İzlediğin Dizilere Göre Eğitim Seviyeni Söylüyoruz!

-

Bu testimizde verilen dizilerden kaç tanesini izlediğini soruyoruz ve eğitim seviyeni tahmin ediyoruz.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Doktora!

Sen tam anlamıyla zirvedesin! Her şeyin en kalitelisini beğeniyorsun. Tercihlerin her zaman doktora seviyesinde. Sende çürük ürün yok. Estetik anlayışın oldukça gelişmiş. Sıradan değilsin, kalabalıklar arasında kaybolmuyorsun. Popüler kültür rüzgarı seni alıp savuramıyor. Sen olmuşsun. Ne mutlu seninle birlikte takılanlara ;)

Yüksek Lisans!

Beğenilerin master seviyesinde! Sen bu ülkenin ortalamasının çok çok üstünde bir sanat anlayışına sahipsin. Tercihlerin konusunda oldukça hassassın. İnce eleyip sık dokuyorsun. Bunun nedeni de şüphesiz analitik düşünme becerilerinin yüksek olması. Sen bir kere çok zekisin, çok pratiksin. Her şeyin altından zekanla kalkıyorsun. Sıradan değilsin ;)

Üniversite!

Verdiğin cevaplara göre üniversite öğrencisisin sen! Her şeyden önce şu sıkıcı hayatta her şeyin en eğlencelisini tercih ediyorsun. Kalite senin için elbette önemli ama seni mutlu etmenin önemli yollarından biri eğlence. Bu arada senin çok iyi bir iletişim becerin var bu çok açık. Oldukça sağ duyulusun. Ayrıca olaylara ve kişilere de her zaman çok pozitif yaklaşıyorsun. ;)

Lise!

Vay vay vaaay. Karşımızda fıkır fıkır şıkır şıkır biri var! Verdiğin cevaplara göre sen bir liselisin! Sen hangi yaşa gelirsen gel bir lise öğrencisi gibi hayattan zevk alacak ve ona tutunacaksın. Çünkü sen bu dünyaya maksimum zevk almak için gelmişsin. Beğendiğin şeyler %100 seni eğlendirmeli. İnsanı sıkan yoran her şeyden uzak duruyorsun. Senin estetik  anlayışın genç ruhunla adeta özdeşleşmiş. Yaşlı ruhlar senin beğenilerine burun kıvırsa da sen doğru bildiğin tercihleri yapıyorsun. Ne mutlu sana ki hala genç bir ruha sahipsin. ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

yl evet evet şu an norveçten yazıyorum

hastalik-hastasi

yabanci dizilerin hepsini izledim ben

hasan-yilmaz27

Yüksek Lisans! Beğenilerin master seviyesinde! Sen bu ülkenin ortalamasının çok çok üstünde bir sanat anlayışına sahipsin. Tercihlerin konusunda oldukça hassassın. İnce eleyip sık dokuyorsun. Bunun nedeni de şüphesiz analitik düşünme becerilerinin yüksek olması. Sen bir kere çok zekisin, çok pratiksin. Her şeyin altından zekanla kalkıyorsun. Sıradan değilsin ;)

Gizli Kullanıcı

Bildin aferin sana.. :D

serkan-toprak1

İlkokul mezunuyum M.d House un tüm sezonlarını 2 kez full izledim.. House bir askeri ruyasında görür ve o asker tesadufen hastası olur.Doktorlarına bu adamı nerden tanıyorum diye araştırtır ama bişey bulamaz.Tanımadığı birini nasıl rüyasında görür ve neden tesadüfen hastası olur diye tribe girer.Askerin hastalığı ilerler ve bi ameliyat sırasında bacaklarını hissetmez olur.Bcaklarımı hissetmiyorum diye bağırır.House haber verirler koşarak içeri girip bağıran askere şöle der. -Sakin ol seni ileştirecez ama önce şunu bilmemiz gerekiyor Daha evvel hiç porno filmde oynadın mı? https://www.youtube.com/watch?v=o2EJHYUbDT0

Başlıklar

FacebookTercihonedio
Görüş Bildir