İzdivaç Yollarında Yaptığı Danslarla İnsanları Ekrana Kitleyen "Evleneceksen Gel Solmaz"

2.1bPAYLAŞIM

İzdivaç programları artık hayatımızın bir parçası. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan bu programlar, bir şekilde magazin dünyasının gündeminde. Üstelik artık her program, kendi fenomenini de yaratmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de şüphesiz Solmaz Çiros. Neşesinin eksilmesi neredeyse mümkün olmayan Solmaz'ı gelin birlikte tanıyalım:

İzdivaç programlarını takip edip de Solmaz'ı tanımayan artık yoktur. İlk olarak karşımıza Zuhal Topal'ın programına çıkan Solmaz, şu an "Evleneceksen Gel"de taliplerini arıyor.

Aslında artık taliplerini aramıyor ama orası biraz karışık, birazdan bu konuya da geleceğiz zaten.

19 yaşında olan Solmaz Çiros, İzmir Tepecekli genç bir kadın. Ekranlarda göründüğü ilk andan itibaren samimiyeti ve tavırlarıyla herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Gunaydin herkese

Solmaz Ciros (@solmazofficial.24)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kendisi 19 yaşında ama yaşından daha olgun bir insan olduğunu hep söylüyor. Bu yüzden gelen taliplerini ince eleyip sık dokumasıyla meşhur.

Herkese sevgiler,,cansınızz 🤗🤗❤ #solmaz

Solmaz Ciros (@solmazofficial.24)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ancak Solmaz'ın meşhur olduğu konu talipleri için belirlediği kriterler değil, ortalığının tozunu attıran Roman dansları. Çünkü o gerçek bir Roman kızı!

Öyle ki, Tanzanya'dan taliplerini aramaya gelen Fridah'ın twerk dansına, Roman dansıyla karşılık verecek kadar da iddialı.

Kimler kimler talip olmadı ki Solmaz'a? Şimdi hepsini sayamayız ama en ilginç taliplerden birinin İsmail YK olduğunu da hatırlatalım.

"Ne oldu o iş peki?" diye soracak olursanız olmadı, kısmet değilmiş. Zaten aslında program için bir mizansendi bu karşılaşma.

Bir türlü istediği gibi bir ilişkinin içine girip hayırlı bir izdivaç gerçekleştiremeyen Solmaz, stüdyoda bulunan adaylardan Nurullah'a talip oldu.

Her şey iyi güzel giderken Nurullah, Solmaz'ın dans etmesi konusunda sorun çıkardı. Halbuki Solmaz'ın en baştan belirlediği kriterlerinden biri de onun dansına karışmamasıydı. Hal böyle olunca araya bir soğukluk girdi ve Nurullah, "ilk aşkım" dediği Gözdenur ile yeni bir ilişkiye yelken açtı. Ortalık biraz karıştı haliyle...

Nurullah'ın yaşattığı hayal kırıklığı ile üzülen ama asla pes etmeyen Solmaz, bu kez de adaylardan Kaan'a talip oldu. Hem de dans ederken elindeki gülü Kaan'a fırlatarak.

Ve yeni bir aşkın temelleri işte o gül sayesinde atılmış oldu. Ama işler o kadar da kolay ilerlemeyecekti bu çiftimiz için.

Çılgınlar gibi birbirine aşık olan Kaan ve Solmaz, stüdyoda gerçekleştirilen bir törenle nişanlandılar. Vallahi birbirlerine de oldukça yakışmışlardı!

Ancak tabii ki her aşk hikayesinin içinde mutlaka bir pürüz yaşanır biliyorsunuz. Solmaz'ın annesi, Kaan'ı kesinlikle istemiyordu; Nuh diyor, peygamber demiyordu!

Bir süre sonra Kaan ve Solmaz'ın arası aile meseleleri yüzünden açıldı ve çiftimiz ayrılır gibi oldu. Bir de üstüne Nurullah "Kaan başkalarıyla da görüşüyor" demez mi?

Neyse ki bu mutsuz durum çok uzun sürmedi de Solmaz ve Kaan yeniden barıştılar. Hatta ekran karşısında ağlaya ağlaya sarıldılar.

Bu cici küpeler icin @elifinkupeleri cok teşekkür ederim😍 @elifinkupeleri @elifinkupeleri @elifinkupeleri

Solmaz Ciros (@solmazofficial.24)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ancak hala daha aile krizi meselesi aşılabilmiş değil. İki gönül bir olunca samanlık seyran olacak mı biz de tam olarak bilemiyoruz şu an.

🌷⚘🌷⚘🌷⚘

Solmaz Ciros (@solmazofficial.24)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bildiğimiz tek bir şey var, o da Solmaz'ın dansını seyretmeyi çok sevdiğimiz. İnşallah ilerleyen zamanlarda bundan mahrum kalmayız. Zaten Solmaz üzülse de, sevinse de oynamaya hep devam edecek gibi.

İçeriğimize Solmaz'ın meşhur şarkısıyla veda ediyoruz:

"Raga raga raga raga

Kaliteeee kaliteeee

Markaaaa marka

Başın mı ağrıdı

Kremini sür 

Kalbin mi sancıdı

Sür sür sür..."

Hoşça kalın....

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jonsnow_thebastard

ah ah bu dansları olmasa biz naaparız beee? Düşündükçe içim acıyir.

onyetenyevwe-osas

Bunun adı sanat değil dans ta , Kendini sergilemek . Kız bundan zevk alıyor

elais

Ülkemizdeki varoşluk sevdasını hiçbir zaman anlayamadım.

norveclitalyan

Bu 19 yaşındaysa ben daha doğmadım amk

aslinur-bayram

eee editör sana ne kadar verdi bu paçoz? platformun kalitesini düşürmeyi kesin para uğruna.

Görüş Bildir