Görüş Bildir
Haberler
Flickr'ın Yeni Uygulaması 360 Derecelik Fotoğraflara Yeni Bir Soluk Getiriyor

Flickr'ın Yeni Uygulaması 360 Derecelik Fotoğraflara Yeni Bir Soluk Getiriyor

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Günümüzde fotoğraflar ile etkileşim halindeyiz. Ekranı kaydırabiliyor, dokunabiliyor ve sürükleyerek yakınlaştırabiliyoruz. Peki ya kendinizi sanki çekildiği an ordaymışsınız gibi fotoğrafa taşıyabilseydiniz? 

Flickr'ın yeni sanal gerçeklik uygulaması olan Flickr VR bunu yapabiliyor. Uygulama Samsung Galaxy akıllı cep telefonları ve Flickr fotoğraflarını 360-derece olarak sürükleyici bir şekilde görmenizi sağlayan Samsung Gear VR kulaklığı ile beraber çalışıyor ve artık uygulama mağazasından indirilebiliyor.

Uygulamada Finlandiya'da Aurora Borealis'in gece vakti gökyüzü manzarasının parıltısında kendinizi bulabilir veya Arizona'daki Colorado Nehrine gidebilirsiniz. Flickr kullanıcılarının şimdiden on binlerce 360-derece fotoğrafı yüklediği söyleniyor.

Eğer bir Gear VR veya Samsung Gear akıllı telefonuna sahip değilseniz, 360-derece fotoğrafları hala internette görüntüleyebilirsiniz. Desteklenen fotoğraflar ziyaret ettiğiniz zaman görüntülenmeye başlayacak. Farenizi kullanarak tıklayıp çekerek fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

Kaynak: http://mashable.com/2015/12/11/flickr...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam