Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Serdar Ortaç Şarkısısın?

152PAYLAŞIM

7'den 70'e severek dinlediğimiz filozofik sözleri olan Serdar Ortaç şarkılarından hangisi seni ifade ediyor? Testi çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini seç bakalım!

Erkek
Kadın

2. Yaşını da öğrenelim!

3. Bir sevdiceğin var mı?

Olmaz mı! Çok aşığım.
Yani işte flörtler bir şeyler.
Kendimden başkasını sevemem ben.
Ben sana soruyor muyum!

4. Peki sence yalnız bir insan mısın?

Ben elmamın diğer yarısını buldum bile.
İstediğim kadar yalnızım.
Tam bir yalnız kurtum!
Nasıl yalnız olayım? Çok sevenim var.

5. İnsanlara çok değer verir misin?

Onlar bana değer versin ben ne vercem peh!
Hümanist benim göbek adım.
Vere vere kalmadı ki...
Hak edene veririm.

6. Eski sevgilin hakkında ne düşünüyorsun?

Sürünsün köpek.
Düşünmüyorum çünkü umrumda değil.
Öf nerden hatırlattın be!
Çok özlüyorum keşke arasa.

7. En çok hangi mevsim sana hitap eder?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

8. Alemlere çok akar mısın?

Piii. Alemler benden sorulur.
Yok anacım ben hiç almayım.
Hafta sonları öyle birkaç bi'şey içerim.
Sevgilimle film izlemeyi tercih ederim.

9. Sabah uyandığında ilk ne yaparsın?

Telefonuma bakarım, stalk atarım.
Müzik açarım.
Boş boş tavana bakarım.
Sevgilime günaydın derim.

10. Aldatıldığını öğrensen ne yapardın?

Kendi kaybeder diye düşünür ayrılırım.
Kahrımdan ölürüm, yataklara düşerim.
Ben de ona aynısını yaparım.
İçerim, eğlenirim geçer.

11. Bu cümleyi tamamla: "Beni ben yapan...."

Özgüvenimdir.
Dürüstlüğümdür.
Umursamazlığımdır.
Vicdanımdır.

Karabiberim, 1994

Sen tam bir hovardasın! Öyle eski sevgiliymiş falan senin hiç umrunda değil. Vuruyorsun kadehlere, içiyorsun her gece. Parti sen gelene kadar başlamıyor. Eğlence de sensiz olmuyor. Zevki sefa eylerken bir orada bir burada da flörtlerin var. Zamanının tadını çıkarıyorsun. Keşke senin gibi olabilsek.

Mesafe, 2006

Annem seni çok mu üzdüler ya :( Sen ne çekmişsin öyle. Çok özlüyorsun onu değil mi? Belki de aradın açmadı. Yüreğinden yaralı sizin hikayeniz. Tam şarkıdaki gibi: Sevdin anlamıyor değil mi? O gidince de iyice yalnızlaşmışsın. Ara sıra öyle arkadaşlarınla çıkıp bir şeyler yapsan da canın hep onunla olmak istiyor. Yapma kendine öyle. Evet ayrılık insanlar içindir sen de insansın ama kendine eziyet etme bu kadar.

Dansöz, 2006

Sen biraz yılmışsın sanki. Eski sevgilin seni ayar etmiş. Ona öyle bir gıcık oluyorsun ki aklına geldikçe "Şeytan görsün yüzünü" diyorsun. Serdar Ortaç sanki bu şarkısının "Aşktan çeken kim benim kadar" sözlerini sana yazmış. Böyle arada özlesen de onu yine de nefretin geçmiyor. Çok değer vermişsin ama hak etmemişler sanki biraz. Güvenini de boşa çıkarmışlar. Sal gitsin!

Hadi Çal, 2008

Ohoo, aşk kapıyı çoktan çalmış bile. Sen aşkını bulmuşsun. Ya sevgilisiniz ya da olma aşamasındasınız. "Nefes aldığım süre seninim" dediğin birilerinin hayatında olması çok güzel değil mi? Böyle devam. Umarım aşkını hiç kaybetmezsin, tutun ona. "Bebeğin, gülün serserinim" de ona :)

Poşet, 2010

Adam umursamaz çıktı Rıza Baba! Sen tam bir pervasızsın. Ohh, hayat sana güzel valla. Böyle devam edersen kimse üzemez seni. Ne o öyle değer ver, boşa çıksın. Sen çoktan aşmışsın bunları. "Seni çöpe atacağım, poşete yazık" diyip geçiyorsun. Tahmin ettiğim kadarıyla öyle kimseyi de karıştırmıyorsun hayatına. İyi yapıyorsun. Tebrik ederim. "Sen ne beni oyala ne omuz ovala işime bakarım" hayat motton!

Gıybet, 2016

Böyle biraz egon var gibi sanki ama iyi anlamda. Kıs kıs kıskanılıyorsun. Özgüveninin kokusu 5 metre uzaktan geliyor. Güzel diyebileceğin de ilişkilerin ve sevdiklerin var. Oh mis. Sen hayatını yaşa bırak onlar düşünsün.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tai-mano-gyvenimas1

giybet

nermin-yagmur-saganak

gıybet 2016 çıktı ve doğru çıktı bekliyordum gıybet çıkmasını

selin-kahveci

gıybeeettt çekemiyolar biziii

nermin-yagmur-saganak

hemiii

queen_of_the_7_kingdoms

Poşet, 2010 Adam umursamaz çıktı Rıza Baba! Sen tam bir pervasızsın. Ohh, hayat sana güzel valla. Böyle devam edersen kimse üzemez seni. Ne o öyle değer ver, boşa çıksın. Sen çoktan aşmışsın bunları. "Seni çöpe atacağım, poşete yazık" diyip geçiyorsun. Tahmin ettiğim kadarıyla öyle kimseyi de karıştırmıyorsun hayatına. İyi yapıyorsun. Tebrik ederim. "Sen ne beni oyala ne omuz ovala işime bakarım" hayat motton!vaay,güzel çıktı:)

ssensei

herkese poşet çıkıyorsa demek ki, gelmiştir testi sorgulamanın vakti. O değil de Melis (editör) senin böyle bi içerikle bizi trolleyeceğin aklıma gelmezdi, güzeldi eğlendim.

Görüş Bildir