Karakterine Göre Senin Bir Üniversiteden En Büyük Beklentin Ne Olmalı?

150PAYLAŞIM

Üniversiteler aydınlanmanın, ilerlemenin sembolüdür. Fakat herkesin üniversiteden beklentisi aynı değil. Bakalım karakterine göre senin bir üniversiteden beklentin neymiş.

Haydi teste!

1. Öncelikle uyanır uyanmaz ilk olarak ne yaptığını öğrenelim!

Telefonuma bakarım arayan soran var mı diye
Bugünkü programımı düşünürüm
Duşa girerim ve güne hazırlanmaya başlarım
Önce bi’ kahvaltı yaparım gerisi gelir zaten

2. Diyelim ki üniversitedesin ve çok başarılı bir öğrencisin. Senin bu başarının sırrı ne olurdu?

Kararlılığım
Hırsım
Zekam
Cesaretim

3. Başarı demişken sence bu bölümlerden hangisinde daha başarılı olursun?

Oyunculuk
Hukuk
İktisat
Uluslararası İlişkiler
İngiliz Dili ve Edebiyatı
Mimarlık / İç Mimarlık
Endüstri Mühendisliği
Tıp

4. Üniversite demek yerleşke demek bildiğin gibi. Peki senin vakit geçirmekten en çok keyif aldığın / alacağını düşündüğün yer neresi?

Okulun kafeteryasında
Kütüphanede
Konferans salonunda
Ben okul yerleşkesinin dışını daha çok seviyorum aslında :)

5. Duygularını belli etmekte zorlanır mısın diye sorsak?

İstesem de duygularımı belli edemiyorum.
Neysem o. Duygularım yüzüme yansıyor zaten.
Belli etmem gerekiyorsa, neden etmeyeyim?
Belli etmemeye çalışırım.

6. Peki bunlardan hangisine gidip orayı keşfetmek isterdin?

7. Şimdi de seni en iyi anlatan kelimeyi seç bakalım!

Hayalperest
Rahat
Kontrol manyağı
Kendi halinde
Aşırı sosyal
Egzotik
Özgür

8. Geldik son soruya! Ne kadar yeniliklere açık bir insansın? ( 1 en az, 6 en çok olacak şekilde puanla)

Sosyal Kampüs Ortamı!

Karakterine göre senin üniversiteden beklentin zengin yerleşke ortamı. Çünkü sen her anlamda sosyal birisin. Gün boyunca odana tıkılmak sana göre değil. İnsanlarla bir arada, aksiyonun merkezinde olmalısın. Bu yüzden senin yerin Beykent Üniversitesi. Zengin yerleşke birimi, öğrenci kulüperi ve sosyal yerleşke ortamıyla Beykent Üniversitesi seni bekliyor. Burslar, kontenjanlar ve aklındaki tüm sorular için tıkla!

Kaliteli Akademik Kadro!

Karakterine göre senin üniversiteden beklentin kaliteli akademik kadro. Çünkü sen öğrenmeye aşıksın. Her alanda kendini geliştirmeli, farklı bakış açıları yakalamalısın. Ancak o zaman kendini bulacağını biliyorsun. Bu yüzden senin yerin Beykent Üniversitesi. Kaliteli, ilgili ve dinamik akademik kadrosu, zengin kütüphanesi ile Beykent Üniversitesi seni bekliyor. Burslar, kontenjanlar ve aklındaki tüm sorular için tıkla!

İş Hayatına Hazırlık!

Karakterine göre senin üniversiteden beklentin seni kaliteli bir şekilde iş hayatına hazırlaması. Çünkü sen bir an önce sahaya çıkmak, kuralları yeniden yazmak, deyim yerindeyse adını iş dünyasına altın harflerle kazımak istiyorsun. Bu yüzden senin yerin Beykent Üniversitesi. İş hayatına hazırlayan kişisel gelişim eğitimleri, sektörünün devleriyle bir araya gelip tanışabileceğin Sektör Günleri programı ve her alanda yanında olan Kariyer Koçluğu merkezi ile Beykent Üniversitesi seni bekliyor. Burslar, kontenjanlar ve aklındaki tüm sorular için tıkla!

Dünyaya Açılma İmkanı!

Karakterine göre senin üniversiteden beklentin sana dünyaya açılma imkanı vermesi ve seni bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmesi. Çünkü sen kalıplara sığmayanlardansın. Büyümek, açılmak, öğrenmek ve tüm bunları yaşarken de yaşamak ve yaşatmak istiyorsun. Bu yüzden senin yerin Beykent Üniversitesi. Kaliteli yabancı dil öğretimi ve sosyal ortamıyla seni bir dünya vatandaşı olarak yetiştiren ve öğrenci değişim programıyla dünyaya açılmana imkan veren Beykent Üniversitesi seni bekliyor. Burslar, kontenjanlar ve aklındaki tüm sorular için tıkla!

Siz bizde değersiniz!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tipikteraziii

Dünyaya Açılma İmkanı! Karakterine göre senin üniversiteden beklentin sana dünyaya açılma imkanı vermesi ve seni bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmesi. Çünkü sen kalıplara sığmayanlardansın. Büyümek, açılmak, öğrenmek ve tüm bunları yaşarken de yaşamak ve yaşatmak istiyorsun. Bu yüzden senin yerin Beykent Üniversitesi.

orhan-ulusoy

Sosyal Kampüs Ortamı!

kusname

ben anadolu üniversitesindeyim şuan ne yapsak ki?

ali-ozbek3

Dünyaya Açılma İmkanı

ikbal-nizam

bu testlerin tepeden tırnağa yalan ve mizahtan ibaret olduğunu bilse de insan merak ediyor acaba sonuç ne çıkacak diye :)

Görüş Bildir