Kadınların Regliyle İlgili Hiçbir Fikri Olmayan Vasat Erkeklerin Tavsiyelerini ve Korkunç Ped Fiyatlarını Konuşalım

421PAYLAŞIM

Az biraz bilgi sahibi ol vasat erkek, yordun bizi!

Dünyadaki bütün dertler bittiği için konu yine dönüp dolaşıp bizim reglimize geldi. Sosyal medyada kadınlara ped öneren erkekler mi ararsınız yoksa doğamızın iğrençliğinden bahsedenleri mi? Hepsi mevcut, hepsi...

Tabii bütün o çok bilenler bizim 10 gün önce başlayan karın şişliklerimizi, içine giremediğimiz kıyafetleri falan bilmezler çünkü ne gerek var?

Her ay çektiğimiz sancıların uykudan uyandırdığını, ağrıdan çalışamaz halde iş güç yaptığımızı, vücut değerlerimizin değiştiğini de hiç konuşmazlar çünkü ne gerek var?

Rahat rahat istediğimiz kıyafeti giyemediğimizi, her an bir sızıntı tedirginliği ile yaşadığımızı, dışarıdan fark edilen olası bir sızma durumunda herkes tarafından "cadı" ilan edilmemizin an meselesi olduğundan da bahsetmezler çünkü ne gerek var?

Hayatında ilk defa vücudundan durmayan bir kan geldiğini görüp neler olduğunu anlamaya fırsatı olmadı bazılarımızın. İlk regl olduğumuz zaman annelerimizin suratımızın ortasına bir tokat yapıştırdığını da konuşalım mı?

Ped fiyatlarını son zamanlarda gördünüz değil mi? Korkunç rakamlar var. Şimdi de bu hiçbir şey bilmeyen insanlar, kadınlara ped markası önermeye başladı ÇÜNKÜ BİLMİYORLAR. Pedlerin fiyatı pahalı diyen kadına, daha ucuz olduğu için "günlük ped" öneren erkek var arkadaşlar.

İnsan biraz araştırır, bi sağa sola sorar. Baktı ki gerçekten bir şey bilmiyor, fikrini beyan etmekten biraz imtina eder. Fakat vasatlık bizde o kadar kıymetli ki, hiçbir cahil susmadan duramıyor.

Bu ped ve regl meselesiyle ilgili sosyal medyada çok haklı yorumlar var. Çok şükür o kadar da cehaletle çevrilmemiş etrafımız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
derdi27

hanımın ped fiyatlarından haberi yok.. siparişi veriyor giren bana giriyor :/

kendineassassin

Yüzlerce kişi tâkip ediyorum, ama şükür ki burada sözü edilen mağara adamlarıyla hiç karşılaşmadım; ülkenin yönetiminde kadınların daha çok söz sâhibi olmasıyla çözülebilecek bir durum, ped gibi bir temel ihtiyâcın vergisinin azaltılması ya da sıfırlanması..

erci-e

Yine arzu semender, yine ne yapsam da erkekleri kötülesem diye içerik yapmış. Anlamadığım, sevgilin seni düğün günü mü terk etti hala daha bu kadar kin ve nefret dolusun? Geldiğin yere geri dön semender, bataklığından da çıkma!

slh55xxx

ULAN SİZ KİMSİNİZ LAN EMİN OLUN ERKEKLER PED KULLANIYO OLSAYDI YİNE AYNI ŞEY OLURDU ÇÜNKÜ BU PEDLERİ SATANLARADA VE ÜRETENLERİNDE YARISI KADIN.YANİ BUNUN SEBEBİ ŞU: BU FİRMALAR SİZİN BUNU SAATIN ALMAK ZORUNDA OLDUĞUNUZU BİLİYORLAR VE BU YÜZDENDE FİYTLARI HAYVAN GİBİ ARTIRIYORLAR ZATEN ÜLKEDE BUNA VERGİ EKLİYİNCE İYİCE ŞİŞİYO FİYAT.BU ARADA HER OLAYDA SÜERKLİ ERKEKLERE BOK ATMAYIN. SİZİN SANDIĞINIZ GİBİ HER ERKEK KAVGACI SÜREKLİ SEKS DÜŞÜNEN VE KADIN DÖVEN VARLIKLAR DEĞİL. ZATEN O EREKLER GENELLİKLE ERKEKLER ARASINDADA PUŞT,İBNE,ŞEREFSİZ,NAMUSSUZ DİYE LAKABLANDIRILIYO. VE BİZDEN DAYAK YİYİYOR.YANİ OTURUPTA'YAV ERGEGLER COK ODUNDUR YAV VASAD EREKLER YOV! DEMEYİN.

birkankarael

Konuyla alakası olmayan bir şey söyleyeceğim. Vasat demek kötü demek değil. ortalama demek.

ordekkac

AYDINLANDIM.

birkankarael

Mesela "müthiş" kelimesi de muhteşem olarak kullanılıyor. :D Aslında korkunç olarak kullanılması gerek. Karnımda müthiş bi ağrı var gibi. (X2 AYDINLAN)

ordekkac

NEEEEEEE? NASIL OLABİLİR?

birkankarael

YAAAAAAA. ÖYLE İŞTE.

sakinoldeniz

djjdjdjddggfg ilahi güldürdünüz yine beni

ordekkac

Hangimiz acaba hkjfdhk Hayatımın en büyük şoklarından biriydi...

ordekkac

Teşekkür ederim öğrendiğim en iyi bilgilerden biriydi.

Görüş Bildir