Kate Middleton vs. Meghan Markle: Kraliyet Gelinleri Arasında Sular Durulmuyor!

-

Kate Middleton ve Meghan Markle, İngiliz kraliyet ailesinin güzeller güzeli iki gelini! Önceleri güzellikleri, kıyafetleri ve katıldıkları davetlerle gündem olurken, bir süredir aralarındaki gerilimle gündeme geliyorlar. Gelin, aralarındaki ilişkiye hep birlikte bakalım!

Biri 2011 yılında Prens William ile evlenerek kraliyete gelin giden Kate Middleton,

Kate Middleton'ın Adeta Zarif Bir Moda İkonu Olduğuna Dair 15 Kanıt - onedio.com
Kate Middleton'ın Adeta Zarif Bir Moda İkonu Olduğuna Dair 15 Kanıt - onedio.com

Diğeri de geçtiğimiz yılın mayıs ayında gelin olan Meghan Markle!

Saraya Gelin Geldi! Prens Harry ve Meghan Markle'ın Merakla Beklenen Düğünü ile İlgili Tüm Detaylar - onedio.com
Saraya Gelin Geldi! Prens Harry ve Meghan Markle'ın Merakla Beklenen Düğünü ile İlgili Tüm Detaylar - onedio.com

Her ikisi de adından sıkça söz ettiren, her hareketiyle gündem olan iki güzel düşes!

Ancak, anlaşılan o ki ikilinin arasındaki sular durulmuyor.

Bunun asıl sebebi her ikisinin farklı karakterlere sahip olması elbette. Kate Middleton içe dönük, duygusal bir yapıya sahipken; Meghan Markle daha dışa dönük ve rahat tavırlar sergileyebiliyor.

Bakalım eltilerin arasında neler oluyor?

İlk olarak, Meghan Markle'ın düğün sonrası ilk kez topluluğa çıkışında Kate Middleton'ı taklit ettiği yazılmıştı.

Ancak, ortalığın çok daha önceden kızıştığı daha sonra gün yüzüne çıktı! Söylentilere göre Meghan Markle, düğün öncesi Kate'in küçük kızı Prenses Charlotte'u ağlatmış.

Meghan'ın düğününde gelinin arkasında çiçek taşıyan küçük kızlardan biri olacak Charlotte'u üzdüğü, bu sebeple de aralarında bir gerginlik yaşandığı ve hatta Kate'in de ağladığı söylendi.

Bazı yorumlara göre Kate tamamen haklıyken, kimilerine göre de yeni doğum yaptığı için fazla duygusal tepki vermişti.

İkili arasındaki gerilimin arttığı anlardan biri de, Birinci Dünya Savaşı'nın bitişinin yıl dönümü için düzenlenen etkinliklerde gerçekleşti.

O törende Kate Middleton, Kraliçe 2. Elizabeth ve tahtın bir numaralı varisi Prens Charles'ın eşi Camilla Parker Bowles ile birlikte töreni izlemesine rağmen, Meghan Markle töreni Alman Cumhurbaşkanı'nın eşi Elke Budenbender ile birlikte izledi. Bu durum da haliyle Markle'ın gerilmesine yol açmış.

Markle'ın gerilimi yükselten bir diğer tavrı da, hamilelik haberini Prenses Eugenie'nin düğününde verdi. Büyük sevinç yaratacak bu haberi düğünde vermesi, ailenin bazı üyelerini kızdırmış. Çünkü düğünü olan Prenses Eugenie'nin arka plana atılmasına sebep olmuş!

Meghan ve Harry çifti de bunun üzerine, düğün sonrası düzenlenen yemeğe katılmamış!

Kraliyet ailesinde suların durulmadığının bir diğer göstergesi de, Meghan Markle'ın asistanının 6 ay içinde istifa etmesi oldu. Bu durum, Markle'ın sarayda çalışanlara karşı hoş bir tutum sergilemediği dedikodularını gündeme getirdi.

Eltiler arasında süregelen gerginlik, abi-kardeş arasına da girmiş haliyle. Bu gerginliğin sürmemesi ve daha rahat olabilmek adına Prens Harry ve Meghan Markle Kensington Sarayı'ndaki malikaneden taşınma kararı aldılar.

Bunda Markle'ın, Middleton ile arasındaki gerilim ve doğacak çocuğunun "akvaryum"a benzeyen bu yerde büyümesini istememesi etkili olmuş. Taşınma isteklerinden biri de, Prens William ve Kate Middleton kadar göz önünde olmak istememesi yatıyormuş.

Çiftin Windsor'da Kraliçe Elizabeth'in hediye ettiği Frogmore Kır Evi'ne taşınacakları daha önce açıklanmıştı. Bu kraliyet için bir kriz sebebiyken, şimdi bir de taşınacakları evin masrafları sorun oldu!

Aslında bu durum ülke genelinde tepkilere yol açmış, çünkü malikane için koruma ve güvenlik hizmetleri dahil ilk yıl içerisinde 5 milyon sterlinin devlet tarafından ödeneceği açıklanmış.

Peki, iki elti arasındaki gerginliğin sebebi neydi?

Bu konuyla ilgili pek çok iddia ortaya atılıyor. Bunlardan birisi, senelerdir bütün ilginin yalnızca Kate Middleton'da olmasına rağmen, Meghan Markle'dan sonra ilginin dağılması. Bu iddiaya göre Middleton, üzerindeki ilginin azalmasından hiç de memnun değil.

Bir diğer iddia ise, Meghan Markle'ın doğru bulunmayan tavırları (Prenses Charlotte ve saray çalışanlarına karşı tutumları da diyebiliriz).

Kim bilir, belki de asıl sorun Kate ve Meghan arasında değil, William ve Harry arasındadır!

Dileriz ki ilişkileri en kısa zamanda düzelir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dirdir

iyi ki bizim ülkede kraliyet ailesi falan yok. onedio hergün bunlar hakkında haber yapardı. tuvalete gittikleri saati bile öğrenirdik. elin kraliyet ailesini bu kadar haber yapan bizimkine ne yapmaz ki.

doask

ben dianacıyım ah neredesin dianaaa

Gizli Kullanıcı

Ne güzel dertler ne güzel dertler 👸🏻

muhalif-kursad-zafer

Ne kadar da Game of Thrones bir krâliyet âilesi..

beyzakenar

O değil de bu Prens William çok değişti ya gül gibi adamdı kel kaldı.

Görüş Bildir