Her Çatalda Mutluluk Veren Çikolatalı Naneli Islak Kek Nasıl Yapılır?

-

Nane ferahlığını çikolatalı bir tatlıda düşünmek hayalden bile güzel! Islak kek lezzetine bu sefer çikolatalı naneli puding ekledik tadı inanılmaz oldu.

 • 1 Paket Hazır Çikolatalı Kek Karışımı

 • 100 gr margarin

 • 1/2 SB süt

 • 3 yumurta

 • 1 paket Pakmaya Çikolatalı Sos

 • 2,5 SB süt

 • 1 Paket Pakmaya Çikolatalı Naneli Puding

 • 2 SB süt

 • 1 Paket Pakmaya Sade Krem Şanti

 • 1 SB soğuk süt

 • 1 Paket Pakmaya Sütlü Parça Çikolata

Hazır kek karışımını oda sıcaklığındaki margarin, yumurta ve süt ile çırpın. Bir fırın kabına alıp önceden ısıtılmış 180 derecelik fırında 15 dk pişirin. Sonrasında bir sos tenceresine çikolatalı sosu ve 2,5 SB sütü alıp koyulaşana kadar pişirin ve soğutun. Kekin üzerine pipetle delikler açıp üzerine ilk sıcağı geçen çikolata sosu dökün ve soğumaya bırakın. Bu sırada 2 SB süt ile pudingi pişirin ve koyulasınca ateşten alın ve ilk sıcağı geçene kadar soğutun. Sonrasında kekin üzerine döküp tekrar buzdolabına koyup 1 saat soğutun. Son olarak krem şantiyi 1 SB soğuk sütle hazırlayın. Kekin üzerine döküp yayın üzerine çikolata serpiştirerek 2 saat buzdolabında bekletin.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusufisman

biride şu salağa türkiyedeki askeri ücretle kiranın bile ödenemiyeceğini söylesin.

marshall-bruce

Nane ve cikolata asla bir araya GEL-ME-ME-LI! igrenc bir tat cikiyor ortaya.

cyrius-fuse

Herkesin bankalardan kredi almaya uygun olmadığını biliyorsunuz, borçlarınızı kurtarmanıza yardım etmek için buradayız ve şimdi bir kredi istemek için en son çözüme sahipsiniz. Wellsfargo bankasıyla çalışıyorum ve finans kuruluşu dünyanın en iyi ve en iyisi. Yani, iyi teminatlı bir% 3 faiz oranı kredisi satın alacağınızı düşünüyorsanız, lütfen şu anda hızlı bir kredi başvurusu yapmamızı rica ederim. Bizim kredi 5000 - 50 milyon dolar. ve istediğiniz herhangi bir para birimi cinsinden öderiz. bugün bize e-posta ile: (Alpcan360@gmail.com) Tanrı korusun Türkiye Federasyonu Tanrı seni korusun Allah beni korur Alp Can

xuytin

. HA T’EW . Mi ts’egyique guibqhary, Widzxem g’aaqhadaxery. “Duneeyir ziqhadaxery, Zepilhiw zericar haras weey! (2)” . Mi sy chh’atsiqhuecxuery, T’uwe zeguezoxiry. “Wy maq zexezmixiwre, Maxuer g’uedijinu p’ere weey?!. (2)” . Mi sy vaqa ts’ig’uiry, Polhedaqa mac’ere. “We wy lhaqhuiniqhary, Se g’izomac’ek’ir sy pse weey! (2)” . Mi se sy werediry Yiqhue g’ask’e jif-a fe! “Ha t’ew fe g’ifxuezeme, Syguir xef-uiw jeef-ans marje weey! (4)” . . Vyde-o qayitir zic’ar: Charles Manfrit – 2016 Qha. . . HA T’EW Weredim yi Tirkuibzer . Şu güzel ovaları, Bitkiler güzelleştiriyor. Dünyayı güzelleştiren, Sevgililerin evlenmesidir! . Kalın gür saçlarımı, İkiye ayırıyorum. Sesini duymadan Gün gene bitecek mi?!. . Benim küçük terliklerim, Düşük topuklu ya. Seni çok fazla sevmek, Bana az geliyor canım! . Bu benim şarkımı, Sırası geldikçe söyleyin! Eğer o size rastlarsa, Kalbimi katarak ona söylersiniz dostlarım! .

xuytin

DY TS’IXUIBZICXUEM G’IDJY-AAXER C’EXIW DQHAZEC’EN XUEEYS! “Adighe Jilew” dig’anejifin chh’ak’e; Adighe Ts’ixuibzicxue Maxuem g’ize- ridjy-aam xuedew, Adighexem dyguxer g’at-atin xueeys, Adighebzer g’at-atin xueeys, dy c’ebler g’at-atin xueeys! Haxer; kuediw dip’ac’ew, c’exiw dqhaze- c’en xueeys!.. 07.12.2017 YEMUZ Yilmez

Başlıklar

Çikolatakekkek nasıl yapılıryumurta
Görüş Bildir