Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korkacaklar Bakmasın! Cinlerle İlgili Verdiği Bilgilerle İç Ürperten Hesaptan 17 Tweet

-

Twitter'da Korku Bilgileri adlı hesap, cinler alemiyle ilgili yazdığı iddialarla kendisini takip edenlerin zihnine korku salmayı başarıyor.

Verdiği bilgileri dini veya bilimsel açıdan ele almayı tamamen sizlere bırakıyor, kendisinin en korkunç 17 tweet'ini paylaşıyoruz.

Kaynak: https://twitter.com/KBilgileri

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Cinlerin varlığına inanıyor musunuz?

Evet
Hayır

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
washuuwaifu

Peki cinlerin bunlardan haberi var mı?

ibrahim-halil-ciftci

cinlerin varlığına inanmayan cin süresini reddetmiş demektir ve yüce ALLAHIN bir harfini bile inkar eden kafirdir mahşerde onlar bizi göremeyecek biz onları görecez cinler dinsize ve imanlıya musallat olmaz imanı sarsıntıda olana musallat olur yüzden imansızlar rahat olsun :D

kadir-taskesen

eyw reis korkmuştum bi an iman etmeyene sıkıntı yoksa rahatız

bekir-kubilay-dursun

cin gelip beni dürtecekse eğer bu tanrının kaderimi böle yazmasındandır.... yani tanrı o cinin bana dürteceğini biliyordur..... yani kısacası korkmayın... kendinize vahşi kapitalizmde bir oyun daha oynamayın.... nerede bir cin hikayesi varsa orada cinci hocalar ve para vardır rant vardır kar vardır. cin min hikayyyyeeee

Gizli Kullanıcı

Abdestli gezin anacım.

niyazi-i-misri

Bu içerikteki bilgiler bir kısmı doğru olabilir ancak melek diye bir kavram var ve her insan için görevlendirilmiş çok sayıda melek vardır. Allah izin vermedikçe birşey olmaz, fazla kafaya takmayın, ona sığının ona güvenin.

Başlıklar

Twitter
Görüş Bildir