Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görünce Mıncıklamak İsteyeceğiniz Beyaz Aslan ve Kaplanın Şirin Yavruları

 > 
115PAYLAŞIM

Bu bebekler mıncıklanmaz mı hiç!

Kaynak: http://www.omgfacts.com/lists/15296/A-Wh...

Bu gururlu anne ve babanın isimleri Ivory ve Saraswati. Bu güzel canlılar, dünyadaki ilk beyaz ligerların ebeveynleri oldular.

Karşınızda Yeti, Odlin, Samson ve Apollo!

Bu sevimli yavruların dünyaya gelmesini sağlayan, perde arkasındaki isim Dr. Bhagvan Antle oldu. Barınağında beyaz bir aslan ve beyaz dişi bir kaplanı olan Dr. Antle ve ekibi, dikkatli bir melezlemeyle bu ufaklıkların dünyaya gelmesini sağladı.

Bu da minik ligerların amcası Herkül. Kendisi dünyanın en büyük kedisi sıfatını elinde tutuyor. Görünüşe göre bu, ailenin ilk rekoru olmakla kalmamış.

Beyaz ligerların melezleme yapılmadan, vahşi doğada da doğmaları mümkün aslında; fakat bugüne kadar dünyanın hiç bir yerinde rastlanmamış. Ayrıca coğrafi konumları da göz önüne aldığımızda, bu olasılık epey düşük olacaktır.

Dünyada bilinen 1000 liger olmasına karşın bu aile bir ilke imza atıyor ve ilk beyaz ligerları dünyaya getiriyor. Beyaz aslan ve kaplanların da nadir bulunan hayvanlar olduğunu söylersek, bu minik yavrular tam anlamıyla eşsiz yaratıklar oluveriyor. Ne kadar sevimli olduklarından bahsetmiyoruz bile!

Şirinlik abidesi bu yavrular!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru1uzun

Çok şirin görünüyorlar :)

xyzbilal

o değilde Türkçe nasıl isimlendireceğiz. Aslanın AS ı Kaplanın LANı mı Yoksa Kaplanın KAPı, Aslanın LANı nı mı alarak birleştirip isim oluşturacağız. KAPSLAN mı desek yoksa..

simurggul

Yeti kar canavarının adı değilmiydi ya.Hiç olmamış bu yavruya bu isim. :D

meaculpa

doğal ortamda değil başlarım ben böyle işe ....

menemen

bu tur melezler kısır olmuyor mu ?

feyk

kisir oluyor. birinci kusakda ureyebilse bile, ikinci ucuncu kusakda ureyemiyor. ayrica pek cok genetik kusur ve hastaliga acik oluyor. zaten boyle olmasa kaplan ile aslan ayni tur kabul edilir. biolojide turun tanimi budur. sonraki kusaklarindada uremeye devam eden saglikli dol verebilen bireyler ayni tur kabul edilir.

menemen

o kadarını da biliyorum canım iyice cahil muamelesi yapıyorsun bana :)

feyk

estafurallah. ne bilip ne bilmedigini nerden bilebilirim. bir soru sordun, detayli cevapladik.

menemen

yok yani tür konusunu herkes bilir diye düşünüyordum ama :) neyse yaa tesekkurler

Görüş Bildir