Görüş Bildir
Haberler
Güzellik Dosyası: 4 Adımda Neden Makyaj Yapmalısın?

Güzellik Dosyası: 4 Adımda Neden Makyaj Yapmalısın?

Makyaj.com
18.08.2015 - 10:44

Makyaj, yüzyıllardır beri her kadının kendini güzel hissetmesinde rol oynayan en önemli etkendir. Her ne kadar sadelik ve doğallıktan yana da olsak, makyaj bir kadının olmazsa olmazıdır. Makyaj sayesinde,yüz hatlarını daha belirginliştirebilir, daha güzel gözükebilirsin, bu sebeple doğru makyaj yapmak çok önemlidir. Gideceğin yere ve zamana göre makyajını ayarlamalısın. Dozunda ve doğru uygulanmış makyaj ile bir çok kusurunu kapatabilir, bütün dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Neden daha güzel görünmek isteriz?

Her kadın olduğundan daha güzel gözükmek için makyaj yapar. Bunun altındaki sebep ise; özgüven. Makyaj yaptığımızda, kendimizi daha güzel ve daha mutlu hissederiz. Çünkü doğru bir kaç uygulama sayesinde, bütün gözleri üzerimize çevirebiliriz. Sadece dakikalarımızı alacak bu uygulamadan neden eksik kalalım ki?

Doğru makyaj

Her zaman yerine ve ortamına uygun makyaj yapmalısın. Örneğin, bir davete gitmeden önce kırmızı ruj sürmek için sabırsızlanıyorsun değil mi? Peki onu nasıl kombinleyeceksin? Makyajında bir tane star olmalıdır. Eğer kırmızı gibi canlı ve dikkat çeken rujlar sürüyorsan, göz makyajını sade tutmalısın. Makyaj yaparken yeniliğe ve değişime hazır olmakta yarar var. Bu yazın modası turuncu ruju denemedin mi yoksa?

Kendine güven

Her kadın doğuştan güzeldir. Herkesin yüzü birbirinden farklı ve dikkat çekicidir. Makyaj yaparak yüz hatlarını şekillendirip, vurgulamak istediğin yerleri ön plana çıkarabilirsin. Devamlı denemeler yaparak sana en çok yakışan makyajı keşfedebilir, kendini daha güzel hissedebilirsin! En önemlisi kendine güvendir. Doğru makyaj ile daha güzel görünüp, kendini daha mutlu hissedebilirsin. Bunun için illa yoğun makyaj yapmana gerek yok, sadece maskara kullanarak bile kendini daha özgüvenli hissedebilirsin.

Prenses gibi hisset

Kim kendini prenses gibi hisssetmek istemez ki? Sende makyaj sayesinde kendini prenses gibi hissedebilirsin. Bunun için büyük çabalar sarfetmene gerek yok. En sevdiğin rujunu sür, eyelinerını çek ve hazırsın. Unutma, sen çok özelsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
4
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aylin Özgür

ikinci gif bağımlılık yaratıyor insanın sürekli izleyesi geliyor

bootstrap will

Aynen, uzun süre izledim.

Pasif Kullanıcı

Kırmızı ruj kafi. Star :D