Görüş Bildir

Komünist Başkan Hastaneden Taburcu Oldu: Kızı ve Eşinin Koronavirüs Test Sonucu Pozitif Çıktı

Haberler
> Komünist Başkan Hastaneden Taburcu Oldu: Kızı ve Eşinin Koronavirüs Test Sonucu Pozitif Çıktı

Tunceli Devlet Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu oldu, eşi ve kızının da testi pozitif çıktı. 

DHA'nın haberine göre, koronavirüs tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu, bugün tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Tedaviye evde devam ediyor

Tedaviye evde devam ediyor

Maçoğlu'nun taburcu olmasına ilişkin Tunceli Devlet Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamada, '22 Haziran günü hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu hastanemizde Bilim Kurulu'nun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir' denildi.

Eşi ve kızı da koronavirüse yakalandı

Eşi ve kızı da koronavirüse yakalandı

Öte yandan, Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun eşi ve kızının da koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen Maçoğlu ailesi, evlerinde karantinaya alındı.

Geçtiğimiz hafta sosyal medyadan duyurmuştu

Mehmet Maçoğlu, 22 Haziran'da Erzincan'dan Tunceli'ye döndükten sonra yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurmuştu. Hastanede yapılan test sonucu Başkan Maçoğlu'da koronavirüs tespit edilmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
70
19
13
7
4
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Zehra İlksen

komünist diye ötekileştirdiğiniz belediyenin borcu yok. :D

Zehra İlksen

komünist başkan (!) başlığa bak. saçmasınız.

Bu adamın danışmanı PKK üyeliğinden tutuklanmıştı. Kendisi ise danişmanini "yoldaşımın yanındayım" diyerek savunmuştu. Sosyalist Meclisler Federasyonu da ned... Devamını Gör