Kadınlar Her Yerde Rahat Rahat Çiş Yapabilsin Diye İcat Edilen Ayakta İşeme Aparatı

-
Abone ol

Hanımlar koşun, ayakta işiyoruz! Şaka falan değil, ima da yok. Birileri bizim için ayakta işeme aparatı yapmış sağolsun. Biz de oturduk biraz inceledik, bakalım siz ne diyeceksiniz bu işe?

Kadınlar olarak ev dışında çektiğimiz en büyük dertlerden biri de aniden gelen çiş. Hadi geldi, bu sefer de temiz tuvalet problemi var.

Bu durumun farkında olan birkaç üretici oturmuş "Ne yapsak ne yapsak?" düşünmüş, ortaya da ayakta çiş yapma aparatı çıkmış.

Şekilde görüldüğü gibi...

Bu aparatın net bir adı yok ama dünyada birkaç farklı markası var. Aslında "Ayakta işeme aparatı" diye sorduğunuz zaman hemen size bunu çıkartıp verirler.

Tıbbi silikondan hijyenik bir şekilde üretilen aparat, geniş tarafından sızdırma yapmayacak şekilde vücuda bastırıldıktan sonra işeme eylemi gerçekleştiriliyor.

Yani vücudunuzda sürekli bununla gezmiyorsunuz hanımlar. Çişiniz geldiği zaman çantadan çıkartıp klozetlere değmeden işinizi hallediyorsunuz. Sonra da yıkayıp çantanıza geri koyuyorsunuz.

Özellikle açık alan, festival, AVM gibi yerlerde kullanılması için düşünülmüş. Bir de oturma zorluğu çeken ve sağlık problemi olan kadınlar için de uygun olduğu söyleniyor.

Ama işte her seferinde kullanıp yıkadıktan sonra çantaya atmak ne kadar mantıklı o belli değil. Üstelik doğada kullanacaksak yıkayacak suyu her zaman bulabilecek miyiz? Bunlar muamma...

Gerçi Amerika'da bunun için tek kullanımlık ayakta işeme aparatları da var. Festivale giden gençlik daha fazla üzülmesin, o leş klozetlere maruz kalmasın diye kağıttan yapmışlar.

Bu ürünlerin fiyatı 10 TL'den 70 TL'ye kadar uzanıyor. Biz tam bilemedik ama eğer aranızda kullanan varsa tecrübelerini bize de aktarsın.

İyi gibi, değil gibi... Kafamızda deli sorular...

Peki siz böyle bir şey kullanmayı düşünür müsünüz hanımlar?

Yani bir bakarım aslında, neden olmasın?
O ne ya git şurdan!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unknown_member

ben erkeğim ben bile ayakta işemiyorum size noluyo

Gizli Kullanıcı

Bu konforu yaşamak sizin de hakkınız. :D

pazz

İsme bak amk :DDDD Ayakta işime aparatı asdasdsad çıldırıyorum asdfafasdfasd :DDD

sevgibtner7

Ne gerek var ayakta işemeye.

alpkan34

sen işeme ..

alp_er

kullanmak isteyecek erkekler bile çıkar :)

Görüş Bildir