Görüş Bildir

etiket Tarikat Liderinin Dışkısını Yiyip, İdrarını İçen Müritler Hayatını Kaybetti

Anasayfa
 > Gündem

Tarikat ve cemaatlerin müritlerin üzerindeki etkilerini gösteren korkunç bir olay daha yaşandı. 74 yaşındaki tarikat liderinin dışkısını yiyen ve idrarını içen müritler şifa bulacaklarını zannederken hayatlarını kaybettiler.

Oda TV'nin aktardığına göre, 53 yaşındaki Khun Jenjira isimli kadın 80 yaşındaki annesinin, tarikatın etkinliğine katıldığını ve tarikat üyelerinin annesinin etkinlikten ayrılmasına izin vermediğini söyleyince polis etkinliğe baskın yaptı. Polisin baskın yaptığı etkinlikte, biri bebek 11 müridin cesedi buldu.

Annesinin dışkı yemesini izlemiş

Annesinin dışkı yemesini izlemiş

Annesini ziyareti sırasında karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığa uğradığını dile getiren Khun Jenjira, 'Annemi ziyarete gittim ve kadınların ve erkeklerin belirli bir kıyafet zorunluluğu olduğunu söylediler. Eve girmeden hemen önce herkes ayakkabılarını çıkarttı. Ama daha da şok edici olan şey, annemin liderin balgamını yüzüne sürtmesini ve adamın dışkısını yemesini izlememdi” diye konuştu.

Amaç salgından korunmakmış

Amaç salgından korunmakmış

Sözde tarikat lideri Tawee Nanlan, tarikatına dahil olan üyelerini salgından ve ölümcül hastalıklardan koruduğunu söyleyerek güvenlik altında tuttuğu iddia edildi.

Olaydan sonra gözaltına alınan Tawee Nanlan, polise verdiği ifadede tüm dinlerin babası olduğunu, müritlerine dışkısını yedirip idrarını içirerek onları hastalıklara karşı koruduğunu söylemiş ve müritlerinin hiçbirinin zorla dışkı yiyip idrar içmediğini sözlerine eklemiş. Bazı müritler ise Nanlan’nın balgamını yüzlerine sürerek koronavirüse karşı bağışıklık kazandıklarını iddia etti.

Kendisini tarikat lideri olarak tanımlayan Tawee Nanlan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kendisini tarikat lideri olarak tanımlayan Tawee Nanlan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
250
113
80
27
26
17
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?