Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kerimcan Durmaz'ın Şarkıcı Arto'yu Mafyaya Şikayet Ederek Tehdit Ettirdiği İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü!

219PAYLAŞIM

Kerimcan Durmaz'ın adı yine garip bir olaya karıştı...

Bildiğiniz üzere Kerimcan Durmaz, son yıllarda gündemden bir türlü düşmek bilmiyor.

Hatırlarsanız son olarak, yanlışlıkla uçak tuvaletinde yayınladığı müstehcen görüntülerle gündeme gelmişti Kerimcan Durmaz.

Gündeme gelmek tabiri biraz hafif kalır, resmen bu görüntüler magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Daha bu skandalın yankıları henüz durulmamışken, Kerimcan Durmaz yeni bir skandalla daha gündeme geldi!

Kerimcan Durmaz'ın Şarkıcı Arto'yu, kendisine yönelik sözlerinden dolayı Sarallar Suç Örgütü lideri olarak bilinen Savaş Sarmusak'a şikayet ettiği, bu şikayetin sonrasında ise Arto'nun tehdit edildiği iddia edilmişti.

Bu iddiaların ardından olayla ilgili soruşturma açılmış, Arto'yla birlikte iki kişi daha mağdur sıfatıyla iddianamede yer almıştı.

Kerimcan Durmaz'ın beraberindeki 13 kişinin de şüpheli sıfatıyla yer aldığı bu iddianame, geçtiğimiz gün Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.

Kerimcan Durmaz, Şarkıcı Arto'nun sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili paylaşım yapmasından rahatsız oldu ve bu durumun engellenmesini istedi.

İddianamede Kerimcan Durmaz'ın Savaş Sarmusak ile tanışıklığının telefon konuşmalarından teyit edildiği kaydedildi.

Ayrıca Kerimcan Durmaz'ın Sarallar olarak bilinen suç örgütünün himayesinde olduğu, ve onların onayladığı yerlerde sahne aldığı da kayda geçen durumlar arasında.

Hatta Sarmusak'ın bir telefon görüşmesinde Kerimcan Durmaz'ı kastederek, "Olmaz koçum, kim ne sıkıntı yapacak ona" sözleri de iddianamede yer aldı.

Yine Sarmusak'ın bir görüşmesinde, "Arto'yu aradık biz tamam mı bir daha öyle yazı yazmayacak hakkında" dediği de kaydedilenler arasında.

Yani anlayacağınız Kerimcan Durmaz, 'tehdide azmettirmek'ten yargılanıyor.

Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Kerimcan Durmaz'ın da içinde bulunduğu şüpheli taraf ise suçlamaları kabul etmedi.

Olayın detayları işte böyleydi.

Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak? Bekleyip göreceğiz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
timur-hakan

Gereksiz

friendsister

Rüyalar gerçek olsa @kıssadanhisse

kissadan-hisse

:D:D:D:D ben bi Alkın'ı arayayım

gunesliler

LEŞBİYEN gürhuhundan biri daha...! Cİnsel kimliğini para için, şöhret için için, menfaat için, uluorta kullanan herkes böyledir. LEŞBİYENLER:.!

coldhearted

Aynı bok farklı renk.

vittoritaly

pislik

Görüş Bildir