Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hoşlandığı Kızla Buluşabilmek İçin Buluşma CV'si Hazırlayan Garip Bir Adam!

-

BuzzFeed'de rastladığımız adamın alışılmışın dışındaki buluşma çabası sizin de ilham kaynağınız olabilir.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/juliareinstein/...

Hikayemizin baş kahramanı olan Joey Adams, 21 yaşında Michigan State Üniversitesi'nde öğrenci.

Geçtiğimiz günlerde, sınıflarının Facebook sayfasında oda arkadaşının derslerinin yoğunluğundan dolayı insanlarla görüşememesine dur demek için, arkadaşına bir buluşma ayarlamaya çalıştığını ve ilgilenenlerin mesajlarını beklediğini paylaştığı bir gönderide, Adams'ın arkadaşı Adams'ı etiketledi ve onun için doğru bir seçim olabileceğini söyledi.

Ashley Harrington, Noel tatilinden döndüklerinden beri, oda arkadaşının birileriyle görüşmek istediğini, ancak sürekli MCAT için çalıştığı için dışarı çıkıp insanlarla tanışma fırsatı bulamadığını, bu yüzden bu işe dur deme kararı alıp arkadaşına randevu ayarlamak için sınıflarının Facebook sayfalarından böyle bir gönderi paylaşmaya karar verdiğini oda arkadaşına söylemiş. Oda arkadaşı bu fikrin komik olduğunu ve buradan iş çıkmayacağını söylemiş. Harrington da sonunda bu fikrini hayata geçirmiş.

Vee Harrington gönderiyi paylaştı... Görünen o ki, Adams fazlasıyla hazırmış bu duruma!

Özgeçmişini paylaşarak, "Bu anı bekliyordum" yazdı.

Evet gerçekten bir "özgeçmiş" paylaştı ama bu alıştığımız özgeçmişlerden farklı olarak "buluşma" için hazırlanmış bir özgeçmişti.

Sıradan bir özgeçmiş gibi, eğitim bilgileri, not ortalaması, iş deneyimi gibi klasik özellikleriyle ilgili bilgilerle başlıyordu.

Fakat kişisel becerileri kısmına geldiğinizde farkı görebiliyorsunuz.

"Patenle kayma"

"Marley ve Ben filmi boyunca ağlama"

"Uzun mesajlara cevap verme"

"Toplum içinde baba gibi davranma"

Hatta zamanını nasıl geçirdiğini de grafik ile açıklamış.

Zamanının yaklaşık %70'ini "derslere inekleme" ve "dini işlere" ayırıyormuş. Bir de köpeği için sosyal medya hesapları yönetiyormuş.

Aslında hikaye birkaç ay öncesinden geliyormuş.

Adams okulun kafeteryasında bahsi geçen kızımızı görmüş ve beraber bir şeyler yapmayı teklif etmek için kendini cesaretlendirmiş. Gidip bu teklifi sunduğundaysa, bakıp karar verebileceği bir buluşma Cv'sinin olup olmadığı sorusunu almış ve normal her insan gibi hayır cevabını vermiş ve çalışkan kızdan ret cevabı almış. Bunun sonrasında kendine bir buluşma Cv'si hazırlamış ve zamanı geldiğinde kullanmaya hazır bir şekilde pusuda beklemiş.

Okullarından birinin durumu Twitter'da paylaşmasının üzerine, durumun hızla yayılması çok da gecikmedi:

"Twitter efsanevi şeyler görmemizi sağlıyor. Bu gerçekten çok şaşırtıcı."

"Bu çocuğun kim olduğunu bilmiyorum ama kendisini bir tebrik etmek isterim."

Facebook'ta gönderiyi paylaşan Ashley de yorum bırakanlar içinden Adams'ın seçilmesini istese de, ne yazık ki Adams'ın çabalarına rağmen buluşma gerçekleşemedi.

Yine de çabası boşa gitmedi:

"Ben bu çocukla çıkabilirim."

"Eğer kız kabul etmezse, ben buluşabilirim."

"Hayallerimdeki erkek"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seveneight

Bu ne kadar gereksiz bir haber, tweetler 3-5 fav almıi, facebookta bile yorum beğeni yok, sanki önemli bir habermiş gibi paylaşmışlar

fantaue

Kazandığı parayı CV'sine yazmazsa buluşamaz tabi amk. Böyle CV hazırlayana kadar maaş bordrosunu çıkartsa yeterdi. Romantik olacam diye kızı kaçırmış gerizekalı.

Görüş Bildir