Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Flört İnsanı mısın Uzun İlişki İnsanı mı?

-

Haydi başla :)

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın?

3. Az insan çok huzur mu sence?

4. Aşkı temsilen bir kalp seç bakalım.

5. Peki bu güllerden hangisinin rengini beğendin?

6. Aşk insanın canını yakar diyenlerden misin?

Aşık olduğun kişiye göre değişir.
Kesinlikle!
Asla!
Zaman zaman can da yakar mutluluktan havalara da uçurur.

7. Aşkıyla can yakan dizi karakterlerinden birini seç bakalım şimdi de.

Eyşan / Ezel
Bihter / Aşk-ı Memnu
Emir / Kara Sevda
Kerem / Güneşi Beklerken

8. Günümüz ilişkileri hakkında ne düşünüyorsun?

Rezalet!
Bi' şey düşünmem mi gerekiyor?
Aşkı iyice basitleştirdiler.
Gayet tutkulu ve güzel bence.

9. Sevgilin var mı?

10. Son olarak günün çoğunu nerede geçiriyorsun?

Okul falan işte
Çalışınca haliyle işyeri :)
Evde boş boş takılıyorum.

Flört insanısın!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle flört insanısın. Flörtün o tatlı, heyecanlı zamanları senin bir ilişkide en sevdiğin dönem. Çünkü uzun ilişkilerde alışmışlıkla beraber tarafların birbirini kaybetme korkusu ortadan kalkıyor. Bu da ilişkiyi basit ve çekilmez bir hale getiriyor. İki taraf da zamanla aşklarını kaybediyorlar. İşte bunlar tam olarak senin düşüncelerin... Bize sorarsan kesinlikle haklısın bu şekilde düşünme konusunda. Çünkü gerçekten bu dediklerin zamanla oluyor. İlişkide heyecanın kaybolması demek senin de gitme vaktin demek. Karşındaki insanla daha fazla vakit geçirmek istemiyorsun. Sana boş bir zaman kaybı gibi geliyor. Senin aradığın şey heyecan... Ayrıca uzun ilişki büyük sorumluluklar ister. Sen bu konuda da pek istekli değilsin. Yani sorumluluk almayı pek sevmiyorsun. Bir insanı tamamiyle hayatının merkezi yapmak istemiyorsun ya da 7-24 o kişiyle vakit geçirmek istemiyorsun. Bazen uzaklaşıp kendi başına kalmak senin çok hoşuna giden şeylerden biri mesela. Bunu da uzun ilişkide yapabileceğini düşünmüyorsun çünkü çoğu insan bunu ayrılık olarak nitelendiriyor. Bu konudaki düşüncelerin birçok insana ters gelse de biz seni anlayabiliyoruz. Yalnız dikkat etmen gereken ufak bir nokta var o da karşındaki insanının kalbini kırmaman. Yani ilişkiden beklentinin ne olduğunu, uzun ilişkinin sana göre olmadığını ona en başında anlatmalısın. Yoksa işler sarpa sarar ve suçlu sen olursun.

Uzun ilişki insanısın!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle uzun ilişki insanısın. Hayatın boyunca hep sevmek ve sevilmek istedin. Buna da uzun ilişkiyle sahip olabileceğini düşünüyorsun. Ayrıca sen sevdiği için fedakarlıklarr yapmaktan çekinmeyen birisin. Birine kendini adamak, biriyle bir ömür geçirmek senin için çok güzel şeyler. En büyük hayallerinden biri de aile kurmak değil mi zaten? Çocukların ve eşinle bir ömür geçirmek istiyorsun. Flört olayının sonsuza kadar sürmesi seni pek tatmin eden bir şey değil. Yani bir sonucu yok çünkü. Sürekli hayatına başka başka insanları almak pek senlik değil. Sen sadık olmayı, bağlanmayı seven birisin. Hayatına da bir kişiyi alıp onunla yola devam etmek istiyorsun. Aşık olmanınn özel bir şey olduğunu ve bunu bir kere yakaladın mı, bir daha bırakmak istemiyorsun. Zaten bu uğurda da ilişkini devam ettirebilmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Bu konuda sorumluluklarını çok iyi bilen birisin. Ayrıca çok da olgun bir insansın. Hayatına giren kişiye de bunu hissettiriyorsun zaten. İnsanın seni tanıdığı zaman bırakması gerçekten çok zor. Kendin bağlandığın kadar karşı tarafı da çok iyi bir şekilde bağlıyorsun kendine. Burada bağlılıktan kastımız, sınırların fazlaca aşıldığı saplantı değil tabii ki. Sınırlarını bilerek sevgi ve mantık çerçevesinde olan bir bağlılık. Flört senin için uzun bir ilişkinin ilk adımı. Yani bir sürü insanla yaşanacak bir şey değil. Her zaman kendini birine adamayı planladın. Umarız da isteğin bu yönde gerçekleşir :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gozlerimkapaniyor

behlül ne kötü bir insandı ya kadını kaç kez kaçalım demesine rağmen yalnız bıraktı edepsiz korkak herif puh

emin-balandi

Kardeşim ben yerli dizi izlemek zorunda mıyım, neden öyle sorular soruyorsunuz ya hu!

Gizli Kullanıcı

Flört insanı; o ne be konu mankeni gibi

orhan-ulusoy

Flört insanısın!

deniz_canfeda

Tabi ki de uzun ilişki insanıyım. Eğer karşımdaki ciddi düşünmüyorsa o ilişkiye asla başlamam. Aşk bir iki gün tavşanlar gibi koklaşıp flörtleşip sonrada sen yoluna ben yoluma diyebileceğin bir şey değildir.

Görüş Bildir