İlham Veren Podcastleriyle Tanıdığımız Sıfırdan Globale'nin Türkiye’nin İlk Dijital İhracat Odaklı Konferansı İçin Geri Sayım Başladı!

6PAYLAŞIM

Sıfırdan Globale podcast kanalı, hangi kanallar üzerinden ihracat yapılacağı ve bireylerin bunu nasıl gerçekleştireceği üzerine fikirler veriyor, dinleyicilere ilham oluyor. Şimdi ise çok yeni ve canlı bir etkinlik ile karşımızdalar: Türkiye’nin ilk dijital ihracat odaklı konferansı! Gelin detaylara daha yakından bakalım!

Biliyorsunuz ki, Sıfırdan Globale, Haziran 2019'da Türkiye'den yurt dışına ürün/hizmet satan firmaların/bireylerin deneyimlerini aktarmak amacıyla bir podcast kanalı olarak yola çıktı.

1.5 yılda 89 bölüm yayınlandı ve yazılım, mobil oyun, e-ticaret, donanım, Upwork, Amazon, Etsy, Fiverr gibi dikeylerde uzman kişilerin deneyimleri kanal üzerinden aktarıldı.

Konuklar şimdiye dek pek de görülmemiş ve birçok insana ilham kaynağı olacak başarılarıyla dikkat çektiler...

Haftada en az 1 bölüm YouTube, LinkedIn ve Twitter üzerinden canlı olarak yayınlanıyor ve ardından Spotify, Apple Podcasts (iTunes) platformlarına ekleniyor.

Şu ana kadar yayınlanan bölümlerin dinlenme ve indirilme sayıları 100.000'i geçti.

Ve şimdi yepyeni bir fikirle yola çıktılar: Türkiye’nin ilk dijital ihracat odaklı konferansı!

Türkiye’den ağırlıklı olarak online kanallar üzerinden yurt dışına satış yapan firmaları ağırlayan Sıfırdan Globale Podcasti, 10 Aralık tarihinde Türkiye’nin ilk dijital ihracat odaklı konferansını gerçekleştiriyor.

Tamamıyla Sıfırdan Globale’nin Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak konferansa katılım ücretsiz.

YouTube kanalı için buraya tıklayabilirsiniz.

Gün boyunca yazılım, donanım, mobil oyun, hizmet sektörü, Upwork, Amazon gibi farklı seanslar olacak ve alanlarında uzman kişiler ağırlanacak.

Onlardan bazılarını yukarıda görüyorsunuz. 👆🏻Konuşmacıların tamamını görmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Amaç ise Türkiye'den yurt dışına satış yapmak isteyen kişilere/bireylere ilham olmak ve bu alanda başarılı olan firmaların/bireylerin hikayelerini olabildiğince kişiye duyurmak. Kaçırmayın deriz!

Bu arada podcast kanalının dışında 2 haftada bir özellikle dijital kanallarda gelişen ihracata yönelik gelişmelerin aktarıldığı bir bülten de paylaşılıyor.

Buraya tıklayıp bültene üye olarak gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

Sıfırdan Globale internet sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

Twitter

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir