Hande Doğandemir, Kadına Yönelik Şiddet İçin Kamera Karşısına Geçen Eski Sevgilisi Mert Fırat'a İmalı Bir Gönderme Yaptı!

736PAYLAŞIM

Bu 'aldatma' olayının üstü ne kadar kapatılmaya çalışılsa da hep patlak veriyor! Bakalım Mert Fırat bu duruma ne diyecek?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Pınar Gültekin'in ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğmuş ve erkek şiddeti yine büyük tepkilere yol açmıştı.

Bu vahşiliğe erkek şiddeti demek hafif kalır, zira hiçbir kitapta bu korkunç olayın bir karşılığı yok, olamaz da! Anlamıyoruz, anlayamayacağız; tek bildiğimiz şey her gün öldürülüyoruz!

İşte bu erkek terörüne ünlü/ünsüz herkesin tepkileri çığ gibi büyüdü... Büyümekle kalmadı avazımız çıktığı kadar bağırdık!

Tüm Türkiye Muğla'da Cemal Metin Avcı Tarafından Öldürülen Pınar Gültekin İçin Haykırıyor! - onedio.com
Tüm Türkiye Muğla'da Cemal Metin Avcı Tarafından Öldürülen Pınar Gültekin İçin Haykırıyor! - onedio.com

Ve hatta Mert Fırat, Change.org Türkiye'nin bir videosunda oynadı kadınlara destek vermek için...

İşte ipler de burada koptu!

Neden mi?

Şöyle bir tweet ve Hande Doğandemir'in imalı göndermesi ortalığı karıştırdı!

Ve pek tabii biz de şaşırdık!

Magazin gündemini takip edenler de bilirler, daha önce Mert Fırat'ın İdil Fırat'ı defalarca kez aldattığı iddia edilmişti.

Ve hatta bu olay, İdil Fırat'ın yeni hamile olduğu sırada ortaya çıkmıştı.

Şu olay: 👇

Ancak Mert Fırat, iddiaları böyle yalanlamıştı.

www.instagram.com

Ve şu an tekrardan gündemde bu durum...

Üstü kapatılsa da epeyce yayılmış görünüyor bu iddia...

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Elbette ki birçok dedikodu var bu konuyla ilgili ve hepsi birbirinden çirkin...

Bakalım daha neler göreceğiz?

Ha bu arada...

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın evlendiği gün Demet Akalın'ın yaptığı yorumu hatırlayanlar burada mı? 🙄

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
albusseverus

Kimsenin ahı kimsede kalmazmış..Handeyi İdil Fıratla aldatmış.İdil Fıratta bi kadın olarak hemcinsine bunun yapılmasına izin vermiş.Şimdi aynı şeyleri kendi yaşıyor sanırım..

countess-rain

Yorumlara bakıyorum da şiddetin ne olduğunu, türlerini vb bilmiyor kimse. Keşke okullarda zorunlu ders olsa da insanlar taciz nedir, şiddet nedir, türleri nelerdir öğrense.

dsdsd5678

aldatmak ile kadına şiddeti bir tutmak kadar aptalca beyinsizce bir durum yok

countess-rain

Psikolojik şiddet deniyor buna.

buzz-killington

Hırsızlık yapınca hakime "öldürmedim, sadece çaldım" diye savunursun kendini mahkemede ileri zekalı kardeşim benim. Ya da aldatıl da gör, buraya gelip "aldatmasaydı da öldürseydi" dersin tüm insanlığa karşı güvenini yitirince.

dsdsd5678

ulan kadınlar da aldatıyor mal ayrıca aldatınca mahkemeye mi çıkılıyor

Gizli Kullanıcı

@dsdsd Eğer aldatılan kişi boşanma davası açarsa evet. Mahkemede, boşanmak istemesinin nedeni olarak aldatıldığını söyler aldatılan taraf; aldatan taraf da aldattığı için mahkemeye çıkmış olur. :)

mehmet-can81

Kadınlar bu mevzuyu aldatmayla bir tutarak mahkemede ki "ama tahrik vardı hakim bey","ama oda aldatmasaymış hakim bey" diyenleri savunmuş olacaklar veya şöyle düşünün aldatan bir kadını öldüren erkeği haklı mı görmüş olacaksınız bu durumda?Cinayet ve aldatmayı aynı kefeye koymayın , aldatma apayrı bir ahlaki çürümüşlüktür ve bunun kadın erkek oranı inanın neredeyse çok yakındır.

Gizli Kullanıcı

Dediklerinize katılıyorum. İkisi de apayrı ahlaksızlık örnekleri. Her aldatan kişi, "fiziksel" olarak bir şiddeti gerçekleştirecek ya da fiziksel şiddeti gerçekleştiren herkes partnerini "aldatacak" diye bir kaide yok. Fakat son cümlede bahsettiğiniz oranları ben, birbirine yakın diye bilmiyorum. Her neyse, konumuz bu değil zaten. Aldatan kişi "psikolojik" şiddet gerçekleştirmiş olabilir ama aynı zamanda "fiziksel" şiddete karşı bir savunma yaptığı için linç etmeye gerek yok.

huysuzpanda

Biz burda kadın cinayetlerınden bahsedıyoruz bırılerı aldatmış birileri aldatılmış bencillikşerini birkez daha gösterip evirip cevirip kendi kinlerini kusmuşlar bize ne mert fırat kımı kımınle aldattıysa aldatıldıgını bile bile kım onla olduysa.

Görüş Bildir