Kimliği Ortaya Çıktı: Tekme Atan Sapık Abdullah Çakıroğlu'na Karşı Halk Öfkeli

3.2bPAYLAŞIM

Şort giydiği gerekçesiyle hemşire Ayşegül Terzi'yi darp eden saldırgan yakalandı ve kimliği ortaya çıktı. Gerisi ise malum...

Yakalanmasıyla beraber kimliği açığa çıkan Abdullah Çakıroğlu, yakalandığı gibi de serbest bırakıldı!

Şort Giydiği İçin Otobüste Ayşegül Terzi'ye Tekme Atan Saldırgan Serbest - onedio.com
Şort Giydiği İçin Otobüste Ayşegül Terzi'ye Tekme Atan Saldırgan Serbest - onedio.com

Bu akıl almaz adaletsizlik sosyal medyada derhal yayıldı.

Abdullah Çakıroğlu isimli saldırganın özellikle halinden memnun ve pişkin surat ifadesi bu öfkeyi adeta katladı!

Utanmadan "Ben vücutta açık gördüğüm yerlere tekme atarım. Giyimini beğenmediğim insanları döverim." dediği de kayıtlara geçti.

Yaptığından hiçbir pişmanlık duymayan ve yeniden yapacağını ima eden sapık saldırgan "devlet bunlara ceza vermiyor. Devlet bunları cezalandırmalı" diyerek hareketine adeta destek istedi!

Ailesi tarafından "akli durumu yerinde değil" denildi ve polis tarafından serbest bırakıldı fakat halk bu durumdan memnun değil! Kimse bu saldırganla aynı sokakta dolaşmak istemiyor.

"İslam hukukuna uygun davrandım" diyen sapık saldırgan Abdullah Çakıroğlu'nun laik bir ülkede yaşadığımızdan habersiz olacak kadar cahil biri olduğunu sanmıyoruz!

Zira kendisi tam zamanlı bir işte güvenlik görevlisi olarak çalışıyor ve bol bol sosyal medya, özellikle Facebook üzerinden paylaşımlar yapıyor!

Düşüncelerini sosyal medyada dile getirmekten de çekinmiyor anlayacağınız. Sokakta niye çekinsin? "Açık kadın karımdır" cümlesinden anlaşılan zihniyet bariz...

Böylesine Işid zihniyetli bir saldırganın dışarıda elini kolunu sallayarak dolaşıyor olması kadınlar için daha da büyük bir korku sebebi!

Fakat sosyal medya üzerinden kendisi ifşa edildi bir kere...

Size tekme atmakta hiçbir sakınca görmeyen ve "açık gördüğüm yere vururum" diyen bu şahsa denk gelirseniz özsavunma hakkınızı kullanmanızda hiçbir sakınca olmamalı!

Bilgileri de açıkça paylaşılıyor, zira herkes otobüste yanında oturan insanın potansiyel bir katil, sapık bir saldırgan olmadığından emin olmak ister!

İnsanlar sosyal medyada Abdullah Çakıroğlu denen bu sapık saldırganın fotoğrafını kadınların güvenliği için paylaşıyor.

Aynı zamanda göz dağı verenler de yok değil!

Bu saldırganın hareketinin arkasında olması, bir sonraki sokağa çıkışında yine bir kadına saldıracağının teminatıdır.

Biraz da sen bizi izle bakalım, Abdullah Çakıroğlu...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gecefeneriii

Sinirden söyleyecek kelime bulamıyorum. Gerizekalı herif. Müslüman olmak kişiye açık giyindi diye tekme atmak değil onun bu tercihine saygı duymaktır. Kuranda şort giyene tekme atın diye bi ayet indipini sanmıyorum... Ve son olarak bu şerfsizin söylediklerine rağmen onu serbest bırakan bi adaletin ülkemde olması dolayısıyla utanç duyuyorum.

Gizli Kullanıcı

ya senin ben sıfatını sikeyim.

hasan_isildak

aq ırksızı tipinden belli ne mal olduğu

bekiraslamaci

Keşke bu tip suçlulara ve vatan hainlerine linç cezası verilse,meydana salsınlar bunları öldürene kadar dövün ceza almayacaksanız denilse...Hem halkın gönlü daha çok tatmin olur,hem de toplumda şiddete meyilli kişiler bu tip suçluları döverek stres atarlar.Bence oldukça faydalı ve caydırıcı bir ceza.

Gizli Kullanıcı

Kadınların hukuka yönelmesi şart

Görüş Bildir