilmiş çok sayıda melek vardır. Allah izin vermedikçe birşey olmaz, fazla kafaya takmayın, ona sığının ona güvenin.

niyazi-i-misri

Cinler islama göre ve birçok dine göre var olan mahluklardır. Bizi olduğu gibi onları da Allah yaratmıştır ve belli görev ve sınırları vardır. Varlığını inkar etmek imani noktada sıkıntı oluşturur. Sırf korkuyorsunuz diye inkar etmek Kur'anın bir kısmını inkar olacağından islamiyetten çıkarabilir insanı.

maousan

Daha çok annelerin çocuklarını korkutmaları için yazılmış şeylere benzemiyor mu :D Yatakta yemek yeme cinler gelir - ayağını yıka cinler gelir felan :D Beni hep sabah yüzünü yıka şeytan işer diye korkuturlardı :D garip

Başlıklar

Twitter
Görüş Bildir