Hediye Seçmekte Zorlananlara: Arkadaşlarınızla Ortak Alabileceğiniz Gönülleri Fethedecek 9 Hediye

4PAYLAŞIM

Tek başına hediye seçmek ve bunun bütçesinin altından kalkmak zor olabilir. Öyleyse arkadaşlarınla bir araya gelip ortak hediye almaya ne dersin? Üstelik seni hediye seçme zahmetinden de kurtarıyoruz. Ortak alabileceğiniz hediyeleri sizin yerinize biz seçiyoruz. 😎

1. Artık bir lüks haline geldi. Oyun sever arkadaşınızı, çıkan yeni oyunu diğer arkadaşlarınızla ortak alarak sevindirebilirsiniz.

Şimdi kim bir Cyberpunk 2077'ye hayır diyebilir ki? 😆

2. Sabahları kahve içmeden ayılamayan kafein düşkünü arkadaşınız için kahve makinesi en doğru hediye olacaktır.

Bir kahvenin 40 yıl hatırı varsa hediyenin hatırını bir de siz düşünün. 🥳

3. Makyajsız dışarıya çıkmam diyen, sabah akşam YouTube’da makyaj videoları izleyen arkadaşınız için ışıltılı renklerden oluşan bir makyaj seti harika bir seçenek olabilir.

Boyuyoruz, durduramıyoruz! 💄

4. Sporu hayat felsefesi haline getiren arkadaşınıza alacağınız spor aksesuarları motivasyonuna motivasyon katacaktır.

Kanka benim yaptığım tek spor parmaklarımı oynatmak ama.🕺

5. Hayvansever arkadaşınız tabii ilk kendisini düşünmeyecektir. Arkadaşınızın can yoldaşı petine şahane oyuncaklar alabilirsiniz.

Bedavaya sevmek yok! Pamuk eller cebe. 😎

6. Cep telefonuna kendisinden daha fazla özen gösteren arkadaşınıza şahane telefon aksesuarları alarak gönlünü fethedebilirsiniz.

Bi de beni tek çek haydi durma! 🥳

7. Yemek yapmaya bayılan, mutfaktan çıkmam diyenlere de alternatif var. Şık ve kullanışlı mutfak gereçlerinden daha güzel hediye ne olabilir.

Aman canım dışardan söylemeye ne gerek var, sen yap da yiyelim. 😋

8. Müziksiz yaşayamayan, kulağının normal şeklini unuttuğunuz sadece kulaklıkla gördüğünüz arkadaşınızı ses kalitesi yüksek bir kulaklık alarak mutlu edebilirsiniz.

Neeee dediiinnn seni duymuyorum??! 🎧

9. Tarzını gözlükleriyle tamamlamayı seven arkadaşınıza alacağınız cool gözlükler size olan bakışını bile değiştirebilir.

John Lennon gözlüğü almak en kolayı değil mi? 🤓

Peki ortak hediye tutarını arkadaşlarımız arasında nasıl bölüşeceğiz? Çok basit! Tosla’nın Harca-Bölüş özelliği ile!

Profiline gir, Harca Bölüş’e tıkla. Grubunu oluştur, herkes yaptığı harcamayı girsin. Tosla sizin için takip etsin. Ödemeler de yine Tosla ile yapılsın! 

Üstelik Tosla ile Trendyol harcamalarının 25 TL’si iade! Tosla’yı indirmek ve kayıt olup kullanmak için sen de hemen tıkla!

Görüş Bildir