Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi MasterChef Yarışmacısısın?

211PAYLAŞIM

Sevilen MasterChef Türkiye programının bu sezonki hangi yarışmacısısın?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Şu anda yaptığın işten memnun musun?

Evet, memnunum.
Pek değil ama idare ediyoruz.
Asla değilim, yeni iş bakınıyorum.
Henüz çalışmıyorum.

4. Peki etrafındaki insanlarla iletişimin nasıldır?

Sosyal bir insanımdır, herkesle konuşabilirim.
Pek kimseyle konuşmam, sadece sevdiklerimle.
Pek umrumda değiller, konuşmasam da olur.

5. Ailen için ne kadar fedakarlık yapabilirsin?

Onlar için canımı bile veririm.
Onlar benim için ne kadar olabilirse o kadar.
Biz o kadar da birbirimize bağlı bir aile değiliz.

6. Elinde zamana hükmedebilecek bir teknoloji olsaydı onunla ne yapardın?

Geçmişte yaşadığım pişmanlıkları düzeltmeye çalışırdım.
Savaşları / cinayetleri önlemeye çalışırdım.
Gelecekte başıma ne geleceğini görmek isterdim.

7. Son olarak, bir süper gücün olsa bunlardan hangisi olmasını isterdin?

Uçabilmek
Görünmezlik
En hızlı olmak
Süper güçlü olmak

Suna!

Dünyanın en dürüst insanı olabilir misin? Sen de diğer birçok insan gibi kendine fazlasıyla güveniyorsun ama bunun arkası kesinlikle boş değil. Sen kendinden sonuna kadar eminsin. Yaptığın iyi ya da kötü her şeyin sonuna kadar arkasındasın. Ne istediğini ve bu isteğini elde etmek için ne yapmak gerektiğini tüm detaylarıyla biliyorsun. Sabırla adım adım başarıya giden yolda tereddütsüz ilerliyorsun.

Cemre!

Sen, diğer insanlara pek benzemiyorsun. Kendine has tavırların ve fikirlerin var. Kendinden eminsin ama hırs küpü değilsin. Hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor, bu yolda elinden gelen bütün çabayı gösteriyor, emek veriyorsun. Tüm bunların karşılığını almayı tabii ki istiyorsun ama biliyorsun ki kaybetmek dünyanın sonu değil. Bugün değilse de bir gün kazanan mutlaka sen olacaksın.

Güzide!

Öncelikle oldukça tatlı dillisin. Birinin kalbini kırman, özellikle bunu söylediklerinle yapman çok zor. Kendinden eminsin, başarmak için elinden geleni yapıyorsun ama başaramayınca da yıkılmıyorsun. Her seferinde kendini yeniden kanıtlayacak gücü toplayarak geri dönüyorsun.

Batuhan!

Başarı desen sende, yetenek desen sende, dürüstlük desen sende, saygı desen sende. Daha ne olsun? Sen, gerçekten harika bir insansın. Başarının farkındasın, bu yüzden hedefine giden yolda tahriklere de kıskançlıklara da kulak asmıyorsun. Bu kadar yetenekli olunca yoluna taş koyanlar oluyor haliyle. Fazla üstüne gelinirse lafı gediğine koyuyorsun. Tabii saygı sınırlarını kesinlikle aşmadan.

Alican!

Her zaman kendine güvenin tam. Hatta seninki özgüveni geçmiş, biraz kendini beğenmişliğe yaklaşmış diyebiliriz. Bu özgüven de yersiz değil aslında. Son derece başarılısın. Bir kere bazı şeyler için emek vermiş, çabalamışsın. Bu emeklerin karşılığını görmeyi istiyorsun. Zaten öyle kolay kolay hırsına yenik düşecek biri olmadığından bu durum da senin için bir sorun oluşturmuyor.

Yasin!

Sen, biraz tuhaf bir insansın. Yani insanlar dışarıdan seni böyle görüyor. Fakat bu tuhaflık değil. Sen, dünyanın çok fazla ciddiye alınmayacak bir yer olduğunu erkenden fark etmişsin. Hiçbir şeyi ciddiye almıyorsun. İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü de önemsemiyorsun. Her şeyin sonuna kadar keyfini çıkarmaya çalışıyor, öyle her şeyi kendine dert etmiyorsun. Bunu nasıl yapıyorsun?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozan-cetinkaya3

Yasin yesss

ersatmirza-karabayir

Batuhan

gercekadimbanakalsin

cinsiyet bu kadar mı sonucu değiştirir. kadın işaretleyince Güzide, erkek işaretleyince Yasin:))

veli-durak

Allah muhafaza Yasin falan çıkarım diye çözemedim testi :))

liar

Masterchef yarışmacısı değilim.

Görüş Bildir