Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy'un Ayrılık Nedeni Annesi Hakkındaki Korkunç Küfürlü Mesajlarmış!

-

İlişkileri bitti ama gıybetlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu seferki iddialar bambaşka, hem de Hacı Sabancı tarafından bizzat doğrulanan gerçekler... İşte Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı cephesindeki son durumlar!

Bildiğiniz üzere Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı geçtiğimiz aylarda ayrılmışlardı.

6 yıllık ilişkilerine kesin nokta koyan çiftin ayrılık nedeni Hacı Sabancı'nın sık sık seyahat etmesi ve Özge Ulusoy'un bundan rahatsız olması diye biliyorduk... İddialara göre Hacı Sabancı'nın çapkınlığından bıkmıştı Özge Ulusoy.

Aynı zamanda Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı asla Özge Ulusoy'u istemiyordu.

Bir türlü yıldızları uyuşmamıştı, herkes de bunun farkındaydı; Özge Ulusoy istenmeyen gelindi. Bu yüzden de evlenemiyorlardı.

Özge'den ayrılır ayrılmaz çapkınlık turuna başlamıştı çoktan Hacı Sabancı.

Bu ayrılığa kuşkusuz en çok Arzu Sabancı sevinmişti...

Basında yansıyan ve bizim bildiklerimiz bunlardan ibaretti...

Ancak bugün magazin gündemine bomba gibi bir haber düştü! Ayrılık nedenleri bambaşkaydı!

Hacı Sabancı, Özge Ulusoy ile annesinin arasındaki mesajlaşmaları okumuştu telefonundan.

O mesajlarda Arzu Sabancı hakkında ağır küfürler ederek mesajlar yazmış Özge Ulusoy annesine. Daha önce de dediğimiz gibi istenmeyen gelin olduğu için Arzu Sabancı hakkında ileri geri konuşmuş bol bol.

Annesi hakkında bu mesajları gören Hacı Sabancı bir dakika bile düşünmeden Özge Ulusoy'dan ayrılmış.

Hatta çevresine de "Özge'nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim" diye de dert yanmış...

İşte o haber:

Hepimiz bu haberi gördüğümüzde biraz şaşırdık, ancak sonuçta ortaya atılmış bir iddia idi...

Ancak Hacı Sabancı bu haberi doğrulayan bir mesaj attı!

Biz şok! 😱

Annesi Arzu Sabancı hakkında yapılan yorumları affetmediğini bir kez daha belirtti...

Hem de çok ağır bir dille!

Özge Ulusoy cephesinden bu konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz!

🙄

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alpagut-han

6 SENEDİR TAKILDIĞI KADIN MANKEN NE KALİŞTESİ BEKLİYORDUN ACABA? HACI ABİ...

alpagut-han

ulan hacı o kadar rahat adamsın istediğin anda spor salonuna gider istediğin gibi rahat kafayla spor yaparsın BU GÖTÜN BÜYÜKLÜĞÜ NİYE HACI ABİ? AZICIK YEDİKLERİNİ ERİT SIÇ GÖZÜNÜ SEVİYİM...

futaba

ya bi gitsin. bi kız için ne kadar üzücü bi durum. sen 6 sene kızla gönlünü eğlendir sonra da anan istemiyo diye bi türlü evlenme. kız her şeyi demekte haklı. çok kibirli bi aile. neyiniz özgeden fazlaydı da kızı istemediniz? sizin oğlunuza manken özge çok bile! işte paranın çirkinliği dostlar. kendini herkesten üstün görme yanlışını beraberinde getiriyor. asıl kalitesiz kızın mesajlarını gizlice okuyan ve ana kuzusu olan hacıdır. özgeye bu konuda tam destek!!

alpagut-han

O ADAM O TİPLE O KADAR ZENGİN OLMASAYDI ACABA ÖZGE ULUSUOY BAKARMIYDI? HADİ ONLAR ZENGİN DİYE KİBİRLİ ÖZGE PARASI İÇİN BU ADAMA SENELERCE KATLANMIŞ ÖZGENİN YAPTIĞI NE??

futaba

yok hacı o iş öyle değil. adam ali ağaoğlu da değil sonuçta kendince bi tipi var. paran olunca kadınlara otomatikman yakışıklı da geliyorsun zaten. kaşın gözün daha bi güzel geliyo göze.. :D

alpagut-han

bende sana ondan bahsediyorum...parası olan birini görünce her kız yavşıyor her kızın dibi düşüyor ..yani anlayacağın burda tek suçlu hacı ağabey değil :D

futaba

saçmalama nu suçu ya. bu suç mu? başarılı bi insan görünce de aynısı oluyo. sokakta dilenenle ödül kazanmış birine mesela aynı gözle bakmazsın onu anlatmaya çalışıyorum. suç değil doğal bi şey demeye çalışıyorum. burada tek suçlu hacı, kusura bakma.

futaba

parası olan birini partner olarak seçmek suç değil. demek ki onun kriterleri o şekildeymiş. kaldı ki burada tamamen para da değil mesele. mesele soyismi. mesele sosyal statü değişikliği, saygınlık, sosyeteye giriş. yoksa özgenin de parası var ve o camiada tanışacağı çoğu insanın da var. ayrıca çok art niyetli bi yaklaşım bu 'parası vardı ondan adamla sevgili oldu' demek. bu suç olmadığı gibi kınanacak bir şey de değil. herkes dengiyle veya kendinden üstün biriyle birlikte olmaz ister. fiziksel olarak özge üstün statü anlamında da hacı. bunda garip bi durum yok.

nisa-ozer1

Güzelim Özge'nin bu adamda bulduğu şey ne acaba ?

unnecessary889

paraa

nisa-ozer1

Kadının paraya ihtiyacı mı var ?

alpagut-han

HACI SABANCI GİBİ BİR ADAM GELİP SANA YÜRÜSE SENDE ÖZGENİN BULDUĞUNU BULACAKSIN MERAK ETME....

nisa-ozer1

Herşey Özge'nin bulduğunu düşündüğünüz şeyden ibaret değil, merak etme.

alpagut-han

heyyyttttt aslan beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

biryerdebiri

Arzu Sabancı da yanlışlıkla canlı yayın açıp kadının birinin arkasından şişko zaten neyini sevsinler onun gibi konuşmalarla dedikodusunu yapmış ve uzun süre fotoğraflarını yoruma kapatmak zorunda kalmıştı. İnsanları aşağılayan ataerkil kibirli bir aile. Kendilerini sabancı oldukları için kaliteli sanıyorlar. Zaten özge yıllarca hacı yla sevgili olmakla kendi salaklığını da göstermiş oldu. Yani hepsi aynı seviyede. Ayrıca bunu yayınlayan magagenius sayfasının sahibi hanfendi de acun a toz kondurmayan şeyma yı gömen kompleksli bi tip bilinsin yani.

Görüş Bildir