Gerçek Aşkını Bulabilecek misin?

176PAYLAŞIM

Bu teste göre bakalım gerçek aşkını bulabilecek misin?

Haydi testi çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, arkadaşlarınızla kendi ilişkinizin detaylarını konuşup anlattığınız oluyor mu?

4. Peki en son ne zaman kendine bir şeyler almak için alışverişe çıktın?

Bu hafta
Birkaç hafta önce
1- 2 ay önce
Çıkmayalı 3 aydan fazla olmuştur.

5. Sence de en büyük aşklar nefretle mi başlar?

6. İleride evlendiğin kişiyle birlikte balayına gidecek olsanız buralardan nereyi tercih ederdin?

İtalya
Fransa
Tayland
İngiltere
İspanya
Amerika

7. Ve son olarak, bize burcunu söyle bakalım.

Çok yakın zamanda gerçek aşkına bulacaksın!

Kalbin daha önceleri çok ama çok kırılmış. Ne zaman birini hayatına almak istesen, sonuç hep hüsranla sonuçlanmış. Bundan dolayı kendini o kadar kapatmışsın ki uzun süredir bir ilişki yaşamıyorsun. Yani yaşıyorsan da gerçek anlamda bir ilişki değil. Çünkü hiçbir şey hissetmiyorsun. Aşkın varlığına inanan bir insansın. Ve aşkın getirdiği heyecanı, tutkuyu, endişeyi  kimsede yaşamıyorsun. Aslında hayatına bir sürü insan giriyor. Fakat hiçbiri ama hiçbiri istediğini vermiyor. Ya aşktan anlamıyorlar ya da  basit bir şeymiş gibi yaşıyorlar. Bu da doğal olarak seni hayal kırıklığına uğratıyor. Ama merak etme çok ama çok yakın bir zamanda istediğin o gerçek aşk seni bulacak. Sadece bu süreçte sabretmesini bilmelisin. E güzel şeylerin yaşanabilmesi için bazı şeylere katlanmak gerekiyor. Bu dünyanın acımasız gerçeği olsa da durum bundan ibaret. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Hiç beklemediğin bir anda gerçek aşk karşına çıkacak ve şaşkınlığa uğrayacaksın. Buna çok az bir süre kaldı!

Aslında gerçek aşkını çoktan bulmuşsun!

Geçmişine şöyle bir baktığında aslında gerçek aşkını bulduğunu fark edeceksin! O senin çok yakınlarında ve tanıdığın biri fakat sana duygularını açabilmek için doğru zamanı bekliyor. Sen gerçek aşkı çok uzaklarda ararken aslında çok yakınında olduğunun farkında bile değilsin. Belki şu anda değil ama birkaç ay içerisinde gerçek aşkına kavuşacaksın. Kavuştuğun anda ne kadar da yakınında olduğunu ve göremediğini fark edeceksin. İnsan bazen en yakınındaki kişiyi göremez. Ama yakın zaman içinde onu gördüğünde öyle şaşkına uğrayacaksın ki bunca zamandır başkaları için uğraştığına pişman olacaksın. Özellikle geçmişte başkalarına aşık olduğunu zannedip, kendini üzdüğün aklına gelecek ve şöyle bir iç çekeceksin. Doğru insanı bulduğunu anlayacak bundan sonra mutlu olacağını hissedeceksin. Bunca zamandır aradığın ruh eşini bulmanın sevinciyle ona sımsıkı sarılacaksın. Anlayacağın çok ama çok şanslısın. Çünkü etrafındaki insanlar ruh eşini bulmaya çalışırken sen çoktan bulmuş olacaksın. O yüzden başkaları yüzünden üzülmek yerine etrafındaki insanlara tekrar bakmalısın. Çünkü sana karşı deli gibi hisleri olan birini tanıyoruz. 😌

Gerçek aşkını bulacaksın ama biraz sabretmelisin!

Aşka olan inancını artık kaybetmişsin. Bu yüzden senin işin gerçekten çok zor gibi görünüyor.  Kolay kolay gerçek aşka ulaşamayacaksın. Bunun asıl nedeni ise senin insanlara kolay kolay güvenememenden kaynaklanıyor. Karşına o kadar çok yanlış insan çıkmış ki, doğru insanın olabileceğinden biraz şüphe ediyorsun. Ne zaman biriyle tanışsan veya konuşsan söyledikleri şeylere hiçbir şekilde inanmıyorsun. Çünkü geçmişe dair hala içinde yaraların var. Bunları aşıp kendini yeni birine adamak istiyorsun. Fakat bunun ne kadar zor olduğunun da farkındasın açıkcası. O yüzden karşına doğru insan çıksa bile geçmişe takılı kaldığın için onu kaybedebilirsin. Artık kendine çeki düzen vermeli ve seni hak etmeyen insanlar için kendini üzmemelisin. Geçmişte yaşadığın hayal kırıklıklarını ardında bırakmalısın. Çünkü sen hiçbir zaman ileriye bakamaz ve yolunu bulamazsın. Karşına çıkan şansları kaybetmemek ve gerçek aşkını bulmak için geçmişi silmenin tam da zamanı!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-hulya-serbes

bana göre doğru çıktı

gamerbrn

kim lan aslinda coktan buldugum gercek askim

hulya-yakisilier

gerçek aşkını bulacaksın ama biraz sabretmelisin

suleyman-coskun3

Kalbin daha önceleri çok ama çok kırılmış. Ne zaman birini hayatına almak istesen, sonuç hep hüsranla sonuçlanmış. Bundan dolayı kendini o kadar kapatmışsın ki uzun süredir bir ilişki yaşamıyorsun. Yani yaşıyorsan da gerçek anlamda bir ilişki değil. Çünkü hiçbir şey hissetmiyorsun. Aşkın varlığına inanan bir insansın. Ve aşkın getirdiği heyecanı, tutkuyu, endişeyi kimsede yaşamıyorsun. Aslında hayatına bir sürü insan giriyor. Fakat hiçbiri ama hiçbiri istediğini vermiyor. Ya aşktan anlamıyorlar ya da basit bir şeymiş gibi yaşıyorlar. Bu da doğal olarak seni hayal kırıklığına uğratıyor. Ama merak etme çok ama çok yakın bir zamanda istediğin o gerçek aşk seni bulacak. Sadece bu süreçte sabretmesini bilmelisin. E güzel şeylerin yaşanabilmesi için bazı şeylere katlanmak gerekiyor. Bu dünyanın acımasız gerçeği olsa da durum bundan ibaret. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Hiç beklemediğin bir anda gerçek aşk karşına çıkacak ve şaşkınlığa uğrayacaksın. Buna çok az bir süre kaldı!

ozaltinbuket336

Gerçek aşkını bulacaksın ama biraz sabretmelisin! Aşka olan inancını artık kaybetmişsin. Bu yüzden senin işin gerçekten çok zor gibi görünüyor. Kolay kolay gerçek aşka ulaşamayacaksın. Bunun asıl nedeni ise senin insanlara kolay kolay güvenememenden kaynaklanıyor. Karşına o kadar çok yanlış insan çıkmış ki, doğru insanın olabileceğinden biraz şüphe ediyorsun. Ne zaman biriyle tanışsan veya konuşsan söyledikleri şeylere hiçbir şekilde inanmıyorsun. Çünkü geçmişe dair hala içinde yaraların var. Bunları aşıp kendini yeni birine adamak istiyorsun. Fakat bunun ne kadar zor olduğunun da farkındasın açıkcası. O yüzden karşına doğru insan çıksa bile geçmişe takılı kaldığın için onu kaybedebilirsin. Artık kendine çeki düzen vermeli ve seni hak etmeyen insanlar için kendini üzmemelisin. Geçmişte yaşadığın hayal kırıklıklarını ardında bırakmalısın. Çünkü sen hiçbir zaman ileriye bakamaz ve yolunu bulamazsın.

ozaltinbuket336

Karşına çıkan şansları kaybetmemek ve gerçek aşkını bulmak için geçmişi silmenin tam da zamanı!

Görüş Bildir