Hangi Film Karakteri Senin Sevgilin Olmalı?

143PAYLAŞIM

Hangi film karakterinin sevgilin olması gerektiğini merak ediyorsan, seni şöyle teste alalım! 👇

1. Öncelikle hangi cinsiyetten HOŞLANDIĞINI öğrenelim!

2. Pekâlâ, nasıl tiplerden hoşlanırsın?

Cesur
Asi
Gizemli
Çekici
Merhametli

3. Bir ilişkide senin için en önemli şey hangisi?

Sadakat
Tutku/Aşk
Fedakârlık
Anlayış
Saygı

4. Pekâlâ, biraz kaçık ama çocuk ruhlu biriyle mi yoksa ağırbaşlı ve çekici biriyle mi birlikte olmak isterdin?

5. Sevgilinle nasıl bir hayat yaşamayı hayal ettiğini sorsak sana?

Alalım çantaları sırtımıza, dünyayı dolaşalım birlikte!
Güneyde bir sahil kasabasında, huzurlu bir hayat yaşayalım; şöyle kedi ve köpeğimizle...
Gizemli, aksiyonlu bir hayat olsun! Sıkılırım ben.
Şehir ışıklarının altında biraz lüks bir hayat yaşasak fena olmaz gibi...
Nerede olduğunun bir önemi yok. Mutlu olalım yeter!

6. Peki sen kendini nasıl tanımlarsın?

Özgür ruhlu
Dik Başlı
Duygusal
Nazik
Yardımsever

7. Sevgilinle nerede yaşamak isterdin?

Havana
New York
Paris
Miami
Wilmington
Londra

8. Son olarak ne tarz filmlerden hoşlanırsın?

Aksiyon
Drama
Komedi
Romantik
Bilim Kurgu

Mia Wallace!

Sen kesinlikle Pulp Fiction'ın efsane karakteri Mia Wallace ile sevgili olmalısın! Yürüyüşüyle, bakışıyla, duruşuyla ve hatta dansıyla herkesi kendisine hayran bırakan bir kadın Mia Wallace. Senin gibi bir insanı, ancak Mia gibi sinema tarihinin en çekici ve tehlikeli kadın karakterlerinden biri kaldırabilir çünkü!

Amelie!

Sen kesinlikle Amelie filminin özel kadını Amelie ile sevgili olmalısın! Sinema tarihinin belki de en yardımsever kadını olan Amelie'nin gözlerindeki çocuksu ışıltı tam da sana göre bir insan olduğunu gösteriyor zaten! Hayat dolu, yaşamı daima güzel taraflarıyla görebilen ve hayatını insanlara yardım eli uzatmaya adamış bu kadın resmen senin için yaratılmış!

Clementine Kruczynski!

Sen kesinlikle Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan) filminin deli dolu kadını Clementine ile sevgili olmalısın! Clementine, kocaman bir fil olmayı hayal edebilecek kadar özgür ruhlu ve sınır tanımaz bir kadın. Yani tam da sana göre biri! İnsanı kendisine hayran bırakan zekası, çaylaklığı ve çocuk ruhuyla senin için yaratılmış biri...

Holly Golightly!

Sen kesinlikle Breakfast at Tiffany's filminin efsane karakteri Holly Golightly ile sevgili olmalısın! Şahane siyah elbisesi, siyah güneş gözlükleri ve zarafetiyle herkesi kendisine hayran bırakan kadın Holly Golightly, senin için yaratılmış bir insan! Sahip olmaktan korktuğu için kedisine bile "Cat, cat..." diye seslenen bu klas kadın sana ayak uydurabilecek tek karakter!

Allie Hamilton!

Sen The Notebook filminin güzeller güzeli karakteri Allie Hamilton ile sevgili olmalısın! Aşkı için ailesini bile karşısına almayı göze alan ve bütün zorluklara göğüs geren bu aşk kadını, tam da sana göre! Duygusallığı, kimi zaman asileşebilen çocuksu gözleriyle aşkı doyasıya yaşayabileceğin harika bir kadın Allie!

Tony Montana!

Sen kesinlikle Scarface filminin unutulmaz karakteri Tony Montana ile sevgili olmalısın! Dik başlılığı, cesareti ve asi ruhuyla seni taşıyabilecek tek karakter Tony Montana! Kendine has çekiciliği ve karizmasıyla Tony Montana resmen senin için yaratılmış bir karakter!

Tyler Durden!

Sen kesinlikle Fight Club filminin asi karakteri Tyler Durden ile sevgili olmalısın! Zekası, karşı konulamaz karizması ve sahip olduğu şeytan tüyüyle Tyler, tam da senin için yaratılmış bir karakter! "Umutlarımı bıraktım, özgürleştim. Sahip olduklarımız gün gelir bize sahip olur." diyen bu karakter, tam da sana göre biri!

Gerry Kennedy

Sen kesinlikle P.S. I Love You filminin romantik karakteri Gerry Kennedy ile sevgili olmalısın! Ölümün kıyısındayken bile biricik aşkının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen ve ölmeden önce ona bir sürü mektup yazan duygusal ve bir o kadar da fedakar karakter Gerry, tam olarak senin için yaratılmış!

Leon!

Sen kesinlikle Leon: The Professional filminin efsane karakteri Leon ile sevgili olmalısın! Dışarıdan sert ve bir o kadar da yıkılmaz görülen bu karakter, aslında derinlerde bir yerlerde merhametli bir kalbe sahip. Leon'un kendine has karizması, gizemli oluşu ve ağır başlılığı tam sana göre bir insan olduğunu gösteriyor zaten!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berivan44

Tony Montana!

ipek-uzel1

tony montana

simple-aydan

Tony Montana! Sen kesinlikle Scarface filminin unutulmaz karakteri Tony Montana ile sevgili olmalısın! Dik başlılığı, cesareti ve asi ruhuyla seni taşıyabilecek tek karakter Tony Montana! Kendine has çekiciliği ve karizmasıyla Tony Montana resmen senin için yaratılmış bir karakter!

koksal-bilaloglu

Mia Wallace! Sen kesinlikle Pulp Fiction'ın efsane karakteri Mia Wallace ile sevgili olmalısın! Yürüyüşüyle, bakışıyla, duruşuyla ve hatta dansıyla herkesi kendisine hayran bırakan bir kadın Mia Wallace. Senin gibi bir insanı, ancak Mia gibi sinema tarihinin en çekici ve tehlikeli kadın karakterlerinden biri kaldırabilir çünkü!

satain

Sen kesinlikle Amelie filminin özel kadını Amelie ile sevgili olmalısın! Sinema tarihinin belki de en yardımsever kadını olan Amelie'nin gözlerindeki çocuksu ışıltı tam da sana göre bir insan olduğunu gösteriyor zaten! Hayat dolu, yaşamı daima güzel taraflarıyla görebilen ve hayatını insanlara yardım eli uzatmaya adamış bu kadın resmen senin için yaratılmış!

Görüş Bildir