Gerçek Survivor’lar Buraya: Survivor Elemelerini Geçip Adaya Gidebilecek misin?

-

Survivor macerası senin için başlamak üzere, ama önce elemeleri geçmen lazım! Hazırsan başlıyoruz: Bakalım elemeleri geçip adaya gidebilecek misin?

Önce elbette başvuru formunu doldurman lazım, hazırsan formdan birkaç soru ile başlayalım: Düzenli olarak spor yapıyor musun?

Yapmıyorum, ama yalan söyleyeceğim: Evet der geçerim!
Arada yapıyorum ama sayılmaz galiba.
Dürüst olmak lazım: Yapmıyorum.
Elbette, haftada en az üç gün düzenli spor yaparım!

Yüzme biliyor musun peki? Adada yaşayacaksın sonuçta!

Batmıyorum yani suda...
Herkes kadar yüzüyorum.
Dubalara kadar yarışan ekiptenim ben, iyi yüzerim!
Profesyonel olarak yüzüyorum zaten!

Üç kelime ile kişiliğini tarif etsen bize hangisini seçerdin?

Hırslı, çalışkan ve ciddi!
Eğlenceli, sosyal ve komik!
Sakin, uyumlu ve iyimser!
Tutkulu, sert ve azimli!

Formu tamamlamadan bir de fotoğraf yüklemen lazım: Nasıl bir fotoğraf yükleyeceksin?

Selfieee elbette! Güzel çıktığım ama.
Arkadaşlarımla bir grup fotoğrafı yükler kendimi yuvarlak içine alırım.
Bol photoshoplu vücudumun güzel göründüğü boydan bir fotoğraf.
Boydan vücut hatlarımın belli olduğu photoshopsuz bir fotoğraf.

Form kısmı bitti ve seni ilk görüşmeye çağırdılar: Nasıl bir kıyafet tercih edeceksin?

Beni çekici gösteren bir şeyler giyerim.
Sportif şeyler giyerim, eşofman falan.
Sıradan giyinirim, kot tshirt.
Biraz şık olmaya özen gösteririm, sport casual fena olmaz.

Mülakat sırasında sana çok klasik bir soru sordular: Issız bir adaya gitsen yanına sadece bunlardan birisini alacak olsan hangisini seçersin?

Kürek
Telefon
Çakı
Olta

Bir de şunu sordular sana: Adaya gittiğin zaman evine dair en çok neyi özlersin?

Yemekleri
Arkadaşlarımı
Ailemi
Teknolojiyi

Bir de şunu öğrenmek istediklerini söylediler: Kendini bir hayvana benzetecek olsan bu hayvan bunlardan hangisi olurdu?

Kurt
Yılan
Aslan
Panda

Görüşmeden ayrılırken sana sence seçilip seçilmeyeceğini sordular: Ne cevap vereceksin?

"Kesin seçilirim" derim. Benden daha iyisini bulamazlar.
"Emin değilim ama büyük ihtimalle seçilirim" derim, çok abartmamak lazım.
"Diğer adayları bilmediğim için yorum yapamam" derim, açık ve net!
"Kesin seçilmem" der ve buruk bir gülüş atarım.

Görüşmeyi de geçtin ve seni telefonla arayıp son bir soru sormak istediklerini ve senin cevabına göre yarışmaya alacaklarını söylediler. Soru şu: Adada biriyle yakın arkadaş oldunuz diyelim, fakat onun performansı çok düşük ve takımı da kötü etkiliyor. Eleme akşamında onun adını yazar mısın?

Yazarım, takımın performansı söz konusu sonuçta.
Yazmam, arkadaşımı satmam.
Emin değilim, başka aday yoksa mecburen yazmak zorunda kalabilirim.
O anki psikolojime çok bağlı, hiç bilmiyorum şu an.

Seçilemedin!

i.pinimg.com

Giydiğin kıyafetleri fazla iddialı buldular ve senin amacının yarışma değil de kendini göstermek olduğunu zannettiler. Elbette sen öyle düşünmemiş olabilirsin ama kıyafet seçimin maalesef durumu bu şekilde gösterdi. Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var: Bir yarışmacı olmasan bile Survivor finaline gitme şansın olduğunu biliyor muydun? “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Seçilemedin!

Gerçekten adaya giderken telefon mu almak istedin yanına? Orada işine yarayacak bir sürü seçenek vardı ama sen telefonu seçtin... Bir kere adada telefon nasıl çeksin? Hadi çekti diyelim, şarjın bittiğinde ne yapacaksın? Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var: Bir yarışmacı olmasan bile Survivor finaline gitme şansın olduğunu biliyor muydun? “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Seçilemedin!

Ailen, arkadaşların ve hatta en temel ihtiyacın yemek bile umrunda olmadı ama sen teknolojiyi özlemeyi seçtin öyle mi? İlginç tabii, ama maalesef bu seçimin seni Survivor'a götüremedi! Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var! “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Seçilemedin!

Üzgünüz ama Survivor adasında minnoş bir panda olmak işe yaramıyor! Yırtıcı olman lazım, güçlü olman ve hayatta kalma mücadelesinde kendini daima kanıtlaman lazım! Panda bunun için hiç de doğru bir seçim değildi, neyse artık. Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var! “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Seçilemedin!

Senden daha öz güvenli olmanı bekliyorlardı, fakat sen korkak bir cevap verince aradıklarının sende olmadığını düşündüler ve seni seçmemeye karar verdiler. Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var! “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Seçilemedin!

Belirsizlik hoşlarına gitmedi! Kendinden daha emin ve net bir cevap vermeni bekliyorlardı. Neyse bir dahaki sefer için aklında bulunur bu artık! Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var! “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Tebrikler!

Gerçekten tebrikler! Tüm elemeleri geçtin ve adaya gidecek insanlardan biri olmayı başardın! Demek ki gerçekten katılsan elemelere bir şansın olabilirmiş! Ama hiç üzülme, çünkü hala şansın var! “Nasıl?” dediğini duyar gibiyiz. Tabii ki ETS Tur’un çekilişi sayesine, şimdi etstur.com, odamax.com veya ucuzabilet.com sitelerine üye ol, Survivor finaline katılma şansı yakala! Ben zaten üyeyim diyorsan üyelik bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılabilirsin!

Survivor'a gitmek için hala bir şansın var!

Survivor'a gitmek için hala bir şansın var!

Survivor'a gitmek için hala bir şansın var!

Görüş Bildir