Görüş Bildir
Haberler
Isparta Konseri İptal Edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediyesi'nden Davet

Isparta Konseri İptal Edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediyesi'nden Davet

Emre Ordu
27.05.2022 - 12:10 Son Güncelleme: 27.05.2022 - 12:11

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, Isparta konseri iptal edilen şarkıcı Melek Mosso'yu Burdur'a davet etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında vereceği konser AKP'li Isparta Belediyesi tarafından iptal edilen şarkıcı Melek Mosso'yu Burdur'a davet etti.

Ercengiz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Sanatçının düşüncelerini ifade etmesinden daha doğal bir şey olamaz. Sesini ve sanatını beğendiğim Melek Mosso'yu Burdurumuza davet ediyorum. En kısa zamanda sizi bölge halkımızla buluşturmam için inanılmaz bir talep alıyorum. Demokrat bir kentte gençlerle buluşmaya ne dersiniz?' dedi.

Ne olmuştu?

Şarkıcı Melek Mosso'nun daha önceden AKP’li Isparta Belediyesi tarafından duyuruları yapılan ve afişleri paylaşılan konser programı hedef gösterilmişti. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından ortak yayınlanan açıklamada, belediyenin 'halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan' konserler düzenlediği savunulmuştu.

Ardından Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında sahne alacak olan şarkıcı Melek Mosso’nun 3 Haziran’daki konseri iptal edilmişti.

Melek Mosso'nun yanıtı 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
43
4
3
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Kendi alanında çok başarılı bir kadın. Böylesi güzel ve başarılı bir kadının hak ettiği yerde zirvede olması gerekiyor bunun yanı sıra kadınların sesi olduğu... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Melek gibilerin artması dileğiyle..