Hepsinin Boşluğuna Geldi Herhalde! Evliliklerini Jet Hızıyla Bitirip Yollarını Ayıran 15 Ünlü Çift

-
Abone ol

Daha evliliklerini yaşayamadan ilk günden ayrılmak nedir? Biz çok şaşırdık, eminiz siz de şaşıracaksınız.

O zaman haydi inceleyelim:

1. 2004 yılında evlenen Hande Ataizi ile Fethi Pekin'in evlilikleri sadece 1 gün sürmüştü.

Hande Ataizi ayrılık sebebi olarak kayınpederinin sürekli ilişkilerine dahil olmasını sunmuştu. "Aynı evde 3 kişi yaşıyormuşsun gibiydi. Her şeyine onlar karar veriyor, onlar nasıl uygun görürse, sen o şekilde yaşamak zorundasın. Masamdaki vazoya koyduğum çiçeğe bile karışıyorlardı. Bu vazoya bu cins çiçek gitmez de başka cins çiçek gidermiş." diyerek isyanını bir zamanlar dile getirmiş.

2. Özge Ulusoy ve Ferruh Taşdemir'in evlilikleri sadece 1 gün sürmüştü.

Özge Ulusoy ayrılık sebebi olarak "Boşluğuma geldi, boşanmak istiyorum"diyerek boşanmış. Ferruh Taşdemir ise ayrıldıktan sonra "Âşık oldum evlendim. Şimdi ağlamaktan gözyaşım kalmadı." diyerek üzüntüsünü dile getirmiş.

3. Pelin Sönmez ve İş Adamı Cengiz Çolak'ın evlilikleri sadece 45 gün sürmüştü.

Cengiz Çolak, Pelin Sönmez'in belindeki dövmesini sildirmek istemiş fakat Pelin Sönmez sildirmek istemeyince fikir ayrılığı yaşamışlar. Bundan dolayı da ayrılmışlar.

4. Seda Sayan ve Soner Yapacık gizlice kıydıkları nikahtan sonra daha düğün fotoğrafları dağıtılmadan ayrılmışlardı. Bi' bekleseydiniz.:)

Seda Sayan'ın Soner Yapacık'ı gördükten 3 dakika sonra evlenme teklifi etmesine ne diyorsunuz?

5. Ebru Gündeş ve Ömer Durak'ın evlilikleri sadece 3 buçuk ay sürmüştü.

Neden ayrıldıklarına dair ikisinin de fikri yokmuş. Birbirlerini sevmelerine rağmen bazen sevginin yetmediğini düşünerek ayrılma kararı almışlar.

6. Demet Akalın ve Oğuz Kayhan'ın evlilikleri sadece 4 ay sürmüştü. Çünkü Demet Akalın maço erkek seviyormuş.:)

Oğuz Kayhan, Demet Akalın'ın sahne almasını huzurları bozulur diye istemiyormuş. Ama Demet Akalın bunu çok geç fark etmiş, "Sonunda sözüne geldim ama Oğuz'un. Belki iki tokat atsaydı otururdum. Ama Oğuz böyle biri, hayatta yapmaz. Kavga ederken bile sesini yükseltmez. Boşanalım dediğinde bağırıp, çağırsaydı, ben dururdum. Biraz maçoluk istiyorum." demiş.

7. Naz Elmas ile Erdem Kıramer'in evlilikleri 5 ay sürmüştü.

Farklı hayat görüşleri olduğunu anlayıp yollarını ayırmaya karar vermişler.

8. Seda Sayan ve Tuncay Kıratlı'nın evlilikleri 6 ay sürmüştü.

9. Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran'ın evlilikleri 10 ay sürmüştü.

Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond ile boşandıktan 17 gün sonra Ayşe Özyılmazel ile evlenmiş, bundan 4 ay sonra Selma Ann Desmond vefat etmişti. Bu durum Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel arasında olumsuz bir etki yaratmış ve olaylı bir şekilde ayrılmışlardı.

10. Ajda Pekkan ve Coşkun Sapmaz'ın evlilikleri sadece 6 gün sürmüştü.

Coşkun Sapmaz'ın babası bu evliliğe şiddetle karşı çıktığı için evlilikleri sadece 6 gün sürmüş.

11. Halil Sezai ve Zehra Kaya ise sadece 15 gün evli kalmıştı.

Evlendikten sonra anlaşamadıklarını fark edip ayrılmışlar.

12. Sezen Aksu ve Hasan Yüksektepe'nin evlilikleri sadece 3 gün sürmüştü.

Sezen Aksu'nun ilk aşkı Hasan Yüksektepe ile evlilikleri çok genç yaşta olmuş. Evlendikten sonra anlaşamadıklarını fark edip ayrılma kararı almışlar.

13. Melisa Sözen ile Alican Ulusoy'un evlilikleri 5 ay sürmüştü.

Melisa Sözen'in çok kıskanç olması bu evliliği bitirmelerine sebep olmuş.

14. Gökçe Bahadır ve Ali Sunal evliliklerini 6. ayda bitirmişlerdi.

Ali Sunal'ın aldattığı iddialarına karşın aslında geçinemedikleri için ayrıldıklarını söylemişler.

15. Ve son olarak, Bülent Ersoy ile Armağan Uzun'un evlilikleri 9 ay sürmüştü.

Armağan Uzun:  "Bülent Ersoy müzik hayatımın geleceğiyle ilgili vaatlerde bulunup evlenmeyi teklif etti. O an çaresizlikten teklifi kabul ettim."  deyip daha sonra çok pişman olduğunu dile getirmiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asltnc91

Demet attan inip eşşeğe binmiş gerçi Okan bile onun yanında iyi duruyordu :D

panda-slothful

lan hepsine tamam da, bülent ersoy'un evlilikleri nedir yav? haydi onu da anladım, ama sırf şan-şöhret, para için bu evlilikleri yapan karaktersizler... iyi ki zengin zenci bir erkek evlenme teklif etmemiş ibineye...

musikisinas-don-vito

Türk kadının genel profili ektedir. "Belki iki tokat atsaydı otururdum. Ama Oğuz böyle biri, hayatta yapmaz. Kavga ederken bile sesini yükseltmez. Boşanalım dediğinde bağırıp, çağırsaydı, ben dururdum. Biraz maçoluk istiyorum."

moonlighttt

Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bu şekilde düşünen kadınları nereye kadar koruyabiliriz ki biz de, ki onlar hala benim kocam yapmaz diyip tüm benlikleriyle kocalarına sarılıyorken..

musikisinas-don-vito

Sadece koca olsa yine iyi, sevgilisine sarılan da var. Okuduğum üniversitede gecenin bir yarısı şehir meydanında küfürler ederek, sevgilisini saçlarından tutup sürükleyen birini görmüştük arkadaşlarımızla. Tam kalkıp müdahale etmeye yeltendik bir arkadaş durdurdu bizi. Kızı tanıyormuş, onların sınıfındaymış, boşu boşuna başınızı belaya sokarsınız gece gece karakolluk olduğumuza değmeyecek dedi. Dediği gibi de ertesi gün onları bir kafede el ele diz dize gördük. Sanki dün geceki olayı onlar yaşamadı, sanki daha yeni sevgili olmuşlar, sanki Leyla ile Mecnun var karşımızda, öylesine sevgi ve aşkla bakıyorlar birbirlerine. Hayatımın şokunu yaşadım diyebilirim. O gece müdahale etsek başımız belaya girecekti çünkü tam da kapıcılar kralında olduğu gibi kaldıkları evde kız yine dayak yerken komşular polisi aramış. Polisle beraber kapıya dayandıklarında iki sevgili komşuları suçlamış özel hayatımıza karışmaya hakları yok diye. Bu kadar ezilmekten zevk mi alıyorlar bilemiyorum artık.

rapsodi_

slm evlenelim olur 1 gün sonra ben ne bok yedim boşanalım olur

viyol10sel

Parasi olan arkadaslara duyurulur Seda Sayan bu hizla giderse sizle de evlenir siranizi bekleyin. Karakter olarak klasik akpli vizyon yok konusacak bir sey bulamazsiniz ama nihat dogan gibi şöhret olursunuz en azindan. Tabi bir de akpnin kanallarinda sabah ve gunduz kusaklarina konuk olursunuz belki ordan kalici bir iş kaparsiniz haydi bol şans

Görüş Bildir