Görüş Bildir
Haberler
İsim Analizine Göre Gerçek Burcunu Söylüyoruz!

İsim Analizine Göre Gerçek Burcunu Söylüyoruz!

Easterling
09.12.2021 - 12:00

Bu isim analizi,  alfabedeki her harfin zodyaktaki burçların enerjisine denk gelerek ilişkilendirilir. Bakalım, isminizdeki harflerin enerjisi aslında hangi burçla eşleşiyor? 

Haydi teste! 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenerek başlayalım mı?

2. Şimdi de yaşını öğrenelim!

3. Peki isminin baş harfini sorsak?

4. Hadi bir de isminin son harfini söyle!

5. Soy isminin ilk harfi nedir?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Peki soy isminin son harfi?

7. Sadece ismin kaç harften oluşuyor?

8. Son olarak soy ismin kaç harften oluşuyor?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Koç Burcu!

Koç Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Koç burcusun! Biraz inatçı olduğun doğru fakat bunu mesleki anlamda çok güzel değerlendirebilirsin. İşletmecilik yapman ya da patron olabilmen çok olası. Bunun dışında liderlik yönün oldukça yüksek, girişken bir bireysin. Yeniliklere açıksın ve macera seviyorsun. Fakat bu yenilikler senin istemediğin şekilde gerçekleşirse sıkıntı çıkarabilirsin. Yine de önüne çıkan engelleri istediğin gibi aşabileceğini biliyoruz.

Boğa Burcu!

Boğa Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Boğa burcusun! İlişkilerinde insanlara her zaman güven veren bir tabiatın var. Aynı zamanda da oldukça pratik birisin. Kararlar almakta ve onları uygulamakta üstüne yok. Kendine ait bir değer yargıları dünyası oluşturmuşsun ve bunun dışına çıkmayı pek sevmiyorsun. Bu yüzden biraz durağanlıktan yana olduğunu söyleyebiliriz. Tahammül eşiği yüksek bir insan olman da söylememiz gereken başka bir özelliğin.

İkizler Burcu!

İkizler Burcu!

İsim analizine göre sen aslında İkizler burcusun. Entelektüel bir yapın var, karşındaki insanı nasıl etkileyeceğini gerçekten çok iyi biliyorsun. Sende şeytan tüyü var desek yeridir. Konuşkan ve hareketli birisin. Aynı anda birden fazla işi yapmaya çalışıyorsun, çoğunda da başarılısın. Fakat biraz sıkılgan tarafın olduğu da gerçek. Ruh halin çabuk değişiyor, bir şeyi çok severken ertesi gün ondan buz gibi soğumuş oluyorsun.

Yengeç Burcu!

Yengeç Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Yengeç burcusun. Hassas ve kırılgan bir yapın var. Biriyle tartışmak seni oldukça yıpratıyor ve üzülüyorsun. Özellikle böyle anlarda geçmişe yoğun bir özlem duyuyorsun. Ama her anı doya doya yaşa, o ponçik kalbin kırılmasın lütfen. Aşırı duygusallığa kaydığın anlarda insanlar üzerinde olumsuz etkiler yaratıyor olabilirsin. Ama biz senin aslında ne kadar iyi kalpli olduğunu biliyoruz.

Aslan Burcu!

Aslan Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Aslan burcusun. Oldukça neşeli, organizasyon yeteneği yüksek birisin. Yaratıcılık yönün de oldukça gelişmiş. Sahip olduğun hava insanları etkiliyor, doğal bir karizman var yani. Sen de bunun farkındasın bu yüzden dediğim dedik de olabiliyorsun arada. Bazen buna dikkat etmen gerekebilir, insanlarla aranın bozulmasını istemeyiz değil mi? Zaten oldukça sosyal olduğundan çevrende hep insanlar olacaktır.

Başak Burcu!

Başak Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Başak burcusun. Temiz kalpli, içinde iyilik barındıran biri olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça dikkatli ve analiz etmeyi de seven birisin. Detaylara çok takılıyorsun. Bu bazen kusursuza yakın işler ortaya çıkarmanı sağlarken bazen de sana engel olan bir şey, buna dikkat etmelisin. Oldukça titiz ve düzenli biri olduğunu da unutmayalım. O yüzden karşındaki insanı da daha kolay eleştirebiliyorsun bu açıdan. Ama sen yine de bu kadar takılma, hayatını yaşa gitsin.

Terazi Burcu!

Terazi Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Terazi burcusun. Oldukça zarif birisin. Güzellik ve şıklık senin ruhunda var diyebiliriz. Tabii bu şıklık anlayışın tercihlerine de yansımış biraz da. Giyime kuşama önem veren birisin. Lükse düşkünlüğün olduğu da doğru. İnsanlarla ikili ilişkiler kurabilen bir yapın var, ama bazen çok alıngan olabiliyorsun. Bu yüzden tepki de alıyorsun aslında. Belki de bu huyunu biraz törpülemelisin.

Akrep Burcu!

Akrep Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Akrep burcusun. İyi yanlarından başlayacak olursak gerçekten iyi bir dostsun, sır tutmayı biliyorsun. Arkadaşların tarafından oldukça sevilen birisin. Sezgilerin oldukça güçlü. Bu yüzden içine sinmeyen hiçbir şeyi yapma taraftarı olmuyorsun. İstemediğin bir şey yapmama konusunda taşı çatlatan bir inadın var. Karşındaki insanlar bazen bu huyunu sevmeyebilir. Ve bir tartışma anında sana söylenen şeyleri asla unutmazsın. Seninle dost olalım ama düşman değil.

Yay Burcu!

Yay Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Yay burcusun. Keyifli, arkadaş canlısı ve sohbet etmeyi seven birisin. Aynı zamanda iyi niyetli ve yüksek hayal gücüne sahipsin. İnsanlara empati kurarak yaklaşmayı seviyorsun. Bunlar harika özellikler! Ama hayal gücünün yüksek olması bazen kalbinin kırılmasına sebep oluyor. Sonuçlar işler istediğin gibi gitmeyebilir. Fazla iyimser olabiliyorsun, buna dikkat etmende yarar var.

Oğlak Burcu!

Oğlak Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Oğlak burcusun. Çalışkan, azimli ve kararlı bir yapın var. Başladığın işi yarım bırakmayı sevmiyorsun. Sorumluluk sahibisin ve iş hayatında oldukça başarılı olman olası. İyi bir anne - baba olacağından da pek şüphemiz yok açıkçası. Fakat biraz inatçı olabiliyor, insanlara kuşkuyla yaklaşıyorsun. Aşırıya kaçtığın zamanlarda bu sebeplerden canın sıkılıyor. Biraz daha dikkatli olmanı öneriyoruz.

Kova Burcu!

Kova Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Kova burcusun. Bağımsızlığına düşkün bir yapıya sahipsin. İnsanları seviyorsun, elinden gelse tüm insanlık için çabalarsın buna eminiz. Zaten ideallerin var ve bunları gerçekleştirmek için uğraşıyorsun. Umarım hepsini gerçekleştirirsin. Çevrendeki insanlar biraz muhalif olduğunu düşünüyor olabilir. Gelenekleri zorlayan ve onları değişime tabi tutmak isteyen bir yanın var. Oldukça kendine özgü düşüncelere sahipsin.

Balık Burcu!

Balık Burcu!

İsim analizine göre sen aslında Balık burcusun. Alçak gönüllü ve sempatik birisin. Oldukça da fedakarsın. Sevdiğin insanlar için her şeyi yapabilirsin. Böyle olduğunu bildiğin için insanlarla tartışmaya girdiğinde fazla üzülüyorsun çünkü bu huyun senin oldukça hassaslaştırıyor. Hayal dünyan oldukça geniş, duygu yoğunluğu yaşayan birisin. İstediğin şeyler için mücadele etmeyi pek sevmiyorsun ama bir köşede oturup da beklememen gerektiğini unutma lütfen.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
233
216
84
54
36
30
28
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Hüseyin Aktaş

yanıldın onedio. akrep burcu değilim. koç burcuyum.

Lucky

valla bildi