İlk Başta Tavırlarından Rahatsız Oluyormuş! Ünlüler Dünyasının Küsmeyen Tek İkilisi Özge Özpirinçci-Berrak Tüzünataç'ın Sıcacık Dostluk Hikayesi

3PAYLAŞIM

Kaostan beslenen ünlüler dünyasının bir küs bir barışık dostluklarına, laf sokmalarına, dedikodularına hepimiz alışığız. Ancak bu kaostan sağ kurtulmuş bazı dostluklar da var ki hepimize parmak ısıttırıyor. İşte Özge Özpiriçci ve Berrak Tüzünataç'ın hepimize "Keşke böyle kankim olsa" dedirtecek sıcacık dostlukları...

Set dışında da birlikte vakit geçirmeyi çok seven bu ikilinin yediği içtiği ayrı gitmiyor dersek yeridir. Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç'ın dostlukları aslında çok eskilere dayanıyor.

Bir röportajında dostluklarının çok eskiye dayandığını söyleyen Berrak Tüzünataç, şükürler olsun diye eklemeyi ihmal etmiyor.

"Hayatımı güzelleştirmemde Özge'nin rolü büyük." diyen Berrak Tüzünataç aslında ilk tanıştıklarında Özge Özpirinçci'nin sürekli mutlu olduğunu düşünüp rahatsız oluyormuş.

Eskiden hep karanlık bir yönü olduğunu söyleyen Berrak Tüzünataç, bunu atlatmasında ve hayata "iyi ki" diyerek bakmasında en yakın dostu Özge Özpirinçci'nin payı olduğunu söylüyor.

İçimizi sıcacık yapan dostluk pozları

Sosyal medyadan birlikte paylaştıkları fotoğraflarla şahit olduğumuz bu arkadaşlıklarını kıskanmıyoruz desek yalan söylemiş oluruz.

Özellikle doğum günlerinde paylaşımlarının altına yazdıkları notlar dostluklarına ne kadar değer verdiklerini gösteriyor.

"İyi ki doğdun suç ortağım, yedek lastiğim, disko topum, şarj aletim..."

"Birlikte büyümekten hiç vazgeçmemek dileğiyle"

"Aklımızda olan her şeyi yapacağız, daha tonla anı ve saçmalık bizi bekler"

Birlikte çok eğleniyorlar. Bu iki çılgının beraber ne kadar çok eğlendiğini tahmin edebiliyorsunuzdur.

En son Özge Özpirinçci'nin çektiği esprili bir fotoğrafı paylaşan Berrak Tüzünataç, dev bir arşivlerinin olduğunu dile getiriyor.

Üstüne bir de film çektiler. İkili arkadaşlıklarını 2020 yılında bir filmle taçlandırdı. Dostlar, Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş'ın yazdığı bir arkadaşlık öyküsü olan Biz Böyleyiz filminde beraber rol aldı.

Berrak Tüzünataç projeden bahsettiğinde çok beğenen ve yer almak isteyen Özge Özpirinçci, projeyi beğenmese bile arkadaşının yanında olacağını söylüyor.

Özge ve Berrak, Biz Böyleyiz filminin diğer iki kadın oyuncuları Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral ile de oldukça samimi olmuş.

Hatta bu dörtlünün "Erkekler giremez" adında bir Whatsapp grupları ile varmış. O grupta ne sohbetler dönüyordur kim bilir.

Umarım bu iki güzel kadının dostlukları hiç bozulmaz. Aman nazar değmesin!

Dostluklarının devam ettiği nice mutlu yılları olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_oishii_

çok tatlısınız <3

Görüş Bildir