Hangi Televizyon Programına Katılmalısın?

104PAYLAŞIM

Bakalım seni hangi programda göreceğiz?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım!

3. Peki bize medeni durumunu söyler misin?

4. Uyumlu bir insan mısın yoksa girdiğin her ortamda huysuzluk mu çıkarırsın?

Her girdiğim ortaya uyum sağlarım. Bu nedenle insanlar beni sever.
Her ortamda olmasa da genelde uyum sağlayan biriyim.
Hoşuma gitmeyen ortamlarda fena halde huysuzum.
Uyumla falan işim olmaz, her yerde huysuzun tekiyim.

5. Yemekle ilgili aşağıdakilerden hangisi seni anlatıyor?

Çok yemek yiyorum ama kilo almıyorum.
Ne yesem yarıyor.
Pek yemek yemem ama ama yemek yapmayı severim.
Ne yemek yapmayı ne de yemeyi severim.
Hem çok yerim hem de çok güzel yemek yaparım.

6. Sence arkadaşların bunlardan hangisini senin için söyler?

7. Eleştiri kaldırabilen biri misin?

8. Peki son olarak, heyecanlı bir arkadaşımız mısın?

MasterChef

Verdiğin cevaplara göre senin sanırım "MasterChef" programında göreceğiz. Yemekle aran iyi fakat ne derece iyi yapıyorsun bilemiyoruz. Bunu programa katıldığında göreceğiz. İlk hafta pat diye gider misin yoksa son haftalara kadar mücadele eder misin bilemiyoruz. Bildiğimiz tek şey var senin bu programa yakışacağın. Karakterin bu programa cuk oturuyor. Yalnız gitmeden önce dijital ortamda neyin var neyin yok temizle yoksa sonra sen de Uğur gibi paket olma. Emeklerin boşa gider bizden söylemesi. 

Hadi bakalım bir an önce git de hazırlanmaya başla. Görelim bakalım hünerlerini! :)

Doya Doya Moda

Verdiğin cevaplara  sanırım seni "Doya Doya Moda" programında görebiliriz. Moralin bozulmasın bence. Sadece keyfine bak ve bütün ödülleri kazanmaya özen göster. Ödül kazanmadığın sürece oranın tadı çıkmaz sanki. Senin moda bilgine ben güveniyorum ve bu yarışma başarılı olacağına da inanıyorum. Çok güzel bir arkadaşımızsın. Seni görenler bir kere daha bakıyor. Çok da güzel giyiniyorsun. Neden bu programa katılıp hünerlerini göstermeyesin ki? 

Seni ekranlarda göreceğimiz için çok heyecanlıyız. Hadi bir an önce git ve araştırmaya başla. :)

Gelinim Mutfakta

Verdiğim cevaplara göre seni sanırım "Gelinim Mutfakta" programında gelinlerle yarışırken göreceğiz. Bu programda her şey var! Çok tehlikeli rakiplerin olacak bu nedenle çok iyi bir strateji geliştirmen gerekiyor. Sadece yemek yaparak burada kalamazsın. gözlerinin açık olması gerekiyor. Adeta bir cin gibi dolaşman her şeyi öğrenmen ona göre hamle geliştirmen lazım. Yoksa seni burada çiğ çiğ yerler benden söylemesi. Çok dikkatli olman gereken yorucu bu programa psikolojini iyice hazırlanmalısın. Yoksa bu savaşı kazanamazsın! :)

Yaparsın Aşkım

Verdiğin cevaplara göre sen eşinle birlikte "Yaparsın Aşkım" isimli bu eğlenceli programa katılacaksın. Eşinle birlikte çok eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Çok fazla kasmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey tadını çıkarmak. Bu rahatlığınız sizi arabaya götürecek. Birbirinizi çok iyi tanıdığınız için diğer yarışmacıları elemeniz çok kolay. Rezil olma gibi bir düşünceniz olabilir fakat çok da etrafı takmanın bir anlamı yok. Siz orada eğlenmek için yarışacaksın ve hem eğleneceksiniz hem de arabanın sahibi olacaksınız. Daha iyisi var mı? Yok. :)

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Verdiğin cevaplara göre üzülerek söylüyorum ki sen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına katılacaksın. Neden katılacağını bilmiyorum ama oraya gidenler genellikle iyi bir olay için gitmiyor. Sen de başına gelecek olan kötü bir olay için başvuracaksın. Merak etme öyle çok çok kötü bir vaka olmayacak. Dolandırıcılık gibi bir olay başına gelebilir ve bu nedenle Müge Anlı'nın kapısını çalabilirsin. Aman gitmemek için bu sıralar para, etrafındaki insanlara dikkat et. Sonra seni televizyon karşısında ağlayarak görmeyelim. Bu sıralar temkinli olman gerekiyor. Programda seni görmek istemiyorum çünkü. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gecti-gitti-bitti

Yaparsın aşkım...

orhan-ulusoy

MasterChef. Hiç sevmem

ogretmen-hanim-bayan-kadini

MasterChef en sevdiğim

zekim

Doya doya moda ıyy hiç sevmem demode jüriler felan hem gardırop savaşları özentisi

Görüş Bildir