Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket "Kendisine mi Saçlarına mı Hayran Olsak?" İkileminde Bırakan 18 Ünlü Kadın

Anasayfa > Gündem

Saçlarının güzelliğiyle hem bizi kıskandıran, hem de özendiren o kadınlar;

1. Lucille Ball

1. Lucille Ball

Saçının doğal rengi kahverengi olsa da, dünya kızıl saç rengini onun sayesinde sevmiştir desek hiç abartmış olmayız. Aslına bakarsanız ünlü olduğu ilk zamanlarda, o da diğer ünlüler gibi tercihini sarıdan yana kullanmıştı. Ancak diğerleriyle arasında bir fark yaratmak adına, saçlarını parlak kızıl rengine boyattı. Çok da iyi yaptı!

2. Marilyn Monroe

2. Marilyn Monroe

Asıl adı Norma Jean Mortenson olan Monroe, sadece adını değil, koyu kahve saçlarını da ünlü olduğu dönem değiştirmekte hiçbir beis görmedi. Daha sonra 1930'lu yılların film yıldızı Jean Harlow'dan ilham alıp, saçlarını platin rengine boyattı. Dünya ona platin rengi saçlarıyla aşık oldu.

3. Rita Hayworth

3. Rita Hayworth

Koyu kırmızı saçları Hayworth'un imzasıydı. Asıl adı Margarita Carmen Cansino olan Hayworth, siyah saçlıydı. Oyunculuğa başladığı stüdyodaki yönetmen saçlarını kırmızıya boyatırsa, çok daha yakışacağını söyleyince, onun sözünü  dinlemiş, bize sorarsanız çok da iyi yapmıştı!

4. Christina Hendricks

4. Christina Hendricks

Aslında sarışın olan Hendricks, en sevdiği filmdeki karakterin kızıl saçlarını gördüğünde, resmen o renge aşık olmuş. Saçlarını boyattığında hissettiği tek şey, bu rengin tam onluk olduğuymuş. O günden beri de saçlarını hep bu renge boyattığını söylüyor.

5. Karen Elson

5. Karen Elson

Elson'ın saçları mat sarı imiş. Onu turuncu kızıla boyatmaya ise, Christina Hendricks ikna etmiş. Birlikte bir çekim sırasında karşılaştıklarında, Elson'ın saçlarıyla mutlu olmadığını, sürekli onla oynadığını gören Christina, ona kendi saç rengini önermiş. Elson'ın söylediğine göre bu, o güne kadar aldığı en iyi tavsiyeymiş.

6. Gwen Stefani

6. Gwen Stefani

Stefani'nin hikayesi ise pek çok kadınla benzer. Bir kalp kırıklığında yaşadığı depresyonu saçlarından çıkarmaya karar veren Stefani, kahverengi saçlarını sarıya boyatmış. Sonuç mu; Mükemmel elbette!

7. Katy Perry

7. Katy Perry

Aslına bakarsanız Katy Perry, tam bir 'California Girl' diye tabir edilen, orada doğmuş sarışınlardandı. Gökkuşağının her tonunu saçında deneyen şarkıcı, her seferinde favori rengi siyaha döndü.

8. Emma Stone

8. Emma Stone

İster inanın ister inanmayın, ama saç rengine aşık olduğumuz Stone da doğal sarışınlardan! Ancak o da kendisini kızıl olarak tanımlayanlardan. Bunun nedenini ise şöyle açıklıyor:

'Annem kızıl saçlıydı. Ben aynada kendi yansımamı görmemden çok, onu izleyerek büyüdüm. Eh haliyle de kızıl saçlarıyla büyülendim!' 

9. Leighton Meester

9. Leighton Meester

Kahverengi saçlarını sarıya boyatan pek çok ünlüyle karşılaştık, ancak sarı saçlarını kahverengine dönüştürmeyi Meester da gördük. Ne kadar yakıştığını ise tartışmamıza gerek yok bizce!

10. Gülşen Bubikoğlu

10. Gülşen Bubikoğlu

Bubikoğlu, koyu kahve saçlarına yaptırdığı sarı balyajlarıyla Yeşilçam'ın saçlarıyla en beğenilen isimlerindendi.

11. Türkan Şoray

11. Türkan Şoray

Şoray'ın koyu kestane saçları, hem dönemindeki hem kendisinden sonra gelen nesilleri bile etkiledi, etkimeye de devam ediyor.

12. Filiz Akın

12. Filiz Akın

Akın, sarı saçlarıyla Yeşilçam'ın Avrupai yüzü, kolejli kızı, sarışın yıldızı olarak adını duyurdu.

13. Fahriye Evcen

13. Fahriye Evcen

Evcen, koyu kestane ve inanılmaz parlak saçları ile Türkay Şoray'ın mirasını yeni nesile taşıyor!

14. Bergüzar Korel

14. Bergüzar Korel

Korel, saç rengi ve modeliyle, bize Türkan Şoray'ı anımsatan bir diğer ünlü isim.

15. Meryem Üzerli

15. Meryem Üzerli

Hürrem Sultan Saçı olarak, dizinin yayınlandığı zamanlarda resmen moda olan bu renk ise hala en beğenilenler arasında!

16. Farah Zeynep Abdullah

16. Farah Zeynep Abdullah

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisiyle hayatlarımıza giren Farah Zeynep koyu kahverengi saçlarını rolü için değiştirdi, o haliyle de pek çok kadına ilham verdi.

17. Tuba Büyüküstün

17. Tuba Büyüküstün

Şimdilerde Büyüküstün saçlarını kısacık kestirmiş olsa da, kalbimizdeki tahtını koyu kestane saç rengiyle elde etti.

18. Elçin Sangu

18. Elçin Sangu

Sangu'nun herkesin ilk günden beri hayranı olduğu bakır kızıl tonlarındaki saç rengi ise doğal! Onun ten rengiyle enfes duran bu rengi, son zamanlarda pek çok kadın elinde fotoğrafla kuaföründen istiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
761
446
248
64
49
45
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
feyk

En sonda bir sac boyasi reklami bekliyordum.

Arwen

bende elçin sanguyu göreceğimizden emindim :))

kronik blue

insanın saçını kızıla boyayası geliyo

Anonim anonim

yüz rengin uymuyorsa bunlardan ziyade tarık mengüçe benzersin

Bayan Snow

Sadece marilyn monroe ve türkan şoray