Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsana "Yok Artık" Dedirten +18'lik Görüntülerle Oktoberfest'in Öteki Yüzünden Yansıyanlar

 > 
161PAYLAŞIM

Almanya'nın Münih kentinde bu yıl 182.'si düzenlenen geleneksel festival yine birbirinden renkli(!?) görüntülere sahne olmuş. Ama çoğunuz zaten bu görüntüleri çeşitli mecralarda görmüşsünüzdür. O yüzden biz, alkolün su gibi tüketildiği festivalin diğer yüzüne odaklanmayı seçtik. Sonucunda da karşınıza, festivalin öteki yüzünü yansıtan bu galeri çıktı.

1. Bu yıl 182.'si düzenlenen Oktoberfest, Münih Belediye Başkanı Dieter Reiter’in 200 litrelik bira fıçısına musluk çakmasıyla başlamıştı.

2. Bira muslukları bir kez açıldıktan sonra da işte bu görüntüler oluştu...

3. Bira akar da, sidik durur mu?

4. Durmaz tabii...

5. Ee 7 milyon litre biranın tüketildiği festivalde, mutlaka kusanlar da olacaktı.

6. Ve oldu da...

7. Ama ne kusmak...

8. Bazıları ise olayı bir kademe daha ileriye götürdü..

9. Sonucunda da ortalık sevişme görüntülerinden geçilmez oldu.

10. Bazıları kafayı bulup içine kapanırken, diğerleri kabak çiçeği gibi açılmıştı..

11. Kısaca millet kopmuştu...

12. Ve manzara her yerde aynıydı.

13. Festivalin bir başka klasiği de, alkol duvarını aşıp yığılanların, yüzlerine o.urmaktı.

14. Ve o da başarıyla icra edildi.

15. Sonuçta bazıları deli gibi içti, kustu ve bayıldı.

16. Bazıları ise uluorta işedi, sevişti ya da soyundu..

17. Velhasıl Arnold'un da katılımıyla ayrı bir renk kazanan festivalin, öteki yüzünden yansıyanlar bu şekildeydi..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pala-raki

Gerçek batılılık bu değil (!)

nomadsoul

Sevgi adı altında , aşk ile bağlandığın veya sevdiğin bir kimseyi , başkalarına sergileyecek şekilde , ulu orta paylaşan , sadece sana özel bazı hissiyatları veyahut cinsel paylaşımları veyahut en öz ismiyle seksi , kalabalıklar içinde , apaçık bir şekilde yansıtan bu hayvanların yaptıklarına modern toplumun özgür davranış biçimi diyen insanları yaşlı gözlerle selamlıyorum , kız kardeşlerini , ablalarını , annelerini veyahut herhangi şekilde bağlılık duyduğu erkek ve kadınları da , bir gün bu tarz modern hareketler yaparken izlemelerini temenni ediyorum. İyi günler.

ntyz

kimse ne ulu orta işesin , sevişsin soyunsun ne de adam kessin , terör örgütü kursun yada savunsun . İlki ''batılı olmak'' yada ''medeni olmak'' değil , diğeri de müslümanlık değil . herşeyi birbirine katıp saçmalamayın lütfen , önce insan olun . dili dini ırkı ne olursa olsun her toplumda aile terbiyesi , edep mevcut olan birşey. yukardakiler de tamamen aile terbiyesi ve edep olmadan yetişmiş insan müsvetteleri işte .

cengizhan-camadan

Süpersiniz aynen devam

ahmet.burma.9

Bunlar şimdi medeni mi? Defalarca kez Almanya'ya gittim ve gördüğüm şey hep aynı. Almanlar kafası çok çalışan insanlar değil. Onların en büyük meziyeti işlerini çok ciddi bir disiplin ile yapıyorlar.

kuzeycephesi

Bizde din iman kuran allah kitap demiyor çoluğa çocuğa yavşıyoruz , 10 yaşında çocukla evlenmeyi dinen uygun buluyoruz , çocuk gelinlerle evlenip , tecavüz ediyoruz yetmiyor öldürüyoruz.. ulan ne medeni ne ahlaklı milletiz

ahmet.burma.9

Kuzey cephesi, şimdi konuya öyle alakasız bir yerden girdin ki nasıl cevap vereceğimi bilemedim. Ben ilk mesajımda bunlar hristiyan bunlar yahudi ya da ateist gibi bir dini kılıfa sokmadım. Ona bakacak olursan japonların resmi bir dini bile yok. Nüfusun %85'i ateist. Bizzat gittim, gördüm. Son derece saygılı ve hümanist insanlar. Ya senin bir kuyruk acın var ya da başka başka amaçlar güdüyorsun. Bu mesajın yeri burası değil.

anateist-tsietana

Sosyal medyada türemiş bir tarikat gibi. Her konunun altında beliriyor, bir şekilde konuyu dine (İslam'a) getiriyorlar. Sanki "Her kötülüğü dine bağlıyoruz." diye bir mottoları var. Artık parayla tutulmuş troller mi, yoksa psikopatik sorunları olan insanlar bilmiyorum.

Görüş Bildir