Kaynanaların Dilinden Düşmeyecek 10 Anneler Günü Hediyesi

26PAYLAŞIM
Kaynanaların Dilinden Düşmeyecek 10 Anneler Günü Hediyesi

Evlilik yoluna girdikten sonra en az anneniz kadar değerli yeni bir kişi daha eklenir hayatınıza.. Evet, doğru bildiniz; kayınvalideniz.. Bundan böyle tecrübesiyle, engin bilgileriyle her daim yanınızda olacak kayınvalideniz de anneler gününde annenizden sonra hediye alacağınız diğer bir kişi.. Yapacağınız anneler günü hediyesi seçimlerinizde oldukça dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü kayınvalideniz ne kadar sakin, iyi birisi olsa bile kendi annenize alacağınız hediyeyle ona aldığınız hediyeyi daima kıyaslayacak ve ona biçtiğiniz değeri hediyelerinizden yola çıkarak görmeye çalışacaktır. :) Sırf kaynanız annenize alacağınız hediyeyi kıskanmasın diye size bir hediye rehberi hazırladık. Bu hediye seçenekleri eminiz kaynananızın dilinden düşmeyecek, herkese ona aldığınız hediyeyi göstermek isteyecektir.

1-) Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat

Eğer kaynananıza eşe,dosta gösterip büyük bir gururla "Bunu gelinim/damadım aldı" diyebileceği bir hediye almak istiyorsanız, üzerine iletmek istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu akrilik kalp saat tam sizlik!

Ürüne Git

2-) Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu

Altın kalpli kayınvalidenize verebileceğiniz en uygun hediye seçeneği karşınızda duruyor. İçinde yılın annesi yazan altın renginde bayan oscar ödülü, altın şeklinde çikolatalar, altın renginde mini plaket ve altın kaplama mini kolye olan bu hediye kutusu kaynananızın şimdiye kadar aldığı en ilginç hediye olacak.

Ürüne Git

3-) Anneler Gününe Özel Ahşap Çerçeve

Bu ahşap çerçeve sıradan çerçevelerin papucunu dama atacak güzellikte.. Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz ahşap çerçeveye, kayınvalidenizle çekildiğiniz fotoğrafı yerleştirdiğiniz de en güzel anneler günü hediyesi karşınızda duruyor olacak.

Ürüne Git

4-) Kişiye Özel En İyi Anne Kupa Bardak

Kayınvalidenizi diğer kaynanalardan iyi yapan özelliklerini sıralayabileceğiniz ve üzerine kayınvalidenizin fotoğrafını bastırabileceğiniz bu kupa bardak düşman çatlatacak güzellikte..

Ürüne Git

5-) Kişiye Özel 'Kalpler' Mutfak Önlüğü

Mutfakta oldukça iddialı olan kayınvalidenize üzerinde fotoğrafının bulunacağı bir mutfak önlüğü hediye edebilirsiniz. Kişiye özel kalpler mutfak önlüğüne dilediğiniz fotoğrafı da bastırmanız mümkün.

Ürüne Git

6-) Anne’ye Mektup

Her zaman maneviyata önem veren kaynananıza verebileceğiniz en güzel hediyeyle tanışmaya hazır mısınız? Üzerine birlikte çekildiğiniz fotoğrafı ekleyebileceğiniz, kendi hazırladığınız yazıdan oluşacak bu anneye mektup ürünü kayınvalidenizin evinde baş köşeye yerleşecek.

Ürüne Git

7-) Kişiye Özel Bayan Cüzdanı

Farklı renk seçenekleri bulunan, üzerine kaynananızın ismini yazdırabileceğiniz bu kullanışlı cüzdanlar, evden çantası ya da cüzdanı olmadan çıkmayan kayınvalidenizin çok hoşuna gidecek.

Ürüne Git

8-) Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi

Sıradan hediyeler size de sıkıcı gelmeye başladıysa, kadife kutusuyla gözleri kamaştıracak bu plaket sıradışı hediye adayı. Kaynananıza kendisini fazlasıyla özel hissettirecek bu anneler günü plaketi çok konuşulacak.

Ürüne Git

9-) Kişiye Özel Yüzyılın En Harika Kayınvalidesi Sertifikası

Yüzyılın en harika kayın validesi sertifikası kaynananıza verebileceğiniz ne keyifli hediye seçeneklerinden biri.. Kayınvalidenizin fotoğrafıyla, isminin yer alacağı bu sertifika, elinize çerçevesiyle birlikte ulaşıyor.

Ürüne Git

10-) Anneye Özel Akrilik Tepsi

"Sıradan bir tepsi kayınvalideme layık değil" diyenlerdenseniz üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu cam tepsiyi çok seveceksiniz. Kaynananız bu tepsiyi kullanmaya kıyamayacak.

Ürüne Git
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
carlo-gesualdo

Görüş Bildir