Hayatın Bir Türk Dizisi Olsa Hangisi Olurdu?

2.8bPAYLAŞIM

Bu TV tarihine damgasını vurmuş dizilerden hangisi senin hayatını yansıtıyor?

1. O zaman başlayalım. Favori film tipini öğrenelim.

Korku
Komedi
Aksiyon
Romantik
Dram
Bilim kurgu

2. Pekiii... Bir dizi çekecek olsan başrolde hangi oyuncuyu oynatırsın?

Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Halit Ergenç
Çağatay Ulusoy
Burak Özçivit
Engin Akyürek

3. Bir de aktris alalım bu dizin için.

Beren Saat
Serenay Sarıkaya
Tuba Büyüküstün
Fahriye Evcen
Cansu Dere
Nurgül Yeşilçay

4. Dizilerle aran nasıl?

Takip ettiğim en az 4-5 tane dizi var.
İnternetten izlediğim birkaç dizi var.
TV'de denk gelirse bakıyorum.
Dizi olayını sevmiyorum.

5. Sevdiğin bir dizi veya film var diyelim. Yanında içecek olarak en iyi hangisi gider?

Kola
Çay
Kahve
Bira
Meyve suyu
Soğuk çay

6. Atıştırmalık ne alırsın?

Çekirdek
Cips
Çikolata
Çerez
Patlamış mısır
Dondurma

7. Geldik son soruya... En son ne zaman sinemaya gittin?

Bu hafta
Bu ay
Birkaç ay oldu.
Hatırlamıyorum.

Ezel!

Verdiğin yanıtlara göre hayatın bir Türk dizisi olsa Ezel olurdu. Ömer kadar öfkelisin ve sana yanlış yapanlara bedelini ödetmen için gerekli motivasyona sahipsin. Senin hayatın da iniş ve çıkışlarla dolu. Bu yüzden en dipten başlayıp en yükseğe çıkabilme kapasiten var. Asla unutmadığın ve düştüğün yerden kalkabildiğin için senin hayatın dizi olsa Ezel olurdu.

Aşk-ı Memnu!

Verdiğin yanıtlara göre hayatın bir Türk dizisi olsa Aşk-ı Memnu olurdu. Taktikler, psikolojik üstünlük kurmalar, entrikalar hep senin hayatında mevcut. Sevdin mi tam seviyorsun ve birini sevdiysen karşına alamayacağın güç yok. Aşık olduğunda her şeyi yapabiliyorsun. Bu yüzden fenomen dizi Aşk-ı Memnu ile benzeşiyorsun.

Leyla ile Mecnun!

Verdiğin yanıtlara göre senin hayatın bir Türk dizisi olsa fenomen komedi dizisi Leyla ile Mecnun olurdu. Öncelikle arkadaşlık, dostluk senin için oldukça önemli. Eğer birisi senin dostluğunu kazandıysa sen onun için ölüme gidersin. Hele eğer biri seni sevdiyse onun için Mecnun olur çöllere düşersin. Bu yüzden hayatın bu efsane komedi dizisine benziyor.

Cennet Mahallesi!

Verdiğin yanıtlara göre senin hayatın bir Türk dizisi olsa Cennet Mahallesi olurdu. Hayatında sürekli bir neşe, eğlence, absürtlük var. Standart bir yaşamın var ve yaşamın o gösterişli, konaklı, aksiyonlu dizilere benzemiyor. Kendi halinde, bazen sıkılsan da yaşayıp gidiyorsun ve bu durumdan da memnunsun. O yüzden Cennet Mahallesi.

İkinci Bahar!

Verdiğin yanıtlara göre senin hayatın bir Türk dizisi olsa İkinci Bahar olurdu. Senin için maddiyattan çok daha önemli şeyler var. Vefa, saygı gibi kavramlar senin için her şeyden önemli. Aile kavramı ve bağlılık ise olmazsa olmazın. Herkes gibi senin de zor zamanların oldu ama tıpkı Ali Haydar Usta gibi bunları sevgiyle aşabildin. Bu yüzden İkinci Bahar tam senlik!

Behzat Ç.!

Verdiğin yanıtlara göre hayatın bir dizi olsa Behzat Ç. olurdu. Gülmek, ağlamak, üzülmek, sevinmek hepsi mevcut hayatında. Çoğumuzun hayatında olduğu gibi senin hayatında da mevcut. Ancak senin hayatında samimiyet ön planda. Şimdiye kadar hiçbir role bürünmedin, eğilip bükülmedin hep doğal oldun. Kısacası hep kendin oldun. Behzat amire ne kadar da benziyor değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seyma193

Verdiğin yanıtlara göre hayatın bir Türk dizisi olsa Ezel olurdu. Ömer kadar öfkelisin ve sana yanlış yapanlara bedelini ödetmen için gerekli motivasyona sahipsin. Senin hayatın da iniş ve çıkışlarla dolu. Bu yüzden en dipten başlayıp en yükseğe çıkabilme kapasiten var. Asla unutmadığın ve düştüğün yerden kalkabildiğin için senin hayatın dizi olsa Ezel olurdu.

berat-kolay1

ezel

benimadm13

❤️Leyla ile Mecnun ❤️

merkurlu

leyla ile mecnun!

penguen-geri-dondu

testi çözerken ezel dizisini düşündüm ve ezel çıktı

Görüş Bildir