Kanseri Yenen Bebeğini, Gördüğü İlgi Yüzünden Kıskanıp Vahşice Öldüren Cani Baba

-

Her gün çocuklara verilen zararla ilgili yeni haberler okuyoruz. Sebep olanlara karşı duyduğumuz öfke artık dağları aştı. "İnsan bunu nasıl yapar?" dediğimiz her şeyi yaptılar, yapıyorlar. Bu defa da Amerika'da, geçtiğimiz şubat ayında  yaşanan bir vahşet var. Bu sefer katil, bebeğin babası!

Kaynak

25 yaşındaki Ryan Lawrence, kızı Maddox ve karısı Morgan ile küçük ve mutlu bir aileydi ya da öyle görünüyordu...

22 aylık olan Maddox, doğduktan sonra nadir görülen bir tür göz kanserine yakalandı. Aile, bebek ile birlikte büyük bir mücadeleye girdi.

Minik bebek, olanca direnciyle bu illet hastalığın üstesinden geldi. Artık daha sağlıklı ve daha mutlu görünüyordu.

Hastalığı atlattıktan sonra elbette ailesi ve yakın çevresi tarafından çok daha fazla ilgi gösteriliyor, adeta el üstünde tutuluyordu. Zaten normali bu değil mi?

Bu durumdan rahatsız olan tek bir kişi vardı: Hiç kimsenin aklının ucundan bile geçirmediği bebeğin babası Ryan Lawrence!

Aşırı ilgi gören bebeğini kıskanmış ve hiç acımadan onu önce beyzbol sopasıyla hırpalamış ve ardından da bir çukurun içine atıp yakmıştı.

Olaydan bir gün sonra bulunan baba Ryan Lawrence'ın gerekçesi de bir o kadar şaşkınlık verici: "Tanrıdan bir işaret olarak eğer onu öldürmem gerekmiyorsa tökezleyip düşürmesini istedim ama o yürüdü"

Bu itiraftan 12 saat sonra ise talihsiz bebeğin cesedi bulundu...

Şu an hapiste olan baba Ryan Lawrence'ın akıbeti, önümüzdeki günlerde belli olacak. Umuyoruz ki kendisi bir an önce ölmez de acılar içinde sürünür, her gün ölmek isteyip ölemez!

Çocuklara zarar veren herkes, bu dünyada hak ettiği cezayı fazlasıyla yaşamalı. Böyle suçların açıklaması, gerekçesi ve bilmemnesi olmaz.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emrec

Öncelikle Annenin psikolojisini düşünmek istemiyorum. Çocuğun öldürüldü (hemde yakılarak) öldüren ise sevdiğin adam ve şuan hayatta yapa yalnızsın. bu kadın kimseye güvenemez artık. O minik bebeğe gelecek olursak, o büyük bir hastalığı kanseri yenmiş ama hayatta en sevdiği 2 kişiden birinin vahşetini yenememiş. Elemana gelecek olursak editörün de dediği gibi umarım yaşayacağı acıları biz hayal dahi edemeyiz.

tuba-bekret-ozbek

Nasıl bir hastalık bu ya şeytanın adı çıkmış insan oğlu onu geçti

gzd_25

yorum yazmadan rahat edemedim. vay şerefsiz, adi insan müsveddesi! Nasıl kıymış şu çocukcağıza, inanamıyorum ! Bir de baba olacak pislik.. Umarım en ağır cezayı alıp sürüne sürüne ölür. Çocuğun fotoğraflarına baktıkça kötü oluyorum yemin ederim. Haberin altındaki kalp, alkış ve gülme ifadelerini seçenlerin de bu babaya benzemeyen babadan bir farkları yok gözümde. Reziller!

tugcetugce

Şu hayatta çoğu şeyi soğuk kanlılıkla okumaya, izlemeye alıştım ancak çocuklara ve hayvanlara yapılan şeyleri mantığım, vicdanım, midem asla ve asla kabul etmiyor. Onlar dünyadaki en masum ve savunmasız varlıklar. Hayatta henüz bir faaliyet göstermeden nasıl böyle şeyler yaşayabiliyorlar gerçekten aklımı kaybedecek gibi oluyorum.

okyanusmanson

Soluksuz kaç saatir hıçkıra hıçkıra ağlıyorum,kim bilir o bebek nasıl sevgiyle bakmıştır babasına..nasıl güvenmiştir? aklım almıyor.Nasıl da gülümsüyor,mutlu..kim bilir hırpalanırken nasıl da acıyla ağlıyordur,Çok kötüyüm.Hala ağlıyorum,bu şaka olmalı.Ya hangi insan bir bebeği kıskanabilir?! gerçi insan bilene değil, Bebek nasılda kanseri yenmiş mutlu gözüküyor.Resimlerine baktıkça daha çok ağlıyorum.Melek ya daha o,söyleyecek lafım kalmadı böyle BEYİN,KARAKTER YOKSUNU İNSANLAR YAŞADIKÇA DÜNYADAN BİR BOK OLMAZ.ÜMİT ETMEYİN

Görüş Bildir