Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Güneş Koç Burcuna Girdi...Koç Burcunu Yeterince Tanıyor muyuz? İşte size A'dan Z'ye Koç Burcu Özellikleri...

-

Güneş, her yıl 20-21 Mart’ta Koç burcuna girer ve ilkbahar mevsimini başlatır.

Burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç burcu, ateş elementinden, öncü nitelikler taşır. 21 Mart-20 Nisan arasında doğan kişiler Koç burcudur... 

Sizin burcunuz ya da yükselen burcunuz Koç mu? Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız ya da çocuğunuz Koç burcu mu? Onun özelliklerini merak ediyor musunuz?

1. KOÇ BURCU ve ÖZELLİKLERİ

Koç’ların en belirgin özellikleri cesur, girişken, kendine güvenli, meraklı ve sabırsız olmalarıdır.

2. YÜKSELEN KOÇ BURCU

Yükselen burcu Koç olan kişiler genellikle enerjik, atılgan, aceleci ve hırslı kişilerdir.

3. KOÇ BURCU KADINI

Koç burcu kadınları, enerjik, hırslı, tutkulu ve çekici kişilerdir. Çok cazibelidir ve bulunduğu ortamlarda dikkat çekmeyi başarır.

4. KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç burcu erkeğinin mutlu olabilmesi için sevdiği bir işle ilgilenmesi gerekir. Bunun yanı sıra enerjisini dengelemek için mutlaka bir spor dalıyla da uğraşması faydalı olur.

5. KOÇ BURCU ÇOCUĞU

Koç burcu çocukları, yönetici gezegenleri Mars’ın etkisiyle hareketli, enerjik, sabırsız ve çabuk öfkelenebilen çocuklardır.

6. ARKADAŞ OLARAK KOÇ BURCU

Koç burçları her zaman yeni kişilerle tanışmak isterler. Yüzeysel arkadaşlıklar konusunda çok hevesli olsalar da gerçek dostluklar onlar için önemlidir.

7. KOÇ BURCU AŞK VE CİNSELLİK

Beğendikleri ve ilgi duydukları kişiyle hemen ilişki kurmak isteyebilirler. Hevesli ve cesur bir yapıları vardır. Partnerinin kendisini ona adamasını bekleyebilirler.

8. KOÇ BURCU VE DİĞER BURÇLAR

Koç burçları diğer ateş grubu mensubu Aslan ve Yay burçlarına karşı doğal bir çekim hissederler.

9. KOÇ BURCU VE SAĞLIK

Baş ağrısı, migren, yüksek ateş gibi problemler daha sık görülebilir. Koç burçlarının enerjileri yüksektir, sabırsız, düşüncesiz ve ani hareketler nedeniyle kaza ve sakarlıklara çok yatkındırlar.

10. KOÇ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Öncü nitelikleri nedeniyle yeni işler başlatmayı, girişimde bulunmayı severler. Bulundukları ortamda lider pozisyonuna yükselip çevresindeki kişileri yönetmek isterler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir