Gitmediği Yerleri Photoshop Yapmaya Başlayan Şeyma Subaşı'nın Boşanma Sonrasındaki İlginç Gündemleri

-

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı boşandılar ama magazin dünyasında gündem olmaya ayrı ayrı devam ediyorlar. Şimdi Şeyma cephesinde yaşanan ilginç olaylara özet geçerek bir göz gezdireceğiz. Buyurun...

Bir elinde coconut, bir elinde ananasla Ibiza senin, Mikonos benim gezerek böyle bir hayatın varlığından haberdar etmişti bizi Şeyma Subaşı. Ancak o zamanlar soyadında bir de "Ilıcalı" vardı.

Şimdi o Ilıcalı değil, onu tanıdığımız Subaşı olarak yoluna devam ediyor. Gerçi Acun'dan boşandıktan sonra da adını hemen hemen her gün başka bir gündemle duyar olduk.

Mesela kızları Melisa'nın velayetini baba Acun Ilıcalı aldı. Açıklamalar yaptılar ancak çoğu kişi durumu tam olarak anlayamadı. Hayırlısı olsun, Melisa için en iyisi neyse o olsun dedik devam ettik.

Tabii bu arada boşanmanın hemen ertesinde taş gibi İtalyan Guido Senia ile de birlikte oldukları anlaşıldı. Zaten Şeyma da bu konuda pek çekinmiş görünmüyordu...

Zira onları birlikte gördüğümüz birçok fotoğraf ortaya çıktı zaman içerisinde.

Pek karla haşır neşir görmediğimiz Şeyma, kayak yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşınca halkımız Guido'yu ışık hızıyla bağrına basarak "enişte" dedi.

Söz konusu fotoğraf bu.

Gudio'nun "Oh oh oh" yorumu açıkçası şaşırttı çünkü çok evrensel olan bu kelime zincirini tam olarak çözemedi kimse. Yine de iyi bir şey olduğu belliydi sanki. Hemen biri çıkıp "Enişte" diyiverdi işte gördüğünüz gibi.

Safım Guido da "Arkadaşlar hepinizi seviyorum ama enişte ne demek?" diye sordu. Hadi buyurun...

Gudio ve Şeyma aşkına işte böyle gereksiz bir şekilde dahil olduk yine. İnanın, hiçbirinin bizi düşünerek gülümsediğini sanmıyorum, UMURLARINDA BİLE DEĞİLİZ VE SİZ ADAMA ENİŞTE DEDİNİZ!

Neyse onların aşkı şöyle bir sınır ötesinde dursun, biz bize yakın kısımda yaşananlara bakalım çünkü başka şeyler de oldu.

Bu arada Şeyma'nın yeni bir kitap çıkartacağı haberi de gündeme bomba gibi düştü. Twitter'da TT listelerine girdi konu.

Şeyma Subaşı'nın yeni çıkartacağı kitaba aşırı yaratıcı isim önerileri yağmaya başladı. Bunlar sadece en iyi iki tanesi. :)

Kitap olayının da gündemi geçti gitti, dün başka bir şey oldu. Şeyma Subaşı, Kapadokya'da balonların uçtuğu bir fotoğrafı paylaştı... :)))))))))))) Durun anlatıcam bir saniye...

O fotoğrafın orijinali bu arkadaşlar. Ekim 2018'de Ibıza'dan paylaşılmış bir fotoğraf. Sadece kendini fakir hisseden bizim gibilerin yapabileceği bu photoshop çalışması şaşırtmadı desek yalan olur.

Sosyal medyanın da diline düşmeyeceksin işte...

Böyle bakınca Şeyma Subaşı'nın evde taş kaynatıp içtiğini düşünenlere ise güncel bilgi verelim: Kendisi şu an Milano'daki Fendi defilesinde. Olsun, yine de biz o photoshop'u gördük mü? Gördük! Hadi eyvallah...

ahjsajhaagahggdasjdafg

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzd1

kitap yazmış ya şok oldum görünce

fenni-sunnetci

hemen hergun abuk,subuk fotolarini paylasip unune un katmaya calisan elestirilir.adam gibi citir citir yesin parasini istedigi erkekle istedigi yerde olabiir bana ne !!kadinlik ustunden savunmak ta ne ola ki.ustelik nafaka denilen igrenc bir gelirle yasiyor.

iamanahita

''Metres/Orospu/Kahpe/Nafakacı/Niteliksiz/Vasıfsız/Kötü kadın/Kötü Anne ve daha aklıma gelmeyen onlarcası. Ama bir gün de, ne burada ne da başka bir yerde Acun'a Pedofili, evli ve çocuklu olmasına, üzerine 2 çocuk daha yapmasına rağmen şerefsiz dediğinizi görmedim. Boşandıktan sonra uçuk nafakalar alan kadınlar olmasına rağmen (nafakayı desteklemiyorum) şu kadının aldığı nafaka kadar konuşmadınız. Her sevgilisinden ayrılanın hayattan ders çıkarıp kitap yazdığı bir ülkede Nilgün Bodur bile bu kadar eleştirilmedi yahu. Niteliksiz veya vasıfsız olabilir evet ama neticede hiç birimiz atom parçalamıyoruz. İlkokul mezunlarının vekil olup, lise mezunlarının cumhurbaşkanı olduğu bir ülkede niteliğini ve vasfını eleştirebileceğiniz tek kişi Şeyma Subaşı mı gerçekten?

domalt-trump

Lan ne uğraştınız şu kadıncağızla be. Keşke sizin vergilerinizle altlarına makam arabaları, hanlar hamamlar çeken, sizin verginizle kuzenine düğünde pırlanta set takan oy verdiğiniz belediye başkanlarıyla uğraşsanız. Kadın kimsenin hakkını yemiyor, kimsenin vergisini çar çur etmiyor. Yemin ediyorum dünyanın en vasıfsız milletiyiz.

bseozyrt

Aşagıda bu kadını ciddi ciddi savunanlar var.. Bu ne kadar zavallı bir insan ise siz en az ondan 10 kat daha zavallısınız.. Şu kahpenin haberlerini yapan tüm medyanında Allah belasını versin.

Görüş Bildir