Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hannibal, Sen misin? Motosiklet Kazasında Paramparça Olan Bacağını Pişirip Arkadaşlarıyla Ziyafet Çeken Adam!

836PAYLAŞIM

Bugün hayatın içinden yürek ısıtacak bir hikayeyle karşınızda olacağız, desek bile inanmayın. Çünkü olay epey mide kaldırıcı. 

Her şey ismini vermek istemeyen bir İnternet kullanıcısının Reddit’te anlattığı tuhaf hikayeyle başladı. 

Kaynak: https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/8...

Olay kısaca şu: Bir motosiklet kazasında adamın bir dizinden aşağısı neredeyse tuz buz oluyor. Doktorlar bir daha üzerine basamayacağını söylüyorlar.

Bacağın kesilmesi öneriliyor. Adam da tek bir şartla kabul ediyor: Ayak bende kalırsa.

Hannibal bunu beğendi.

ABD'de çeşitli dini inançlar için ampüte edilen uzuvların sahibine iade edilmesi mümkün. Bizimki gerekli belgeler imzalandıktan sonra bacağını teslim alıyor.

Önce içini doldurtup bir biblo gibi evinde kullanmayı düşünüyor. Sonra eve getirdiğinde aklına başka bir fikir düşüyor. Bacağı yemek!

Önce ayağı temizliyor. Sonra evdeki arkadaşlarıyla birlikte incelemeye başlıyorlar. “Hiç duygusal bağlantı yoktu” diyor bunu anlatırken. “Yani bacağım oradaydı ama, içim filan hiç gıcıklanmadı”

Sonra bıçağı alıp ayağından bir parça fileto kesiyor. Deri ameliyattan dolayı zaten yüzüldüğü için kolayca yapıyor. Sonra buzdolabı poşedine koyup buzluğa atıyor etini.

Peki arkadaşlarla ziyafet çekme olayı nereden çıkmış?

Eve en yakın 11 arkadaşını çağırdıktan sonra doğrudan konuya giriyor. “Bir defasında eğer yasal bir engel olmasaydı insan eti yer miydik diye tartışmıştık. Şimdi öğrenme zamanı. Bunu yapmaya hazır mısınız?

11 kişiden 10’u biraz düşündükten teklifi kabul ediyor. Sonuçta böyle bir fırsat insanın hayatta başına bir defa gelir diye düşünüyorlar.

Kalan 1 kişi ancak şef olan erkek arkadaşına danıştıktan sonra bunu yapabileceğini söylüyor: “Eğer erkek arkadaşım eti pişirmeyi kabul ederse yerim” Şef teklifi dinledikten sonra kabul ediyor. Eti bir gece önceden soğan, biber ve misket limonu suyuyla makine ediyor. Servisi ise domates sosu ve tortilla ile yapmaya karar veriyor. Sonrası… sonrası ziyafet (!)

En merak edilen soru belli: Tadı nasıldı?

Bacağın servise hazır hali.

“Normalde insan etinin tadının domuza etine benzediğini söylerler ama bu doğru değil, çünkü insan eti bariz kırmızı et. Daha çok geyik etine benziyordu.” diyor. “Tadı güzeldi, ama eti kas dokusundan kestiğim için sertti, çiğnenmiyordu.”

Komik anlar da yaşanmış. Bir arkadaşı çiğneyemediği eti tükürünce birden “Az önce beni bir peçeteye tükürdün!” diye sofranın ortasında haykırmış!

Adam bu deneyimin kazanın travmasını atlamada ona yardımcı olduğunu ifade ediyor. Her şey iki yıl önce olup bitmiş fakat ancak şimdi insanlara anlatmaya karar vermiş. Bu arada merak edenler için, bacağın kalan kısmı yakılıp kül haline getirilmiş.

Peki insan eti yemenin bir suçu yok mu? Eğer tarafların rızası varsa öylece yamyamlık yapabiliyor muyuz?

ABD’de yamyamlıkla doğrudan muhatap olan federal bir yasa yok. Yalnızca Idaho eyaletinde yasaklanmış. Yani teknik olarak evet, cebren olmadığı sürece ABD’de yamyamlık suç değil.

Siz ne düşünüyorsunuz? Suç işlemeyeceğinizi bilseniz, sahibi de izin verse insan etinin tadına bakar mıydınız?

Evet
Hayır

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karaozonur

Midem kalktı ya

basar-demirsoy

Bilmeyenler için hatırlatayım: bir dolu araştırma var sentetik et ile ilgili. Aynı şekilde kökhücre çalışmaları ile 3D printerda organ yazdırmak filan da artık mümkün olan şeyler. Yani 10 15 yıl sonra sizden zararsızca alınacak bir kökhücreden laboratuarda hamburger köftesi, arnavut ciğeri veya kelle paça yapılabilir. Bunu da afiyetle yiyebilirsiniz.

Gizli Kullanıcı

Hayvanlardan kök hücresi alıp et üretmek maliyetli olur.Onu yapabilirler ama üretime geçeceklerini pek zannetmiyorum.Ancak açlık,savaş durumu gibi durumlarda yapılabilir.

deen-tharkuho

Manyak mısınız olm siz hadi sen kendi etini yiyecek kadar ruh hastasısın peki arkadaşlarına ne demeli

svss2606

külleri de otla birlikte çarşafa sarıp içseydiniz aq

ayruh

ya ayağını kaybediyosun ve sanki marketten et almış gibi onu yiyebiliyosun gerçekten değişik bir psikoloji incelemek lazım

Görüş Bildir