Gerçekten Hiç Aşık Oldun mu?

-

Aşka inananlardan mısın, yoksa kendini aşka tamamen kapatanlardan mı bilmiyoruz ama, bu duyguyu daha önce tadıp tatmadığını çok iyi biliyoruz! Bakalım, sen gerçekten aşık oldun mu?

1. Etrafındaki insanların seni telefon ekranına bakıp gülümserken yakaladığı oluyor mu?

2. Aşık olduğun ya da olacağını düşündüğün insanda hangisi olmak zorunda?

3. En uzun ilişkin ne kadar sürdü?

4. Peki, sence ruh eşi diye bir şey gerçekten var mı?

5. Sence bir insan, hayatında kaç kez aşık olur?

6. Hadi bize doğru söyle: aşık olduğunu düşündün mü?

Evet, evet, evet!
Hissettiklerimin aşk olmasını umdum desem daha doğru olur.
Bu hisse aşk denir mi bilmiyorum...
Aşk mı, o da ne?

7. Aşk nasıl bir şey?

8. Son olarak, keşke bu ilişkinin bir parçası ben olsam dediğin çifti seç!

Asya ve İlyas
Rose ve Jack
Clementine ve Joel
Melek ve Yaşar Usta

Sen aşkın kitabını yazmışsın!

Bu testi yaparak sana ayıp etmişiz, affet... Sen aşkı bütün hücrelerinde yaşamışsın. Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin aşkları seninkinin yanında anlamını yitirir. Sen bu duyguyu öyle yüceltmişsin ki içinde, bununla bir bütün olmuşsun artık. Bu senin her zaman içinde olacak bir şey, çünkü vazgeçmek asla sana göre değil. Kavuşur musun, ayrı mı düşersiniz bilemeyiz ama; duygularına karşılık bulacağını umuyoruz. Hatta belki de, şu an tam da içindesin!

İnceden yanıkmışsın!

Sen aşkı hissetmiş, ama korkuların sebebiyle kendini biraz geri çekmişsin. Bu durumda aslına bakarsan evet, gerçekten aşık olmuşsun diyebiliriz. Sanıyoruz ki üzülmekten fazlasıyla korkuyorsun. Kaybederim ve sonunda ben üzülürüm korkusuyla da kendini biraz geride tutmuşsun. Ama bize sorarsan bu bir şeyi değiştirmez. Kendini sakınırsan sonunda daha fazla üzülme ihtimalin var. Bu duygu herkese nasip olmaz, tadını çıkarmalısın!

Sen aşık olmaktan korkuyorsun!

Sen, daha çok mantık insanısın. Bu yüzden seni kontrolden çıkaracak duygulardan kaçmaya çalışıyorsun. Her şey mantığına sığmalı ve senin kontrolünde olmalı sana göre. Ama bu işler öyle olmuyor tabii ki. Ne kadar kendini korumaya çalışırsan o kadar gafil avlanabilirsin. Ve ne kadar kaçıyor olsan da, bizce dolu dolu bir aşk yaşayacaksın bir gün.

Aşk sandığın bir yanılgıymış!

Acı gerçekleri aniden yüzüne vurmak istemeyiz ama, sen hiç aşık olmamışsın! Belki aşık olduğunu düşündüğün oldu, ama bunlar senin gerçek hislerin değildi. Bu söylediklerimizden sonra hiç üzülmemelisin, bu demek oluyor ki ileride gerçekten aşık olacaksın! Duygusallığını bir yana bırakıp güzel günleri beklemeye koyulmalısın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
puyanekinsu

inceden yanıkmışsın... 😄

pedro-pascal

Sen aşkın kitabını yazmışsın! Bu testi yaparak sana ayıp etmişiz, affet... Sen aşkı bütün hücrelerinde yaşamışsın. Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin aşkları seninkinin yanında anlamını yitirir. Sen bu duyguyu öyle yüceltmişsin ki içinde, bununla bir bütün olmuşsun artık. Bu senin her zaman içinde olacak bir şey, çünkü vazgeçmek asla sana göre değil. Kavuşur musun, ayrı mı düşersiniz bilemeyiz ama; duygularına karşılık bulacağını umuyoruz. Hatta belki de, şu an tam da içindesin!

umutcanceylantr

Aşkın kitabını yazmışım..

xxkittycornxx

inceden yanıkmışsın çıktı bana ve helal olsun tam beni buldu!!

hilalgibi

Aşk sandığın bir yanılgıymış! Doğru, ben kafamda yarattığım adama aşık oldum.Aşıkken doğruyu yanlışı ayırt edemiyorsun maalesef.

Görüş Bildir