Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Konuşanlar ile Özellikle Pandemide Hepimizi Kahkahaya Boğan Hasan Can Kaya Hakkındaki Bilinmeyenleri Anlattı

553PAYLAŞIM

Başarı merdivenlerini adım adım çıkmış gerçekten. Bravo doğrusu!

Hasan Can Kaya, Hakan Gence'nin YouTube programına konuk olarak ilk kez hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Daha önceleri kamera arkasında olan ve senaristlik yapan Kaya'nın özgüvenini toplaması Leman Kültür Sanat Beşiktaş'ta stand-up gösterileriyle olmuş.

Çünkü 3-4 kişiyle başlayan izleyici sayısı 40-50lere ulaşmış. Böylece o da kendine kişisel komedi projeleri yazmaya karar vererek yazar olarak çalıştığı yerden istifa etmiş.

Yazdığı projelerden biri olan Konuşanlar da daha önce tutmaz diyerek reddedilmiş bu arada.

Kendisi üniversiteyi birinci sınıfta bırakmış ama bıraktığına değil asıl başladığına pişman olmuş. Çünkü orada ve onun için harcadığı zamanı kendi projeleri için harcasa kendi için daha iyi şeyler yapabileceğini söylüyor.

Buralara Güngören'den geldiğini zaten her fırsatta duyuyorduk. Güngören'deki hayatı ile ilgili de küçük bilgiler verdi Hasan Can.

Önceleri teras katta oturuyorlarmış ve evleri sürekli akıtıyormuş. Oradan da giriş kata taşınmışlar. Yoksul bir geçmişten gelirken mizahın kendisi için tek çıkış yolu olabileceğini düşünmüş.

Şimdilerde iyi para kazansa da lüks düşkünü olmadığını ve parayla ilgili en büyük ihtirasının mesleğinde daha iyi şeyler yapmak olduğunu söylüyor.

Ama ünlü olduktan sonra da çevresindeki kadınların tavırları da bir hayli değişmiş.

Umuyoruz ki çizgisinden şaşmadan güldürmeye devam eder. Başarıların daim olsun Hasan Can!

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kemal-saban

bu nasıl başlık amk a1 türkçe

bugra-atak

KAHKAHAYA BOĞULDUM

01011o011

Güldüren kendisi değil, oraya gelen izleyiciler. Cem Yılmaz gibi kendisinden yola çıkıp hikayelerini anlatsa komedyen derdim ancak denecek seviyede değil.

pinarnurkilic

çünkü konsept bu klsjdkfsdlfksdkd insanlar neyi eleştirsem diye aranıyo ya

01011o011

Her yerde "komedyen" olarak anıldığı için bunu yazma gereği duydum, yoksa ben de konseptin farkındayım.

kemal-saban

pınarcım içeriği yazanlara bunu söylemen gerekiyor buradaki arkadaşa değil. çünkü konseptin farkında olmayı geçtim ne izlediğinin bile farkında değil bu içeriği yapan kişi. hasan can kaya güldürüyormuş umarım devam edermiş falan. onun işi moderatörlük. güldürme kısmı seyircilerde. bir kıyafet yarışmasına sunucuya çok güzel giyiniyorlar demek gibi bir şey bu. sdfkjaskdj diye random atıp nasıl savunsam diye bakacagına içeriğe bak.

bianb

Komik değil maalesef

simay-eva-cinar

Bu adamı izlerken yüz kaslarım intihar ediyor mimik oynatmamak için

Görüş Bildir