Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Isırıyor, Havlıyor ve Yalıyor! İnsan Gibi Hissetmediği İçin Hayatını Köpek Kostümü İçinde Geçiren Adam

-
Abone ol

Kaz James, 37 yaşında ve kendini bir insan gibi hissetmiyor. Kaz daha çok köpek gibi olmayı tercih ediyor çünkü kendisini bir "insan-köpek" olarak görüyor. Bu nedenle de hayatının büyük bir kısmını köpek kostümü veya tasmayla geçiriyor. Detaylar ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/hu...

Kaz James, 37 yaşında ve kendini insan gibi hissetmediğini söylüyor.

Kaz, çocukluğundan beri kendini insan değil bir köpek gibi hissediyormuş. Kaz her zaman diğer insanlarla iletişim kurmakta zorlanmış ve kendini hep onların arasında "garip" hissetmiş. Bu nedenle ergenlik yıllarının sonlarına doğru, "köpek kişiliğini" ortaya çıkarmaya karar vermiş.

Kaz, neredeyse tüm hayatını, bir K9 cinsi köpek kostümü içerisinde geçiriyor hatta adeta bir köpekmiş gibi davranıyor.

İşte olduğu zamanlar hariç, Kaz tüm hayatını bir köpek kostümü içerisinde, bir köpekmiş gibi davranarak yaşıyor. Tasma takıyor, özel yapılmış köpek maskeleri giyiyor ve hatta genellikle kocaman bir köpek kostümü içerisinde dolaşıyor.

Eşyaları ağzıyla taşıyor, yemeğini bir kaseden köpek gibi yiyor hatta arkadaşlarını yalıyor, ısırıyor ve onlara havlıyor.

"İlk defa "köpek olmak" terimini duyduğumda internetten tanıştığım bir "köpekle" konuşuyordum. O tanıştığım ilk bana benzeyen insandı. Onun sayesinde başka "köpekleri" tanıdım ve bu dünyaya ait olan yeni bir dil öğrendim. Bana benzeyen bu kadar çok insan olduğunu bilmiyordum. Bu çok özgürleştiriciydi. Uzun bir aradan sonra artık düzgün bir şekilde garip olabilirdim." 

"Kendimi hiç, bir insan gibi hissetmedim, hep bir köpek gibiydim."

17 yaşında internetten tanıştığı köpek arkadaşı sayesinde Kaz, gerçek kimliğini artık açıkça yaşıyor; "Arkadaşlarıma merhaba deme tarzım tişörtlerini yakasını ısırarak çekiştirmek, onları ısırmak veya yalamak. Onlar da bunu biliyorlar. Ben hep böyleydim." 

6 yaşından beri köpeklere benzer davranışlar sürdüren Kaz'ın ailesi, bu konuyu hiç oturup konuşmamışlar ve yokmuş gibi davranmışlar.

"Kimse bundan konuşmuyordu, bahsi bile geçmiyordu. Sonra ailem erken emekli oldu ve bir çiftliğe taşındık. Eve internet gelene kadar bu böyleydi. Sonra internet üzerinden insanlarla tanışmaya ve gruplara dahil olmaya başladım."

"Küçükken aileme ya da insanlara bunu anlatırsam bana deliymişim gibi bir muamele yaparlar diye korktum."

"Geceleri sessizce alt kata inip bilgisayarı açıyordum. Çok eski bir modemimiz vardı, ailem modemin sesini duymasın diye de yastıkla üzerini kapatıyordum" diyen Kaz, 18 yaşında arkadaşları ile bir eve çıkınca, köpek kişiliğini ortaya çıkarmaya başlamış; "O yaşlarda köpek tarafımı yeni tanıyordum ve ilk sahibimi buldum. Sonra o da bizle yaşamaya başladı." 

"Köpek olmak" felsefesini benimsemiş Kaz'ın, köpek kostümünün fiyatı ise 2 bin pound.

"Benim hayatım köpek olmak üzerine kurulu. Hayatımı bana göre normal yaşıyorum; tasmamı takıyorum ve yolda tanıdığım insanlara havlıyorum. İnsanlar bunu bir tür fetiş sansa da bu aslında benim yaşam tarzım." 

"Gideceğim yere göre giyiniyorum; mesela işe gideceksem üzerinde "yavru köpek" yazan bir tişört giyerken dışarda ise kostümümle geziyorum."

Kaz'ın hobileri arasında ise uzun ve yorucu bir iş gününden sonra eve gelip mama kasesinden yemeğini yiyerek rahatlamak; "Bir insan-köpek olmak bana huzur veriyor. Bir restorana gittiğimde normal bir insan gibi davranabilirim, bunun için eğitildim ama bu beni rahatsız hissettiriyor." Kaz, mama kabından yese de, köpek maması yemiyor ve normal besleniyor. Ama bazı ödül mamalarını çok seviyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-aksut2

buna ''İT'' deseler yeridir

ugur-melek

bizim bi arkadasda av köpeği

nediyosunolum

Arabasıyla sevişen adamı gördükten sonra çok garip gelmedi :D

suspicious

çökünce ısırıyo mu?

mathileon

Fetişe bak hahahha

Görüş Bildir