Kocasının İhanet Fotoğrafına Yaptığı Yorumlarla Ağızları Bir Karış Açık Bırakan Kibariye Gündeme Oturdu

4PAYLAŞIM

Ne zaman akıllanacaksın sen Kiboş?

Kibariye ve Ali Küçükbalçık çifti, evlendikleri 1999 yılından beri bir şekilde gündeme geliyorlar. Milyonların sevgilisi olan Kiboş'un evliliğine dair çıkan haberler kendisi kadar sempatik değil maalesef.

En son bir dolandırıcılık iddiasıyla gündeme gelmişti Ali Balçık. Ancak bundan önce bir ihanet haberiyle ortalık ayağa kalkmıştı.

İddialara göre Doha isimli Lübnanlı bir genç kadınla aşk yaşayan Ali Küçükbalçık, dikkat çekmemek için sevgilisini kızına spor hocası olarak tutmuştu. Hatta Kibariye'de Doha ile tanıştı. Ancak Doha'nın hamile kaldığı iddiaları olayı daha karmaşık bir hale getirdi.

Doha bu iddiaları olay ilk duyulduğunda reddetse de, 2019 yılında Onur Akay'a verdiği röportajda Ali Küçükbalçık'tan çocuk aldırdığını söylemişti. Olayın ardından Kibariye ise "Ali isterse evden giderim ama yuvamı bozmam" demişti.

Şimdi ise Ali Küçükbalçık başka bir kadınla el ele görüntülendi. Kadraj Magazin'de çıkan ihanet fotoğraflarının ardından Kibariye'nin yorumu şu oldu: “Gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Ali ile konuşacağım. 24 sene ayakta tuttuğum yuvayı bilmem ne kadınları için yıkamam."

Sosyal medya elbette Kibariye'nin bu sözleri için yorum yapmaktan geri kalmadı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bakalım Ali ve Kibariye Küçükbalçık çiftinden başka bir açıklama gelecek mi? Biz de bekliyoruz...

Bu içerik de ilginizi çekebilir

Kibariye'nin Annesi Haklı mıydı? Kibariye'nin Taksi Şoförü Kocası Yüzünden Yaşadığı İnanılmaz Günler - onedio.com
Kibariye'nin Annesi Haklı mıydı? Kibariye'nin Taksi Şoförü Kocası Yüzünden Yaşadığı İnanılmaz Günler - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onepunch

Çingene

raven01

ahh nerede Kibariye gibi anlayışlı kadınlar 😃 bizimki birine göz ucuyla bakacak olsam gözümü oyar

doc.dr.sinansagiroglu

Olayın arkasında ne var bilmiyoruz. Kibariyenin salak bir kadın olduğunu zannetmiyorum. Belki de kocasının ilişkilerine kendisi izin vermiştir kendi aralarındaki cinsellik yüzünden veya tercihinden. Kendine halk arasındaki kaba tabirle gavat dedirtmemek istiyor olabilir o yüzden haberim yoktu ayağı çekiyor olabilir. Böyle şeyler mümkün, bütün dünyada karısını-kocasını memnun edemediğini düşündüğü ya da sırf fantezi sevdiği için başka biriyle yatmasına izin veren insanlar var, burda da öyle bir durum olabilir. Bazı insanlar sadece seks olduğu, duygusal herhangi bir bağ olamadığı sürece eşinin başka insanlarla yatmasını aldatma saymıyor, ki son cümlesindeki "24 sene ayakta tuttuğum yuvayı bilmem ne kadınları için yıkamam" demesi bunu destekler nitelikte. Yoksa kibariyenin kesinlikle adamın kıçına tekmeyi basacağını düşünüyorum.

hellocansuu

ufak tefek cinayetler

zeyzeyg

24 yıl ayakta tutmayı başardığım dediği de kıçına tekme yemeyebilmek akasdksda başarı diye bunu görüyor yoksa yüz bin boynuz evliliği yıkmış sayılmıyor yani

Görüş Bildir