Herkesin Hayatında Bir Adet 'Mehmet' Olması Gerektiğini Gösteren Mantıklı Nedenler

27bPAYLAŞIM

İsimlerin kendi başlarında elbette anlamları vardır ancak bu isimlere sahip kişiler, bir anlamı daha da önemli hale getirirler. Hepimizin hayatında "Aaa o mu? Çok iyi insandır" diyerek koşulsuz sevdiğimiz kişilerin başında gelir Mehmetler. Sizin de hayatınızda bir adet Mehmet varsa çok şanslınız çünkü onlar işte böyle sarıp sarmalanası insanlardır...

1. Mehmet'i istediğiniz arkadaş ortamına hiç çekinmeden sokabilirsiniz. Kendisini adeta İsviçreli bilim adamları tasarlamış gibi olduğu için her tür ortama uyum sağlama özellikleri vardır.

2. Bir Mehmet'i felaket anlarında rahatça arayıp yardım isteyebilirsiniz. Mehmetler, başı sıkışan birisine koşa koşa gitmekten asla çekinmezler.

3. Araba almak, emlakçıyla pazarlık etmek, eve parke yaptırmak gibi işleriniz varsa Mehmet'ten sonuna kadar faydalanabilirsiniz; bu işleri tereyağından kıl çeker gibi halledecek olan doğru kişi kendisidir.

4. Herkesin hayatında unutamadığı bir Mehmet mutlaka vardır. Mehmetler, aşk hayatlarında iz bırakmak konusunda oldukça başarılıdır.

5. Mehmetle sıkılmanız neredeyse imkansıza yakındır. Sohbet etmek ve eğlenmek, bu dünyaya gelirken onların görevi olarak yazılmıştır adeta.

media.giphy.com

6. Her ne kadar dışarıya karşı korunaklı bir tavır sergileseler de, içlerinde kaz tüyü yastık gibi yumuşacık kalpleri vardır ama genellikle herkese göstermezler.

7. Damak zevkleri iyidir Mehmetler'in. Nerde ne yenecek, nerenin nesi meşhur, hangi mekande mutlaka denenmesi gereken bir şey var, hepsini bilirler.

8. İnatçıdırlar ama sadece başarılı olmak konusunda. Tuttuğunu kopartana kadar bırakmaz, başarmadan bir yere ayrılmaz.

9. Mehmetler vıcık vıcık romantizmi hiç sevmezler. Birlikte oldukları insana her dakika jestler yapmazlar ama tavırlarıyla, davranışlarıyla ilgilerini belli etmeyi çok iyi becerirler.

10. Bir Mehmet, elinin altında istediği şeyleri bulduktan sonra adeta bir ev kedisi gibidir. Ev hayatı, onun huzur bulduğu en iyi yerdir; bu yüzden Mehmet'i mutlu etmek oldukça kolaydır.

11. Şeytan tüyleri sayesinde kendilerini kolayca sevdirirler. Bu yüzden Mehmet, bir kere görüşülecek insan değildir.

12. Dostluk, onlar için hayatlarında oldukça önemli bir kavramdır. Her şeylerini satarlar ama dostlarını satmazlar.

13. Hayatınızda Mehmet varsa, kendinizi güvende hissedersiniz. "İyi ki tanımışım" diyeceğiniz insanların başında gelen isimlerden biridir Mehmet.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
penguen-geri-dondu

kardeşimin adı ve aynennnnnn

damla-altunbas1

adam mehmetin anlamını çkarmış aq aynen

bugra-dogan2

Bir an adminin adı Mehmet mi diye baktım.

mehmed-yanik

Saol admin.

erdal-cetin1

cok sacma

Görüş Bildir