Hangi Masumlar Apartmanı Karakterisin?

256PAYLAŞIM

Masumlar Apartmanı yayınlanmaya başladığından beri büyük ilgi görüyor. Sen de bu dizinin müdavimlerinden biriysen haydi gel dizide hangi karakter olduğunu bulalım!

1. Cinsiyetini seçer misin?

Kadın
Erkek

2. Yaşını da seç bakalım!

3. Misafirliğe gittiğinde banyo dolaplarını karıştırır mısın?

Temiz mi diye şöyle bir göz atarım.
Dolapların içindeki eşyalara bakmazsam çatlarım.
Başkalarının eşyaları beni ilgilendirmez. Asla karıştırmam.

4. Aşık olduğunda kendini tamamen kaptırır mısın?

Gözüm aşık olduğum kişiden başka bir şey görmez. 😍
Aşk mantıksız bir duygudur. Mantıkla hareket eden biri aşık olmaz.

5. Eline geçen her şeyi bir gün lazım olur düşüncesiyle saklıyor musun?

Evet. Gerçekten de bir gün lazım oluyorlar.
Saklamıyorum. Eşyaların benim için pek önemi yok.

6. Sevmediğin birine yardım eder misin?

Yardımın sevip sevmemekle alakası yoktur. Tanımadığım biri bile olsa yardım ederim.
Kendi düşen ağlamaz. Yardım edeceğimi sanmıyorum.

7. Ve son olarak, seni en çok öfkelendiren şey nedir?

Özgürlüğümün kısıtlanması
Sevdiğim birine zarar verilmesi
Yeni temizlediğim yerin pislenmesi
Duygularımla oynanması
Gözümün içine baka baka yalan söylenmesi

Tüm baskılara rağmen özgür ruhlu İnci...

Hayat senin için bir maceradan ibaret. Çevrendekilerin yanlış olarak gördüğü şeyleri sen deneyim olarak tanımlıyorsun. Böylece de hayatta seni üzebilecek, yıkabilecek hiçbir şey bulunmuyor. Tabii ailen dışında... Çoğu zaman seni bir şeylerden alıkoyan şey, aile üyelerini hayal kırıklığına uğratma düşüncesi oluyor. Ancak bu düşünce bile özgür ruhuna engel olamıyor!

Buram buram gizem kokan Han...

Seninle senelerdir aynı evde yaşayanlar bile hakkında tam olarak bir şeyler bilmiyor. Keşfedilmeyi bekleyen onlarca yanın var. Sen bile tamamen kendini çözebilmiş değilsin. Senin hakkında söylenebilecek en net şey, sevdiklerine zarar verildiğinde çılgına dönüyor olman! Ancak bu anlarda da öfke kontrolünü sağlaman gerektiğini unutmamalısın.

Hayatın pek de nazik davranmadığı Safiye...

Hayatta bazı zorluklar yaşadığın belli. Ama kim zorluklar yaşamıyor ki? Senelerdir biriken mutsuzluklarının hıncını yakın çevrendeki insanlardan çıkarmaya çalışıyor gibi görünüyorsun. Ayrıca hayatında tamamen kendin için yaptığın bir şey neredeyse yok. Artık kendine ve geçmişe olan öfkeni bir kenara bırakıp gerçekten mutlu olacağın şeyleri yapman gerekiyor. Eğer bu tavsiyelerimizi dinlersen mutlu olacağın günler çok yakın!

Yaşadığı zorluklarla başa çıkmakta zorlanan Gülben...

Çok iyi niyetli birisin ancak bu özelliğin bazı durumlarda üzülmene, hayata küsmene neden olabiliyor. Ayrıca kendine olan güvensizliğin nedeniyle insanların hayatını yönlendirmesine izin veriyorsun. Böylece kendini güvende hissediyorsun. Aslında fark etmen gereken şey şu ki, iyi kötü tüm özelliklerinle sen çok güçlüsün, çok güzelsin! İnsanların seni yönlendirmesine, duygularına engel olmasına asla izin verme.

Hayatını torunlarına adamış bir adam olan Memduh Bey...

Hayatta bazı doğruların var ve bunların tersini kabul etmek senin için çok zor. Aynı zamanda bu doğruları yakın çevrene de dikte etmeye çalışıyorsun. Ancak bir gün insanlar hayatlarına müdahale etmene izin vermemeye başladığında büyük bir boşluğa düşeceğin çok belli. Şunu da hatırlatmakta fayda var, her şeyden şüphe etmeyi acilen bırakmalısın. Elbette gözün açık olmalı ama bu kadar şüpheciliğin lüzumu yok.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

kız olduğum halde han çıkmam oysaki cinsiyeti kız olarak işaretlemiştim

taha.eemir

önce safiye sonra han çıktı çok garip...

hatice-coban9

Hayatın pekte nazik davranmadığı safiye

durukes

Dede ve İnci çıktı...

ikbalidil2

Yaşadığı zorluklarla başa çıkmakta zorlanan Gülben... Çok iyi niyetli birisin ancak bu özelliğin bazı durumlarda üzülmene, hayata küsmene neden olabiliyor. Ayrıca kendine olan güvensizliğin nedeniyle insanların hayatını yönlendirmesine izin veriyorsun. Böylece kendini güvende hissediyorsun. Aslında fark etmen gereken şey şu ki, iyi kötü tüm özelliklerinle sen çok güçlüsün, çok güzelsin! İnsanların seni yönlendirmesine, duygularına engel olmasına asla izin verme.

Görüş Bildir