Görüş Bildir
Haberler
Günlük Burç Yorumuna Göre 29 Nisan Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Günlük Burç Yorumuna Göre 29 Nisan Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Sevgi Yiğit
28.04.2023 - 18:02

29 Nisan Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 29 Nisan Cumartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün çocuklarınla ilişkin ve aşk hayatın odağında olacak. Gün ortasında, partnerinle ve çocuklarınla ilişkin açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Keyifli, eğlenceli vakit geçirebilir ve partnerinden destek görebilirsin. Yalnız bir Koç burcuysan da yeni karşılaşmalar yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise ilişkilerinle ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Gün genelinde de evinle, ailenle ya da gayrimenkul konularınla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Ani kararlar alabilir, hızlı girişimlerde bulunabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün boyunca evin ve ailen odağında olacaktır. Gün ortasında, kendi sağlığın ve aile bireylerinin sağlığıyla açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Kendini iyimser, umutlu ve neşeli hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise ailenle iş birliği içerisinde olabilirsin. Gün genelinde de sürpriz karşılaşmalar yaşayabilir, sürpriz haberler alabilirsin. Ani seyahat planları da gündemine taşınabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün boyunca yakın çevrendeki kişiler, arkadaşların, sosyal hayatın ve iletişimin odağında olacaktır. Gün ortasında sosyal hayatın, iletişimin, haberleşmen, görüşmelerin yoğun ve keyifli olabilir. Yakın dostlarınla bir araya gelebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsin. Akşam saatlerinde ise ilişkilerle ilgili geri planda bazı düşüncelerin olabilir. Gün genelinde de maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Beklenmedik para girişlerin de olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün maddi konuların ve sağlığın odağında olacaktır. Gün ortasında kariyerin, kazançların ve sağlığın açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. İş girişimlerin için de öğle saatlerini değerlendirebilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal çevrendeki kişilerle iş birliği içinde olabilirsin. İletişiminin ve sosyal hayatının aktif olabileceği bir zaman dilimi seni bekliyor olacak. Gün genelinde de sürpriz karşılamalar yaşayabilir, şaşırabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün Ay, burcunda ilerliyor ve kendi ihtiyaçlarını ön plana çıkıyor. Kendine dönük olabileceğin ve motivasyonunun yüksek olabileceği bir gün senin için. Gün ortasında, uzun zamandır görmediğim tanıdıklarınla ve uzakta yaşayan yakınlarınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Seyahat, eğitim, yayıncılık ya da turizmle ilgili bazı gündemlerin de olabilir. Destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise ilişkilerin ve ortaklıklarınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Gün genelinde de işinle, sağlığınla ve geri planda yürüttüğün işlerle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün sağlık durumun ve geri plandaki konuların odağında olacaktır. Gün ortasında da geri planda yürüttüğün maddi işlerin, psikolojik ve fiziksel sağlığın açısından şanslı etkiler altında olacaksın. Kendini iyi ve umutlu hissedebilirsin.  Akşam saatlerinde ise uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla ya da yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili bazı görüşmeler yapabilir ve iş birliği içinde olabilirsin. Gün genelinde de sürpriz karşılaşmalar yaşayabilir, ani planlar ve programlar yapabilirsin. Hiç beklemediğin insanlardan da haberler alman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün sosyal çevren ve sosyal hayatın odağında olacaktır. Gün ortasında sosyal ilişkilerin, ikili ilişkilerin, özel ilişkilerin açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Partnerinden destek ve fayda görebilirsin. Yalnız Teraziler için ise yeni karşılaşmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde de iş birliklerini ve ilişkileri güçlendirebilirsin. Gün genelinde kariyerin, finansal konuların ve sağlığınla ilgili bazı güzel sürprizlerle karşılaşabilirsin. Hızlı ve harekete geçirici etkiler var. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün toplum önündeki görünürlüğün ve kariyerin odağında olacaktır. Gün ortasında kariyerin, işin ve sağlığın açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. İş girişimlerin açısından ve günlük işlerini halletmek adına değerlendirebilirsin. Kendi iyi ve neşeli hissedebileceğin bir zaman dilimi söz konusu. Akşam saatlerinde ise özel hayatın ve ilişkilerinle ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Gün genelinde de seyahat edebilir veyahut ani seyahat planları yapabilirsin. Uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla bir araya gelmen de mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün uzaktaki tanıdıkların, yurtdışı bağlantılı işlerin, eğitim hayatın ve seyahat planların odağında olacaktır. Gün ortasında uzakta yaşayan tanıdıklarınla, uzun zamandır görmediğin yakınlarınla bir arada olabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsin. Aşk hayatın ve yeni karşılaşmaların açısından da destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise işinle alakalı bazı görüşmeler yapabilirsin. Gün genelinde de işinle, psikolojik ve fiziksel sağlığınla ya da finansal konularınla ilgili birtakım girişimlerin, fırsatların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün finansal konuların ve sağlık durumun odağında olacaktır. Gün ortasındanda ailenin parasıyla ilgili destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Birtakım şansların, fırsatların ve para girişlerin olabilir. Gün genelinde ise aşk hayatın ve çocuklarınla ilişkin açısından birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Çocuğunla ya da partnerinle ani ve hızlı planlar programlar yapabilirsin. Yalnız bir Oğlak burcuysan da sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün boyunca ikili ilişkilerin, aşk hayatın, evliliğin ve ortaklıkların odağında olacaktır. Gün ortasında, yakın çevrendeki kişilerle ilişkilerin, ticari görüşmelerin ve özel hayatın açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Yakın dostlarınla, akrabalarınla görüşebilir ve onlardan fayda görebilirsin. Ticari görüşmeler yapman, uzlaşı sağlaman, sözleşme ve anlaşma imzalaman da mümkün. Gün genelinde ise aile bireylerinin sağlığıyla ilgili birtakım girişimlerin ve gündemlerin olabilir. Ani ve hızlı kararlar, planlar söz konusu olabilir. Günlük akışın hızlı ve yoğun olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün işin, sağlığın ve günlük işlerin odağında olacaktır. Gün ortasında, işin ve maddi kazançların açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. Para girişlerin ve kazanç fırsatların olabilir. Sağlığın açısından da olumlu gelişmeler söz konusu görünüyor. Akşam saatlerinde ise ticari görüşmelerin ya da özel ilişkilerinle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Gün genelinde de aşk hayatınla ilgili ani kararlar alabilir, sürpriz görüşmeler yaşayabilirsin. Partnerine sürprizler yapman da mümkün. Sevgiyle kal.

Çin Burcu yorumunuz için de şuraya alalım sizleri 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
1
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın