İddialı Test! 10 Yıl Sonra Bineceğin Arabayı Söylüyoruz!

 > -

Müneccim ekibi yine sizinle. Bu test sana 10 yıl sonra bineceğin arabayı söylüyor.

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Peki halihazırda bir araban var mı?

Evet var.
Hayır yok.

3. Peki varsa markası bunlardan hangisi?

Hyundai
Toyota
Volkswagen
Opel
Ford
Renault
Mercedes
Fiat
Yok demiştim zaten
Diğer

4. Araba temalı bir şarkı seç.

Gürkan Demirez - E30'a Biner
İsmail Yk - Bas Gaza
Keremcem - Ferrari
Mustafa Sandal - Araba
Counting Crows - Big Yellow Taxi
Queen - I'm In Love With My Car

5. Araç alırken en çok dikkat ettiğin nokta nedir?

Görünüş
Konfor
Yakıt
Güvenlik
Fiyat
Performans
Aksesuar

6. Son yaz tatilinde nereye gittin?

Yurtdışındaydım.
Çalışıyordum 😐
Semti bırakamadık baba!
Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim.
Abi Olimpos başka bi kafa yaa!
Kaynanamlardaydık.

7. Aşağıdaki aksesuarlardan birini seç..

8. Tamam sana istediğin arabayı aldık diyelim. İlk nereye gidersin?

Tanıdık galerici var mı? Satıp model yükseltelim.
Önce bi' Instagram'a fotoğraf atıyım da sonra düşünürüz.
Tabii ki önce sevgilime/evime giderim.
Arkadaşlar beni bekler.
Burada güzel bi' gece kulübü var mı?
Abi Kaş'a asıl bu mevsimde gideceksin!

Vosvos!

10 yıl da geçse 100 yıl da geçse senin bineceğin tek araba Vosvos. Sen, kendini fani dünyanın hayhuyuna kaptırmayan birisin. Bu yüzden zengin olmak, çok çok başarılı olmak, kariyer yapmak gibi büyük hırsların, büyük fantazilerin yok. Azıcık aşım, ağrımaz başım kafasındasın. Çünkü bu hayatta paradan, zenginlikten, mal-mülkten daha önemli şeylerin olduğunun farkındasın. Mesela özgürlük, mesela huzur. Yani bir Vosvos kadar huzurun olsun, başka bir şey istemezsin...

BMW E30!

Sen bağlanmayı sevmeyen ama sevdim mi de ölümüne seven bir arkadaşımızsın. Seni koltuğa bağlayacak tek araba da BMW E30! Ayrıca sen konforuna, rahatına düşkün bir kişiliksin; ama rahatsın diye de küçük zevklerinden de vazgeçmezsin. Yollarda düz gitmeyi de pek sevmiyorsun anladığımız kadarıyla :)

Lamborghini!

Senin kişiliğinle birebir örtüşen araba: Lamborghini. Mükemmelliyetçi ve dolayısıyla kusursuzsun. İşte, okulda, sosyal hayatta başarısızlığa tahammülün yok. Her zaman en iyisi olmak istersin ve sana da en iyisi yakışır. İşte tam da bu yüzden senin araban Lamborghini. İnanıyoruz, sen de inan; yalnızca 10 yıl sonra Lamborghini senin.

DeLorean!

Senin kişiliğinle birebir örtüşen araba, Geleceğe Dönüş serisinden de tanıdığımız DeLorean! Çünkü sen, zamanının ötesinde birisin. İleri görüşlüsün; hatta etrafında "oha, sen müneccim misin?" tepkisiyle çokça karşılaşıyorsun. Ancak eskiye de bir o kadar bağlısın. Bunun yanında her daim çocuk kalabildiğini de eklemek gerek: Ne yaşarsan yaşa, başına ne gelirse gelsin; her daim çocuksu saflığın baki kalacaktır, ey zamanın ötesindeki insan! İşte bu yüzden senin araban DeLorean!

Mercedes!

Sen komple bir insansın. Zeka, gösteriş, karizma hepsi sende toplanmış. İnsanlara nasıl davranman gerektiğini biliyorsun. Senin hakkında kötü konuşan birine rastlamak mümkün değil. Bunların hepsi bize yalnızca tek bir arabayı çağrıştırıyor. Evet bildin kendisi bir Alman. 10 yıl sonraki Mercedes'ini şimdiden güle güle kullan :)

Tesla!

Senin 10 yıl sonra bineceğin araba: Tesla! Sen karakter ve kişilik olarak, diğerlerinden farklı bir ligde oynuyorsun; uzaysın sen uzay, tıpkı Tesla gibi! Birçok şeyin birleşimi sende vardır, yani tam kararında. Denge senin ikinci adın kısacası, ey teknolojinin son harikası. Tabii bayağı geliştirecekler o zamana kadar :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enes-t

ikinci el araba alacak olan var ise ,almadan önce bunlara mutlaka dikkat edin https://www.bilgirafya.com/yasam/orkide-cicegi-bakimi-sulanmasi-nasil-yapilir/

yasar-karakis

lamborghini :D

berat-ar

tesla çıktı

cidem-koc

tesla yandız gorunuz manyak

asil-kahirman

Mercedes! Mercedes! Sen komple bir insansın. Zeka, gösteriş, karizma hepsi sende toplanmış. İnsanlara nasıl davranman gerektiğini biliyorsun. Senin hakkında kötü konuşan birine rastlamak mümkün değil. Bunların hepsi bize yalnızca tek bir arabayı çağrıştırıyor. Evet bildin kendisi bir Alman. 10 yıl sonraki Mercedes'ini şimdiden güle güle kullan :)

Başlıklar

FacebookTeslaUzayonedio
Görüş Bildir