Görüş Bildir
Haberler
Herhangi Bir Bekleme Odasında Karşılaşma İmkanınız Yüksek Olan 12 Tip

Herhangi Bir Bekleme Odasında Karşılaşma İmkanınız Yüksek Olan 12 Tip

nastiaİB
07.11.2015 - 12:44

Hepimiz hayatımızın bir döneminde mutlaka ya dişçide ya devlet dairesinde ya da güzellik salonunda bulunmuş ve vaktimizin bir kısmını bekleme odasında geçirmişizdir. Bakalım, oralarda karşımıza ne tür tipler çıkmış?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Dişçi bekleme odasında elleri ve ayakları korkudan zangır zangır titreyen insanlar.

Bu kategoride yaş limiti yoktur.

2. Dişçide elleri ve ayakları korkudan zangır zangır titreyenlerin imrenerek baktıkları, oturduğu yerde diş ipi makalesi okuyan sessiz ve sakin insan.

3. Gazete okuyan sessiz ve sakin insanın yerinde duramayan, eline aldığı her şeyi yere düşürüp kıran haylaz çocuğu.

4. Devlet dairelerindeki sistemden habersiz, odadan odaya yönlendirilen, günün sonunda ilk başladıkları odada işlerini halleden orta yaşlı teyzeler.

5. Orta yaşlı teyzelerin yavaş hareket etmelerine sinirlenen, homurdanan ve zorunlu evrak işi için gelmiş olan beyaz yakalılar.

6. Zorunlu evrak işi için gelmiş beyaz yakalı kadınların etek boylarını ve gömlek düğmelerini inceleyen, orada neden bulundukları belli olmayan sakallı genç adamlar.

7. Annesinin zoruyla kuaföre getirilmiş, her şeyin varlığını sorgulayan, siyah ojeli, kulaklıklı somurtkan ergen kız.

8. Siyah ojeli kulaklıklı somurtkan ergen kız da dahil, iki desibel sesle odadaki herkesin gıybetini yapan, dipleri gelmiş ev hanımları.

9. Dipleri gelmiş ev hanımları dahil, herkesin dikkatini çeken, güzelliği ile güzellik salonunda ne işi olduğunu sorgulatan afet kadın.

10. Afet kadını hemcinsleri de dahil olmak üzere herkesten koruyan ve kıskanan, vücut geliştirmede zirve yapmış, sıkıntıdan patlamak üzere olan erkek arkadaşı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Sıra ile işlem yapılmasına rağmen, doktor odasının önüne kamp kuran, kapı açılır açılmaz rakun edasıyla odaya kafasını sokan teyzeler.

12. Doktor odasına kafasını sokan teyzelerin eşleri olan, durup dururken yanında oturdukları kişiye dönüp "Geçmiş olsun, sizin neyiniz var?" diye soran yaşlıca amcalar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
137
31
24
7
6
4
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Her şeyin varlığını sorgulamak neden ergenlik olsun...

merve ceylan

niye alındın ki?