Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnşaatta Çalışırken Elektrik Akımına Kapılan ve Protez Bacağa İhtiyacı Olan Ali İçin 'AHBAP' Devreye Girdi!

1.7bPAYLAŞIM

Sosyal medyanın kudretinden sürekli bahsediyoruz. Bu sefer yine gözlerinizi dolduracak türden bir yardım çağrısıyla karşılaştık. 16 yaşındaki Ali, inşaatta çalışırken başına korkunç bir olay geliyor ve Twitter üzerinden Ali için yardım çağrıları yükseliyor. 

Gelin Ali'yi tanıyalım...

Bu kardeşimizin adı Ali. Ali, ailesinin geçimine destek olmak için inşaatta çalışıyordu. Fakat başına gelen bu talihsiz olay onun çalışmasını neredeyse imkansız hale getirdi.

Eli ve bacağı kesilen Ali'nin sağ elinde de hissiyat yok denecek kadar az...

Ali'nin yaşadığı bu talihsiz olaydan dolayı onun için Twitter üzerinden yardım çağrıları yapıldı.

Twitter kullanıcıları Ali için hemen harekete geçti ve hemen hemen herkesin aklına AHBAP geldi

Ardından Haluk Levent'den de bir açıklama geldi ve Ali'ye destek olacağına dair bir yazı paylaştı Haluk Levent.

Haluk Levent'in bu yazısının ardından Ali için hemen harekete geçen AHBAP, Ali ve ailesiyle iletişime geçtiğini duyurdu. Harikasınız! 👏 Umarız çabucak iyileşirsin Ali! ❤

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur77

Güzel bir davranış helal olsun.

Gizli Kullanıcı

Çocuk işçiler...Üzerine ne konuşulabilir,ne söylenebilir? Daha 16 yaşında,inşaat gibi ağır bir işte ailesini geçindirmeye çalışıyor.Umarım okursun çocuk.Umarım hayatını kurtarırsın.Hem Haluk Levent hem de AHBAP,iyi ki varsın.İYİ Kİ! Ne çok insana yardım eli oldu.Umarım kıymetini bilirler.

ayseagull

16 yaşındaki bi çocuğun anne babası neden çalışmaz, bi çocuktan yardım ister. çocuğa bir değil bin kere üzüldüm şimdi. Sorumsuz anne baba

ayse-nur5

Çok üzülüyorum.Gencecik çocuklar eğleneceklerine,okuyacaklarına çalışıp ailesine bakmaya çalışıyor sonrasında da çok feci yaralanıyor.Keşke ülkemizde refah seviyesi yüksek olsaydı

Gizli Kullanıcı

AHBAP ve Haluk Levent siz bu ülke için fazla mı güzelsiniz acaba?

Görüş Bildir