Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hey Dostum Senin Derdin Ne, Ha?

-

Bu testte sana derdinin ne olduğunu söylüyoruz.

1. Şu anki mutluluk seviyeni 1'den 6'ya derecelendirmeni istesek? (1: Çok mutsuzum, 6: Çok mutluyum)

2. Bu manzaralardan en çok hangisi sinirlerini zıplattı?

3. Seç birini...

4. Menemeni nasıl tercih edersin?

Soğanlı
Soğansız

5. Aşağıdaki 2 harfe 3 saniye boyunca bak ve aklına gelen ilk şıkkı seç.

6. Üç saatlik bir uçuşun var ve İnternet bağlantın olmayacak. Yolculuğunu nasıl geçirirsin?

Var mı müzik gibisi?
Kitap okurum tabii
Film izlerim
Zzzz uyku

7. Son soru! Hangisi seni daha iyi tanımlıyor?

Senin derdin sosyal ortamın!

İnsan insanın kurdu olmuş. Senin de yıldızın çevrendekilerle bu aralar bir türlü barışmıyor. Belki çok iyiydiniz de bu aralar bozdunuz, belki de zaten hiç anlaşamamıştınız. Böyle şeylerin tek ilacı zaman. Sen de "Hayırdır, kafan mı atık?" diye soranlara ne cevap vereceğim diye düşünmeyi bırak. Unutma, önce iç huzuru!

Senin derdin ailen!

Aile problemleri bitmez. Sana en olmadık zamanlarda kaşını gözünü oynattıran şey de ailen gibi gözüküyor. Seni seven doğuştan seven insanlarla aran biraz limoni olmuş olabilir, çok takmamak lazım. Yani "Senin derdin ne yahu?" diyenlere verilecek cevabın bu satırlarda saklı!

Senin derdin para!

Varlığı bir dert, yokluğu yara... Belki ihtiyaçlarını zor karşılıyorsun, belki sahip olmak istediğin şeylere bir türlü paranı yetiremiyorsun. Bir şey kesin: Bu aralar parayla yıldızın barışmıyor. O sebeple insanlar senin huzursuzluğu görüp bunu sorguluyor olabilir. Onlara cevabını senden önce biz verelim!

Senin derdin aşk!

Bir konuda net olabiliriz: Aşk hayatın alarm veriyor. Yapabileceğin her şeyi yaptığını ama yine de çıkış noktası bulamadığını hissediyor olabilirsin. Bu gibi durumların insanı ne denli umutsuzluğa sevk ettiğinin de farkındayız. Sakin ol, berrak bir zihinle düşün ve ona göre hareket et. Hiçbir şey senden kıymetli değil!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Sosyal ortamın! (İvit *-*)

nisa-nur-gumus

Senin derdin sosyal ortamın!-yine doğru yine doğru, beni tek onedio anlıyo valla.

mmt230

Senin derdin ailen Aile problemleri bitmez. Sana en olmadık zamanlarda kaşını gözünü oynattıran şey de ailen gibi gözüküyor. Seni seven doğuştan seven insanlarla aran biraz limoni olmuş olabilir, çok takmamak lazım. Yani "Senin derdin ne yahu?" diyenlere verilecek cevabın bu satırlarda saklı! nımahaha :D

burcuokutann

para akalslxlxözöxö

semacev

evet derdim ailem doğru bildiniz. tişikkirler onedio fşlsidşş

Görüş Bildir